Melissa Miller

Reageert meestal binnen 5 uur.

In dit huis vind je nog de originele stenen muren en een open haard. Met uitzondering van de werk- of speelruimte op de bovenverdieping, bevindt de gehele woning zich op de begane grond. Een goed uitgeruste keuken / eetkamer leidt via dubbele deuren naar de patio met barbecue. Een van de twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden heeft een wastafel. Er is een gemeenschappelijke badkamer met ligbad, wc, wastafel en douche. De derde slaapkamer is te bereiken via de salon met de voordeur en het vlakke pad naar parkeergelegenheid op straat. Deze slaapkamer heeft een tweepersoonsbed. Er is een doucheruimte met wc, wastafel en douche in de eigen badkamer. Een reisbedjeen andere voorzieningen voor een baby kunnen worden verstrekt. U komt het huis binnen via de parkeergarage beneden in een grote bijkeuken met wasmachine, strijkijzer en strijkplank en schoonmaakspullen.

(MS)

  • Rolstoeltoegankelijk

Beschikbaarheid van 'La Couronne'

La Couronne ligt op 4 kilometer van La Monflanquin, "un des Plus Beaux Villages de France"en 9 kilometer naar Villereal, een andere mooie plaats. Binnen een half uur rijden liggen nog drie andere even mooie dorpjes. Het huis is gelegen in de kleine plaats Tissendier, 6 huizen verspreid langs een zeer rustige landelijke weg. De omgeving bestaat uit eikenbossen en open velden, waarvan er vele nu BIO zijn, wat betekent dat er geen chemicaliën worden gebruikt. In het voorjaar staat het grasland vol met wilde bloemen, waaronder orchideeën. Er zijn verschillende rondwandelingen van een half uur tot een uur die kunnen worden gemaakt vanaf de accommodatie die een verreikend uitzicht bieden op Monflanquin en daarbuiten.

La Couronne heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.75 sterren

    Nous avons passé un très bon séjour malgré un temps un peu couvert.
    les extérieurs et la piscine sont vraiment très agréables, bien équipés et l'environnement paisible. L'intérieur de la maison est un plus vieillissant, éclairage trop faible. merci à Mélissa pour son accueil

    We hadden een super vakantie in 'La Couronne'. Het huisje is mooi gerenoveerd en lekker koel om te slapen.
    Alles is aanwezig en werkt prima. Het zwembad heeft een aangename temperatuur waardoor het ideaal is voor kindjes. Ook de omheining rond het zwembad is prima. De eigenaars zijn heel vriendelijk en behulpzaam en brachten zelf extra speelgoed voor ons zoontje alsook verse tomaten en aardappelen uit hun tuintje dat naast 'la couronne' ligt. Verder is het een heerlijk rustige buurt. Het huisje ligt niet ver van monflaquin, een heel schattig, pittoresk dorpje. Ook de supermarkt en bakker zijn slechts een 5-tal minuutjes rijden.
    Kortom, een echte aanrader!

    Hebben een week mogen verblijven in dit prachtige huis.
    Het huis , zwembad en de omgeving geven je een geweldig vakantie.
    Alles is goed verzorgd en Melissa en Roy zijn erg vriendelijke eigenaren.
    Als er iets is kun je altijd bij ze terecht.
    Kortom heel erg genoten en zeker een aanrader voor iedereen.
    Voor ons wie weet tot ziens.

Er zijn tal van uitstekende restaurants in Monflanquin, Villereal en andere bastides in de omgeving. In juli en augustus zijn er avondmarkten in veel van de dorpen. Hier vind je cateraars die tafels en banken neerzetten in het centrum van het dorp, waar iedereen kan zitten, eten en 's avonds kan worden vermaakt.
In de buurt zijn ook wijngaarden en wijnmakerijen en hazelnoten en pruimen d'Agen zijn slechts twee van de specialiteiten van de regio. Seizoensgebonden groenten en fruit, kunst en kunstnijverheid kunnen op de vele lokale markten worden gekocht.

Dit is een prachtige omgeving om te fietsen en te wandelen. Op 450 m ligt de GR de Randonnée de Bernasse, een uitgezette wandelroute naar Lacapelle-Biron. Er zijn verschillende rijscholen in het gebied, en een golfbaar in Castelnaid de Gratecambe. In Lacapelle Biron kun je de hindernisbaan in Parc en Ciel volgen, een boomklimtraject op 15 ha van landelijke bossen.
Kunst, pottenbakken en andere handwerkcursussen kunnen worden georganiseerd.

Je kunt hier in de Lot-et-Garonne de prachtige omgeving ontdekken, de gastronomie en de vele producten van het zuidwesten van Frankrijk. De ongelooflijke hoeveelheid geschiedenis van het gebied is het zeker waard om te ontdekken.

€ 900

€ 900

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.