Aux Martis

Reageert meestal binnen 2 uur.

Welkom in ons vakantiehuis Le Renard. Deze alleenstaande gîte bevindt zich op het kleinschalig vakantiedomein Aux Martis, gelegen in de prachtige "campagne" van het zuidwesten van Frankrijk, op de grens van de Lot-et-Garonne en de Dordogne. Deze gîte wordt momenteel volledig gerenoveerd, in mei zullen de werken afgerond zijn en kunnen we de eerste gasten verwelkomen. Om die reden kunnen we voorlopig nog niet veel foto's van het interieur tonen.
Het gelijkvloers van 85m² is een volledig open ruimte, met aan het ene uiteinde de keuken en eetplaats en aan het andere uiteinde de living. In het midden is een bergruimte, een washok met wasmachine en een gastentoilet. Over de volledige breedte van de gîte is een overdekt terras dat uitgeeft op de private tuin en waar je kan genieten van het prachtige uitzicht.
Op het verdiep zijn er in totaal vier slaapkamers (2x dubbelbed 160x200 en 6x enkelbed 90x200), twee toiletten en twee ruime badkamers met douche en lavabo.
Er loopt een weggetje langs de gîte die je naar het zwembad brengt, op zo'n 50 meter stappen. Het zwembad is uitgerust met ligzetels, schaduwplekken en parasols. Het is een gedeeld zwembad: gasten van de twee andere gîtes en eventuele kampeerders van onze minicamping maken er ook gebruik van. Het zwembad is open van midden mei tot en met september, telkens van 10u ’s ochtends tot 20u ’s avonds.
We liggen op het einde van een kleine weg er is dus geen verkeer, kinderen kunnen dan ook in alle rust en veiligheid ravotten op het grasveld, in de bossen, op de speelplaats, een bezoek aan onze schaapjes brengen of de koeien van de buren bewonderen. Een van de speeltuinen bevindt zich vlak naast de gîte.
Op aanvraag stellen we gratis een kinderbedje en/of eetstoel ter beschikking.
Beddengoed wordt steeds voorzien, aangepast aan het seizoen. Badlinnen is optioneel. Er is WIFI in de gîte en stabiel 4G bereik.
We beschikken ook over een "salle des fêtes": een polyvalente ruimte die buiten het hoogseizoen gebruikt kan worden voor groepsactiviteiten, cursussen of evenementen.

(RP)

  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'Le Renard'

Wij bevinden ons in het zuidwesten van Frankrijk, op de grens van de Lot-et-Garonne en de Dordogne. We liggen in het midden tussen de grote steden Bordeaux (160 km) en Toulouse (150 km). Dichterbij heb je onder meer Villeneuve-sur-Lot (25 km), Bergerac (45 km), Agen (55 km) en Cahors (80 km).

Onze streek staat bekend als de "Coeur de Bastide". Bastides zijn vestingstadjes gebouwd in de Middeleeuwen, je vindt ze voornamelijk terug in het zuidwesten van Frankrijk en wij zijn omringd door enkele van de meest bekende bastides: Monflanquin, Villeréal en Monpazier. Er zijn uiteraard nog ettelijke andere feeërieke dorpen in de omgeving die een bezoekje waard zijn: Issigeac, Pays-de-Belvès, Pujols, Puy-l'Évêque, Sarlat-la-Canéda,...

De wijngaarden van de Dordogne en de Lot-et-Garonne behoren tot de oudste van Frankrijk. Tezamen produceren ze maar liefst 19 AOC wijnen (Appellation d'Origine Contrôlée), waaronder de befaamde Monbazillac, Côtes de Bergerac, Côtes de Duras, Armagnac, etc. Het kasteel van Monbazillac, met daarrond haar wijngaarden, ligt op zo'n 40 kilometer van ons en voorziet een leuk en informatief parcours in en rond het kasteel, met als afsluiter een wijndegustatie. Naast de gerenommeerde wijnhuizen heb je uiteraard ook veel kleinschalige producenten. Bij Domaine de la Tuque, op slechts 10 kilometer van ons en dichtbij het kasteel van Biron, worden enkele heerlijke biologische wijnen geteeld.

Je kan in de onmiddellijke omgeving ettelijke authentieke dorpjes, bastides en kastelen bezoeken. Op elke dag van de week kan je in één van deze dorpen terecht voor de wekelijkse traditionele markt. In juli en augustus worden er allerlei evenementen georganiseerd (oa "fêtes médiévales", "Bodéga", vide greniers, brocantes) en zijn er ook avondmarkten waar je ter plekke kan proeven van al het lokale lekkers, vergezeld van muziek.

Daarnaast zijn er in de regio enkele indrukwekkende grotten om te bezoeken. Zowel op de Lot als de Dordogne kan je canoeën/kajakken en zijn er leuke zwemplekken. Rond ons terrein lopen er wandelroutes, VTT-routes (mountainbike) en fietsroutes. .

Schoonmaakkosten, Linnengoed

  • Borg € 300,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 8,00

Le Renard heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 980

€ 980

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.