Goed verzorgde vrijstaande villa met privé zwembad vlakbij Villeneuve sur Lot. Villa Garonne is zeer smaakvol en comfortabel ingericht. De villa staat op een terrein van circa 4000 m2 en heeft een aantal terrassen. Op het terrein is een aparte garage voor twee auto’s. Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Villa Garonne is geschikt voor 8 personen (+ eventueel 2 kindjes).

Indeling
Ruime centrale hal met garderobe met toegang tot de living en keuken, slaapkamers en badkamer. Het vakantiehuis ademt een zonnige frisse ambiance. De living is ruim en voorzien van een zithoek met een driezitsbank, 2 ruime fauteuils en een ruime eettafel. Uiteraard ontbreken WIFI, TV en DVD niet. In het verlengde van de living ligt een fijne open keuken met uitzicht op het zwembad. Naast de keuken bevindt zich een aparte bijkeuken met o.a. wasmachine, droger en een extra vriezer. Vanuit de living is aan beide zijden via grote schuifpuien toegang tot het zonnige terras.

Er zijn 4 slaapkamers waarvan 1 zogenaamde Master-bedroom met privé badkamer. De indeling is als volgt; Op de begane grond (in de rechter vleugel) bevindt zich slaapkamer 1 met tweepersoonsbed (180×200) en privé badkamer (luxe douche met massagestralen, dubbele wastafel) en separaat toilet, daarnaast is er in de woonkamer een bedbank voor eventueel 2 personen (160x200). De overige 3 slaapkamers bevinden zich op de 1e etage. Twee slaapkamers zijn hier voorzien van twee persoonsbedden (180×200) en in de derde slaapkamer is een hoogslaper met twee bedden van 90x200 waarbij het onderste bed kan worden uitgetrokken waardoor er nog een 1-persoonsbed is. Op de 1e verdieping is een badkamer met douche en wastafel aanwezig. Ook is er separaat toilet op de 1e verdieping.

Bij Garonne vindt u aan de voorzijde en achterzijde een terras voorzien van eettafel en stoelen en loungebanken. Rondom het privé zwembad (voorzien van alarmsysteem) zijn heerlijke ligstoelen aanwezig om geheel tot rust te komen en te genieten van het uitzicht en de rust. U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa en in de garage. In de garage bevinden zich een pooltafel, een tafelvoetbaltafel en een tafeltennistafel.

Beschikbaarheid van 'Garonne'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 2 km
Afstand tot de supermarkt 2 km

Het prachtige departement Lot et Garonne is gelegen in het hart van de volgende omliggende departementen: Dordogne, Lot, Tarn et Garonne, Gers, Landes en Gironde. Een perfecte locatie om te vertoeven met een plezierig klimaat met lange warme zomers en een aangenaam voor- en najaar. De ultieme beleving van het 'buiten leven'. En al is er hier veel zonneschijn, het weer is niet zo extreem als in het zuiden van Frankrijk – zo blijft het landschap ook prachtig groen! Je hoeft maar weinig kilometers af te leggen om te kunnen genieten van het mozaïek aan landschappen dat er te zien is.

Landschap
Deze streek is vernoemd naar de rivieren de Lot en de Garonne en staat bekend als het land van duizend meren en duizend fruitboomgaarden. De glooiende heuvels ademen een rust uit die in de meer toeristische streken in Frankrijk nog wel eens ontbreekt. Saai? Beslist niet! In deze streek wemelt het van de bezienswaardigheden en uitstekende restaurants!
In de Lot-et-Garonne komt u vanzelf tot rust in de vakantie. Het landschap bestaat uit zacht glooiende heuvels met bossen, verspreide herenboerderijen en de fruitboomgaarden waar deze streek zo bekend om staat. Pruimen, perziken, abrikozen, altijd voor een zacht prijsje te koop bij de boer. Wandelschoenen en rugzak niet vergeten! De auto laat u lekker een dagje staan bij uw vakantievilla.

Activiteiten in de Franse campagne
Van kastelen tot molens tot wasplaatsen, van musea tot kappelletjes, van middeleeuwse dorpjes tot moderne steden. Je vindt het allemaal in de mooie streek van de Lot et Garonne.
• Kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne
• Fietsen en wandelen door heuvelachtig landschap met fruitboomgaarden
• Bezoeken van Middeleeuwse bastides, kastelen en markthallen
• Genieten van rustig gelegen recreatiemeren met zandstrandjes
• Ontdek en proef het authentieke Franse plattelandsleven

Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. Bezoek het historische Villeneuve-sur-Lot; de stad die u vanaf Pujols kunt waarnemen. Het is er groter en daardoor is er meer levendigheid, diverse bezienswaardigheden, winkels en restaurants. En ook wordt hier op Place de la Fayette elke vrijdagavond aan lange tafels met de Fransen samen gegeten en worden de Franse Chansons live gezongen. Dan de stad Agen. Met leuke pleintjes, terrassen en fantastische restaurants. Beeldschone middeleeuwse plaatsjes als Villeréal, Monflanquin en het strategisch gelegen Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt. De stoere donjon van Gavaudun, het enorme fort van Bonaguil en het Engelse kasteel van Sauvetere-la-Lémance, het château bij Duras met zijn wijngaarden; bijna te veel voor één vakantie!

  • Aan de golfbaan

Administratiekosten € 40
Elektriciteit € 50
Huisdier per week € 50 per huisdier
Linnengoed is lakens en handdoeken

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 120,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Garonne heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.200

€ 1.200

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.