jeanine Krouwel

In het vakantiehuis is een living met open haard (insert), Nederlandse sateliet t.v. en stereo met bluetooth, ruime keuken met afwasmachine, senseo, koelvriescombinatie, gasfornuis met oven en magnetron. Zelfs in warme zomers is het nog heerlijk koel binnen doordat het huis tegen de grond aan is gebouwd.
Er is 1 slaapkamer met 2-persoonsbed. Badkamer met ruime massage douche, wasmachine en toilet, een tweede slaapkamer met stapelbed (onder 2 persoons boven 1 persoons bed) en een éénpersoonsbed . Er is een baby-ledikant, kinderstoel en box beschikbaar (gratis op aanvraag). Ruime privé tuin met barbecue, zonnebedden, jeu de boule baan, privé zwembad en pool bar, kompleet met een perfect draft biertap (wieckse witte € 30,- of zelf vaatje meenemen (in Nederland goedkoper), tafelvoetbalspel, pingpongtafel, speeltoestel en trampoline,voetbal/badmintonveldje en privé parkeerplaats, wifi internetverbinding.
Let op: er zijn twee slaapkamers, de tweede slaapkamer heeft twee een persoonsbedden en een twee persoons-bed (140x200)
Dit alles is zeer rustig gelegen op een heuvel kompleet  met schaapjes en kipjes en met een fantastisch uitzicht!
Vakantiehuis Petite las Cledes ligt temidden van een bosrijke omgeving en toch dicht bij alle commercie, restaurants en bezienswaardigheden.

  • Kinderoppas

Beschikbaarheid van 'la petite Las Cledes'

La petite Las Cledes ligt bovenop een heuvel met panoramisch uitzicht op het romantische stadje Penne d’Agenais. Deze omgeving wordt ook wel het Toscane van Frankrijk genoemd. Niet voor niets is Penne d’Agenais een echt schilders/kunstenaarsdorpdorp! In de omgeving is het volop culinair genieten en ook voor de kinderen zijn er diverse parken en attrakties in de direkte omgeving. De Lot et Garonne is echt een ’must’ voor wandelaars, mountainbikers en natuurgenieters, dankzij de diversiteit van het landschap (heuvels, bossen, meren, rivieren en prairies). Penne d’Agenais is gelegen aan de rivier de Lot, alwaar volop watersportaktiviteiten mogelijk zijn.
Penne d’Agenais beschikt over een treinstation en is dus ook goed te bereiken per trein.
U kunt vliegen op:
Bergerac (Transavia.com) op 50 min. van Penne d’Agenais.
Toulouse (KLM) of
Bordeaux (KLM) beide ongev. 1,5 uur van Penne d’Agenais.

Per auto is het ongeveer 11 uur rijden vanaf Amsterdam (1090 km) en dus ook heel goed te doen!

la petite Las Cledes heeft de afgelopen 4 jaar 8 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.875 sterren

    Inmiddels hier voor de 3e keer geweest en dat zegt al genoeg natuurlijk. Al was de laatste keer 6 jaar geleden, het voelde weer als thuiskomen. Wat hebben we het weer heerlijk gehad. Een prachtige gite met een heerlijk zwembad en alle vrijheid die je je maar wenst. Een groot stuk tuin waar onze honden zich prima hebben vermaakt. En ook het stadje Penne d' agenais blijft een prachtig oud stadje met gezellige restaurants. En ook weer gezellige avonden met Jeanine en Ludo gehad. Ook met onze honden prachtige wandelingen in de omgeving gemaakt. De routes staan prima aangegeven door middel van een kleurtje, dus we hoefden niet op de franse beschrijving af te gaan. Het was weer veel te snel om maar waarschijnlijk staat een 4e keer zeker op het programma.

    Wat ‘n heerlijke plek, beter kun je je niet wensen. Fijne grote en schone Gite, heerlijk zwembad, veel ruimte. En hele vriendelijke mensen zijn Jeanine en Ludo. Zeker de moeite waard om hier te logeren.

