Karel deLeeuw and Bill Pike

Vakantiehuis Sautou is een perfect huis voor stellen die graag een vakantie met veel privacy, rust en comfort hebben op het Franse platteland. Dit stenen, pas gerenoveerde gastenhuis is inventief ingericht met behulp van lokale brocantes en artiesten. Je hebt de beschikking over een verwarmd zwembad, een eigen terras met veel privacy, met ligstoelen, een glazen tafel voor maaltijden buiten en een Weber houtskoolbarbecue. Het zwembad ligt aan een grasveld met daarachter bos en heuvels. Je hebt als huurder EXCLUSIEF gebruik van het zwembad, dat aan de achterkant van je huisje ligt.
Het huis bevat een grote zitkamer rondom een houtkachel, en openslaande deuren naar het zwembadterras; een grote, volledig ingerichte woonkeuken, een slaapkamer met een tweepersoonsbed dat eventueel tot 2 eenpersoonsbedden kan worden ingericht en een aangrenzende badkamer. Er is een inloopdouche, wastafel, wc, wasmachine en droger. Beddengoed en lakens zijn inbegrepen.

(MS)

  • Alleen volwassenen

Beschikbaarheid van 'Sautou'

Sautou ligt in het hart van het platteland, vaak aangeduid als "La France Profonde" - een zin die de echte Franse sfeer van de stadjes, het dorpsleven en de landelijke cultuur goed beschrijft. We zitten hier dichtbij de rivier de Lot en op 15 minuten rijden van Villeneuve-sur-Lot, Bergerac en de Dordogne liggen op ongeveer 45 minuten rijden naar het noorden. Er is gemakkelijke toegang tot het vliegveld van Bergerac een vliegveld met veel bestemmingen, waaronder Rotterdam en 12 steden in het VK. De luchthavens van Bordeaux en Toulouse liggen op ongeveel 2 uur rijden.

Sautou heeft de afgelopen 4 jaar 12 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.916666666666666 sterren

    We hebben enorm genoten van onze 2 weken vakantie in deze fantastische gite. Bijzonder sfeervol ingericht, zalig privé zwembad, geweldig uitzicht en voldoende schaduwplekken. Een oase van rust in een gebied met talloze fantastische plaatsen op rij afstand. De gastvrijheid van Bill en Karel is even uniek als hartverwarmend. Karel kent de regio als geen ander en op verzoek deelt hij veel informatie over unieke plekken , leukste marktjes en de beste restaurants. We komen zeker terug !

    Heerlijk verblijf gehad in mooi opgeknapte gite in een prachtige omgeving. Heel fijn privé zwembad zonder enige inkijk. Karel was onvermoeibaar om ons over de mooiste plekken van de Lot en Dordogne streek te vertellen. We komen zeker volgend jaar terug!

    Wat hebben we een fantastische vakantie door gebracht in Sautou. Het authentiek en kunstzinnig ingericht huis, de prachtige bloementuin met zalig zwembad en mooie uitzichten, de ideale ligging rustig in de natuur en toch op korte afstand van restaurants en commerce, maar bovenal de vriendelijke eigenaars Karel & Bill die je in de watten leggen en alle info geven die je nodig hebt. Thanks guys, we hope to come back soon. Wish you all the best ! D&L

Er is een grote verscheidenheid aan restaurants in de omliggende steden, dorpen en op het platteland. Maaltijden kunnen variëren van het 3-gangenmenu van een lokale auberge (vaak 13-15 euro voor een lunch) tot verschillende Michelinrestaurants - allemaal op korte rijafstand. Lokale specialiteiten zijn knoflooksoep, foie gras, hazelnoten, walnoten, confit en eendenborst. Dit is het centrum van de Franse pruimen- en fruitteelt en de "Pruneaux d'Agen" is bekend in het hele zuidwesten van het land! Google "La Table des Sens" in Lougratte of "Le Bistrot" in Monsempron-Libos voor voorbeelden van enkele van onze favorieten. Vanzelfsprekend zitten we hier ook te midden van vele beroemde wijnbouwgebieden, waaronder: St Emillion, Cahors, Duras, Bergerac, Buzet en Monbazillac.

Sautou is ideaal gelegen op het prachtige platteland en toch niet ver van de middeleeuwse Bastide-stad Penne d'Agenais. Penne heeft een levendig sociaal leven, met kunstshows, restaurants en brocantes. Het ligt op de pelgrimsroute van Santiago de Compostella, dus het is een gunstige locatie voor wandelaars. Er zijn ook veel officiële paden voor wandelliefhebbers. De lokale wegen door de heuvels en boerderijen zijn perfect voor fietsers vanwege het lage verkeersvolume en de ongelooflijke vergezichten. Paardrijden is beschikbaar in de buurt en er zijn boten te huur op de Lot. Natuurlijk zijn er ook de beroemde, dagelijkse dorpsmarkten met lokale producten, kaas en vlees van lokale boeren en leveranciers. Als u echter de voorkeur geeft aan een meer ontspannen vakantie, lonkt de privacy van het zwembad met zijn panorama over het landschap. Het verwarmde zwembad wordt in onberispelijke staat gehouden en er is een thermale afdekking die het zwembad op een lekkere temperatuur houdt tijdens de lente, zomer en herfst. Gasten kunnen exclusief gebruik maken van het zwembad. Toulouse en de wijngaarden van Bordeaux bieden leuke dagtochten. De eigenaren zijn trots op hun kennis van unieke "verborgen pareltjes" van het gebied, zoals het Zadkine-museum in Les Arques en de waterlelie-teler die Monet voorzag van die beroemde bloemen en die op bepaalde middagen een lunch serveert!

Dit is het tweede seizoen dat we het nieuwe vakantiehuisje aan gasten verhuren. We kijken ernaar uit om deze geweldige ervaring voor het tweede jaar mee te maken en nieuwe en oude vrienden te ontmoeten.

  • Borg € 300,00

€ 1.100

€ 1.100

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.