Barguillac
Te boeken met Gites garantie
Reageert meestal binnen 12 uur.
2 slaapkamers (1 met tweepersoonsbed en 1 met 2 eenpersoonsbedden), 1 badkamer, 1 keuken, 1 ontbijtruimte (ontbijttafel met 4 stoelen) en een zithoek (2 banken)
- Vrijstaand
- Veilig voor kleine kinderen
- Vaatwasser
- Strijkijzer
- Huisdier welkom
- TV
- Fietsen bij huis
- Verwarmd zwembad
- Privé zwembad
Beschikbaarheid van 'Barguillac'
Tussen Monclar en St. Etienned De Fougeres dorpen.
- Landelijk
- In/bij een dorp
Barguillac heeft de afgelopen 4 jaar 7 recensies gekregen met gemiddeld een:
Marcus uit Utrecht
Fijne vakantie gehad in de nette gite waar voldoende aanwezig is en met buiten diverse gezellige plekjes om te kunnen zitten.
Het zwembad met het uitzicht is fantastisch! Een heerlijke plek om tot rust te komen, maar ook genoeg leuke dorpjes in de omgeving om te bezoeken.
Michael en zijn ouders zijn aanwezig, maar respecteren de privacy van hun gasten. Tevens wel altijd bereikbaar voor vragen en tips!
Heerlijke week hier gehad en komen graag nog een keer terug!
Alex uit Godalming
We had a fantastic week at this lovely gite.
Michael and his parents were brilliant hosts giving us information about the area, e.g. the various night markets. They are very welcoming and friendly but not in any way intrusive which was just the right balance for us.
The area is very beautiful and there are plenty of pretty towns nearby, including on the river Lot.
The gite was very clean and well equipped. It is next to the main house where Michael and his parents live but it still has a very private outside area.
We all loved the pool area and view which are really excellent.
Thank you very much.
Jeannet uit Bruinisse
Wat een heerlijke plek hebben Joan,Dave en Michael hier. Prachtig gelegen op het Franse platteland. Heerlijk als je de rust wilt opzoeken.
Een fijn huisje met een heerlijke tuin met prachtig groot zwembad. Voorzien van ligstoelen en diverse zitjes.
Prachtig uitzicht over het omliggende platteland. Ook zijn de voorzieningen makkelijk te bereiken met de auto.
De familie Todd is erg vriendelijk en behulpzaam. Je hoeft het maar te vragen en ze helpen je met alle liefde.
Zeker de moeite waard om bij hen je vakantie door te brengen!
Je komt hier echt tot rust!Reactie van Michael Todd
Dear Jeannet and family,
Thank you very much for your kind words.
You are very welcome to come back again.
Kind regards,
Michael
Er zijn leuke restaurantjes en dorpjes in de buurt.
Golfbanen in de buurt en badminton, tafeltennis, boogschieten op het landgoed
- Aan mountainbike route
- Watersport
Neem 100 euro contant mee als borg bij het inchecken.
- Borg € 100,00