    Prachtige omgeving! Heerlijk zwembad om in af te koelen. Na een duik, kan je ontspannen bij de overdekte poolbar. Binnen is het lekker koel, en ben je van alle nodige faciliteiten voorzien! Zeker voor herhaling vatbaar!!!

Dit is de lekkerste streek van Frankrijk met vele culinaire restaurants in de direkte omgeving en leuke avondmarkten (juli-aug.) waar men gezellig aanschuift aan lange tafels en kan genieten van al het lekkers van de plaatselijke ’producteurs’ (wijn, slakjes, foie gras, gegrilde kippen etc..). Veelal met live-muziek. Deze streek is ook bekend vanwege de beroemde pruneau d’Agen, er is een leuk pruimenspecialiteiten winkeltje te bezoeken in Penne d’Agenais.
Penne d’Agenais ligt op het kruispunt van verschillende beroemde wijngebieden zoals Bordeaux, St Emillion, Bergerac, Monbazillac, en Cahors. Er zijn tal van wijnboeren die u graag zullen ontvangen voor een proeverij bij hun op het Domaine of Chateau.
Elke vrijdag kunt u onder de pruimenbomen lunchen bij het musée de foie gras, waar een leuke boerenmarkt is met o.a. gegrilde ”poule a la ficelle” (kip aan het touwtje), ”magret de canard” (gegrilde eendeborstfilet) etc.
Op aanvraag verzorgen wij ook een gezellige pizza avond, u en/of de kinderen kunnen dan hun eigen pizza maken, die we dan in onze houtgestookte pizza oven bakken, de prijs hiervoor bedraagt 12,50 p.p. en 10,-- p.p voor de kinderen inclusief drankjes en ijs.

Direkt vanuit het vakantiehuis kunt u zwemmen, jeu de boule spelen (op eigen jeu de boulebaan), badmintonnen, trampoline springen, tafeltennissen, voetballen, badmintonnen, mountainbiken (fietsen niet inbegrepen) en wandelen. Er liggen in de gite mooie wandelroutes voor u klaar om de prachtige natuur rond Penne d´Agenais te ontdekken.
In de zeer nabije omgeving (max. 7km) kunt u tennissen, vissen, en paard/poneyrijden, een bootje of waterfiets huren, waterskieen en nog veel meer!
Er is zijn meerdere 9 en 18 holes golfterreinen binnen een straal van 30 km.
In het zomerseizoen zijn er tal van leuke brocantes, weekmarkten en gezellige avondmarkten met live muziek, waar u aan lange tafels aanschuift en zelf diverse streeklekkernijen uitkiest.. Er zijn diverse attraktieparken en uitstapjes mogelijk in de nabije omgeving zoals:Gemeentelijk waterpark in Penne d'Agenais voor de allerkleinsten, Walibi en Aqualand, Zanimoland, piscine Malbentre met megaglijbanen, klimparken etc. etc.

Deze romantische gite beschikt over 2 slaapkamers met op aanvraag een babyledikant (gratis).
Wij hebben zelf drie hele lieve hondjes, totaal niet gevaarlijk, maar als hier geen prijs op wordt gesteld is de tuin van de Gite afsluitbaar.
De gite is buiten het hoogseizoen om, ook per nacht te boeken.

Tarieven buiten het hoogseizoen inclusief gas, water en elektriciteit.
Exclusief ontbijt € 125,00 per nacht in het halfseizoen.

Prijzen zijn incl. eindschoonmaak en bed- en badlinnen.
Indien u wenst om uw eigen bed en badlinnen mee te nemen is dit mogelijk en kan er een reduktie worden gegeven, gelieve dit aan te geven bij de reserveringsaanvraag.

Lange termijn
In het voor en naseizoen (bij de tarieven staat laag- en halfseizoen) is het ook mogelijk om de gîte voor langere tijd te huren, bij interesse  kunt u kontakt met ons opnemen voor speciale tarieven.
Ervaar het gevoel van ”Leven als god in Frankrijk” hierboven op de berg!

Bent u met z'n tweetjes (evt. met baby), dan profiteert u van € 50,-- korting in het half en naseizoen. (hier is rekening mee gehouden in het prijsoverzicht)

  • Borg € 250,00

€ 710

€ 710