Ninnia Cours

Reageert meestal binnen 3 uur.

De studio van 30 m² met privé terras bevindt zich onmiddellijk aan het gemeenschappelijk zwembad en heeft plaats voor 3 personen (2 volwassenen en een kind). Er is een tweepersoonsbed en een slaapbank aanwezig, daarnaast ook een living/eetplaats met kitchenette. Ze is voorzien van alle nodige luxe en is stijlvol ingericht, volledig in harmonie met de landelijke omgeving. Het terrein van 4,6 ha is omgeven door landbouwvelden en bossen. Naast de studio zijn er ook 2 chambres d'hôtes en een gîte aanwezig. De rustige ligging waarbij er geen directe inkijk is op het terrein is voorzien van een gemeenschappelijk verwarmd zwembad (12m x 6m) en een prachtig panoramisch uitzicht. Het gemeenschappelijk overdekt terras van 125m² met een lounge, bar, keuken en toilet biedt verkoeling tijdens de warme zomerdagen. Ligzetels met parasols zijn gratis ter beschikking op het open terras rond het gemeenschappelijk zwembad.

Beschikbaarheid van 'Coursaint-pierre studio'

Op de site van 4,8 ha is de woning van de eigenaars en is er verhuur van 2 chambres d'hôtes, een studio en een gïte. De studio ligt direct aan het verwarmd gemeenschappelijk zwembad (12m x 6m) met een prachtig overdekt terras (125 m²). Zowel vanuit de studio als op het privéterras is er een fantastisch uitzicht.

Coursaint-pierre studio heeft de afgelopen 4 jaar 2 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Studio was perfect en heerlijk genoten, je voelde je gelijk thuis. Mooi uitzicht vanuit studio en bij het zwembad.

    Mooie studio met perfecte uitzicht. Je voelt je er gelijk thuis. Ontzettend gastvrij een mooi en goed onderhouden zwembad waar je goed kan relaxen. In de omgeving is er genoeg te doen. Zeker een aanrader!

Table d'hôtes wordt bij Coursaint-pierre elke avond aangeboden (uitgenomen op dinsdag en vrijdag in het hoogseizoen), mits op voorhand te reserveren. Dit allemaal met de grootste zorg en vol liefde bereid door de gastvrouw Ninnia. Naargelang het weer en de formule worden de maaltijden geserveerd in de eetkamer op het terras of in de ruime eetkamer in het huis.
In de omgeving zijn er ook restaurantjes aanwezig.

Het departement is een gebied met zeer gevarieerde landschappen; zowel vlaktes en heuvelachtige streken waar krijtrotsen het uitzicht domineren. Maar het is, dankzij het milde klimaat, tevens de streek met de grootste boomgaarden van Europa. Talrijke waterlopen doorkruisen het departement, bijvoorbeeld de Lède, de Lot, de Garonne, de Baïse en het Canal des Deux Mers. Voor waterliefhebbers zijn er 200 km bevaarbare waterwegen. Deze regio is ook gekend door zijn talrijke bastides of versterkte stadjes en prachtige kastelen. Monflanquin, Biron, Duras, Beauville, Bonaguil, Nérac zijn daar de mooie voorbeelden van. Gezien deze steden nog plaatselijke markten en dorpsfeesten hebben, zijn deze zeer in trek bij de toeristen.
De streek is gekend voor de vele wandel- en fietspaden alsook de moutainbike routes. Kanovaren, vissen of andere watersporten zijn mogelijk in de buurt.

Table d'hôtes is elke dag mogelijk (uitgezonderd op dinsdag en vrijdag in juli, augustus en september): aperitief, voorgerecht, hoofdgerecht, dessert, inclusief dranken (water, frisdrank, huiswijn, bier, koffie of thee) 35€/pp. Kinderen tot 10 jaar, aperitief, hoofdgerecht en dessert, inclusief dranken 18€/pp. In het hoogseizoen is er op zaterdag een kennismakingsdiner (aperitief, tapas, pasta, dessert, inclusief dranken)
Uitgebreid continentaal ontbijt: 12€/pp (kinderen tot 10 jaar: 8/pp)

  • Borg € 250,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
  • Beddengoed - per persoon (verplicht) € 7,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 7,00

€ 560

€ 560

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.