Sautou

Bekijk album (27)
9,9

Beschikbaarheid van 'Sautou'

Karel deLeeuw and Bill Pike heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 04 sep 2022

Sautou heeft 10 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in september 2022

Wat hebben we een fantastische vakantie door gebracht in Sautou. Het authentiek en kunstzinnig ingericht huis, de prachtige bloementuin met zalig zwembad en mooie uitzichten, de ideale ligging rustig in de natuur en toch op korte afstand van restaurants en commerce, maar bovenal de vriendelijke eigenaars Karel & Bill die je in de watten leggen en alle info geven die je nodig hebt. Thanks guys, we hope to come back soon. Wish you all the best ! D&L

Hofman

Wat een fantastische plek is gite Sautou! Wij hebben enorm genoten. Alles is prachtig verzorgd, het huis, de tuin en het heerlijke zwembad. Karel en Bill zijn de perfecte gastheren. Een dikke aanrader!

Bezocht in september 2021

zalige vakantiewoning , mooi gelegen en in alle rust genieten , Karel is de perfecte gastheer ( Bill was er niet ) en geeft je graag tips en weetjes over de streek zonder zich op te dringen , perfect onderhouden zwembad en terras heel nette woning en alles is aanwezig , komen zeker nog terug

Bezocht in juni 2021
Jeffrey, Linda en Bennie

Wij zijn met onze hond Bennie twee weken bij Bill en Karel geweest en hebben een heerlijke vakantie gehad. Bennie werd bij aankomst hartelijk ontvangen met een lekkere bak koud water, super lief! Het is er rustig, je zit totaal privé, hebt alles in de buurt en komt echt tot rust. Bill en Karel vertellen je graag over alles wat er te doen is zoals leuke markten en goeie restaurants. Omdat de hond niet in het zwembad mag hebben ze voor hem een meer opgezocht waar hij lekker kon zwemmen en Bill en Karel zijn voor ons uit gereden om te laten zien waar het was, echt top! Wij komen absoluut nog eens terug en raden iedereen die tot rust wil komen Sautou aan!

Bezocht in oktober 2020

Er zijn huisjes en huizen in Frankrijk.
Wij hebben er veel 'beleefd'.
Maar Sautou? Vergeet de rest!
Beter bestaat niet - in alle opzichten. Punt.
Astrid & Jan Willem