Reageert meestal binnen 8 uur.

"Le clos des mimosas" is een zeer rustig gelegen stadswoning in één van de mooiste dorpjes van Frankrijk. Fantastisch gelegen in het zonnige Zuid-West Frankrijk, aan de rand van het middeleeuws bastide dorp MONFLANQUIN, Vanuit het huis heb je een panorama om nooit meer te vergeten !
We hebben een mooie tuin met fruitbomen, petanquebaan en zwembad met zonneterras en ligstoelen..
De mooie golfbaan (18 holes) in Castelnaud is amper 15 minuten van het huis.
Het huis is aangesloten aan een alarm.
Bakker, beenhouwer, restaurantjes, winkeltjes, kapper, VVV, marktpleintje, … liggen op wandelafstand.

Het huis is smaakvol ingericht. Het heeft 4 slaapkamers, ruime living, eetplaats en leefkeuken met uitzicht over het landschap.
Er zijn 2 badkamers en 3 toiletten. Op het groot overdekt terras kan je barbequen met zicht op het zwembad en de streek.
Quality time verzekerd met een wedstrijdje pétanque.

Met een beschikbaarheid van vier slaapkamers (en één slaapzetel) is het huis geschikt voor families of een groep vrienden van 2/10 personen.

Beschikbaarheid van 'Le clos des mimosas'

Ongerepte dorpjes en stadjes, oude architectuur, charmante boerderijen en schuren, wijngaarden en eindeloze uitzichten, dat zijn enkele basisingrediënten van je vakantie in de Lot-et-Garonne. Laat ook je smaakpapillen verwennen met de talrijke streekproducten. Pruimen uit Agen, tomaten, aardbeien, wijn, vers geteelde appels, peren, kiwi`s en kersen... foie gras voor de liefhebbers en een glaasje wijn van een van de zovele vignobles, je vindt het er allemaal.

Bezoek de talrijke wijngaarden, de vele kastelen en de majestueuze tuinen. Wandel en fietsliefhebbers kunnen zich uitleven in de prachtige natuur met vele uitgestippelde routes. Het heel jaar door vinden er ook charmante marktjes plaats, met in de zomer marchées nocturnes. Elke gemeente bruist van activiteiten.

De verstevigde steden of bastides werden gebouwd tijdens de Middeleeuwen. Op verschillende plaatsen vindt tot vandaag nog steeds hetzelfde marktje plaats.
Voor de natuurfanaat...
De Lot en Garonnestreek wordt wel eens het Toscane van Frankrijk genoemd, vanwege de vele wijngaarden, cipressen en natuurstenen gebouwen die de regio typeren. Er zijn prachtige valleiroutes en ook majestueuze tuinen in de omgeving.
Kunst en cultuur...
Kunst en cultuur vind je in een wereldstad als Bordeaux evenals in piepkleine en beeldschone dorpen zoals Rocamadour en Saint-Cirq-Lapopie. Deze twee versterkte dorpen ontvangen jaarlijks samen 2 miljoen bezoekers. Hier is het ‘s zomers bijna letterlijk over de koppen lopen, maar in de omgeving zijn er rustige alternatieven zoals ...
Voor de kleinsten...
Het magische Cauldron is een ecologische kinderboederij voor de allerkleinsten, terwijl het Parc en Ciel (acrobatie in de bomen) tot de verbeelding spreekt van de tieners. In Le Moulin du Croc kan je zelf brood maken. Verder zijn er nog pretpark Walibi Aquitaine in Agen, Aquapark Dordogne en het dorp Bournat dat je terugbrengt naar het leven in 1900. Tot slot kunnen la Ferme découverte en Naturoland de allerkleinsten bekoren.
Voor de sportieveling...
Het zwembad en de pétanquebaan bieden ontspanning aan het huis zelf. Diegenen die net dat ietsje meer willen, vinden voldoende alternatieven te land, ter zee en in de lucht! - De golfbaan met 18 holes in Castelnaud is amper 15 minuten van het huis.

  • Activiteitenprogramma

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00

Le clos des mimosas heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.200

€ 1.200

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.