Schitterende vakantievilla met privézwembad in de Lot et Garonne voor 10 personen (max 9 volwassenen en 1 kind). Deze grote villa biedt alle faciliteiten voor een geweldige vakantie. Villa Rocaille is voorzien van een tuin van 3500 m2, een privézwembad, een buitenkeuken en veel speelgelegenheid voor kinderen. Vanuit de slaapkamers heeft u een prachtig uitzicht over de stad Villeneuve sur Lot. Het leuke stadje Pujols is slechts 10 minuten lopen.

Binnen
Op de begane grond is de entree, eetkamer met een eettafel voor 10 personen en grote openslaande deuren naar het balkon. Aansluitend aan de eetkamer is een ruime moderne open keuken met nog een eettafel voor 6 personen. De keuken heeft openslaande deuren naar het balkon. Naast de eetkamer is de woonkamer met zithoek en een sfeervolle open haard. Uiteraard ontbreken WIFI, TV (Ned. zenders) en DVD niet.

Vanuit de entree/hal kunt u naar de twee slaapkamers waarvan één met een 2-persoonsbed (180x200) en één (meer een bureaukamer) met een uitklapbaar 2-persoonsbed. Ook is er een badkamer met bad en douche.

Op de 1e verdieping zijn de overige 3 slaapkamers met airconditioning. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed (180x200 en 160x200) en de derde slaapkamer heeft een hoogslaper en een 1-persoonsbed (slaapkamer voor kinderen). Sfeervolle badkamer met bad, douche en dubbele wastafel. Apart toilet. Twee slaapkamers hebben een schitterend uitzicht over de stad Villeneuve-sur-Lot.

In het souterrain van de villa is een diepvries, wasmachine en wasdroger, keukenaanrecht en een extra douche. In de garage staan een pooltafel, airhockey en tafeltennistafel.

Het ruime balkon is over de gehele breedte van de villa en heeft een automatisch zonnescherm. Hier kunt u heerlijk ontbijten, lunchen en dineren. Op de begane grond is een buitenkeuken, compleet met grote bar, loungebanken, eettafel en stoelen. Vanaf deze plaats heeft u uitzicht over de tuin en het privé-zwembad (4x9) met een loungebank en ligstoelen. Als u een hond meeneemt kan het terras worden afgesloten zodat hij niet weg kan lopen. U kunt uw auto(‘s) parkeren op het eigen terrein bij de villa.

Beschikbaarheid van 'Rocaille'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 5 km
Afstand tot de supermarkt 5 km
Afstand tot strand 1 km
Vissen 1 km

De Lot-et-Garonne is een uitstekende uitvalsbasis om de streek beter te leren kennen. Dit is Frankrijk zoals u het nog niet kent: authentiek en weinig toeristisch. In deze streek kunt u fietsen, wandelen en kanoën op de rivieren de Lot en de Garonne. Historische en middeleeuwse plaatsen als Villeneuve-sur-Lot, Agen, Villeréal, Monflanquin en Tournon-d’Agenais liggen allemaal in de buurt.

Administratiekosten € 40
Huisdier per week € 50 per huisdier
Linnengoed is lakens en handdoeken per persoon per verblijf

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 120,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Rocaille heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.200

€ 1.200

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.