john lamb

Reageert meestal binnen 1 dag.

'Le Manoir' is zeer groot en ruim, het is niet voor niets onze klanten noemen het "The Place met de Ruimte". Er zijn 8 grote, licht, luchtig en overzichtelijk slaapkamers, allen met hun eigen badkamer en suite en allemaal met veel interessante functies, eiken balken, prachtig uitzicht etc. 'Le Manoir' biedt grote gezinnen of groepen vrienden een heerlijke vakantie locatie. De woning bestaat uit een 18e eeuws 'Masters House', die volledig is gerestaureerd en uitgebreid. en staat in grote tuinen, gronden en bossen. Het huis is geschikt voor maximaal 20 personen in de acht grote slaapkamers. Het hele huis is volledig centraal verwarming (hopelijk niet nodig!) En heeft een zeer efficiënt warm water systeem, dus geen koude douches !.

Er zijn veel terrassen rond het pand met tafels en stoelen voor 'al fresco' te dineren etc. De keuken is goed uitgerust en er is een grote barbecue op een van de terrassen. Buiten zijn er diverse grote terrassen en een prive zwembad met zon terrassen. Het hele pand is gelegen op de top van een heuvel, met prachtig uitzicht over het platteland van Lot-et-Garonne.

Dit is een populaire huis voor grote groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie met familie en vrienden in prive, rustige omgeving.

Beschikbaarheid van ''Le Manoir''

PLAATS

Perfecte locatie gelegen in het hart van de Pays de Duras wijnstreek, in het gehucht La Perroterie, 2 km buiten de middeleeuwse stad van Duras met zijn winkels, wekelijkse markt, cafes, bars en restaurants.

Dit deel van de Lot-et-Garonne, ten zuiden van de rivier de Dordogne, is een onveranderlijke landschap van rivieren, grotten, kastelen, wijngaarden en kleine authentieke dorpjes.

Vliegvelden: Bergerac (40 minuten, RyanAir, Flybe, Jet2, transavia); Bordeaux (75 minuten, KLM, BA, Easyjet, vele wereldwijde carriers etc)

Station: Libourne (50 minuten - TGV link naar Eurostar)
Parijs is 3 uur rijden, terwijl Londen St. Pancras via de Eurostar is slechts 6 uur en 45 minuten.

Er zijn zo veel attracties in onze omgeving die we hebben. Om onze klanten te zoeken voor zichzelf de dingen die hen interesseren. Uiteraard zijn er wijnreizen, golfen en andere sportieve activiteiten zoals kanoën / zwemmen / ballonvaren etc. Er zijn markten, restaurants, musea en kastelen om te bezoeken, er is zelfs een fantastische chocoladefabriek op slechts een paar kilometer !.

Prijs per week:
€ 2.950,00 in mei, juni en september.
€ 3.950,00 in juli en augustus.
Wisseldag op: zaterdag, minimum verblijf (dagen): 7 dagen

Prijs is inclusief een redelijke schoonmaak. Prijs is exclusief zwembad handdoeken.

'Le Manoir' heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

  • Peter Jones uit UK

    Dear Karen and John,

    I just wanted to take the time to thank you both for allowing us to spend such a beautiful two weeks at Chateau Perroterie.
    Now that the long drive is over and we’ve all had time to complete the many loads of washing and get back to work it’s beginning to truly sink in just how much of a special place you have and just how much of a special time we had as a group.

    As you know, the 7 children loved the place and are already referring to it as “their holiday house” and asking when we are going next as they want to play in the pool and look for Dave the cat. If only life were that easy!

  • Peter Vinkhuyzen uit Holland

    Peter Vinkhuyzen – Holland – 23rd – 30th July 2016
    Dear John,

    All 18 members of our family, in age ranging from 5 to 83 years, keep happy memories on the wonderful week we spend last july in your charming and spacious chateau La Perroterie. Of course the beautiful wheather contributed to the living and dining outside on the terrace overlooking the pool and the friendly landscape where we found the lake for secret swimming excursions. We enjoyed the atmosphere of the heavy stone walls and squeaking wooden stairs and corridors leading to the comfortable sleepimg rooms upstairs. It has been a wonderful experience.

    kind regards, Peter

  • Myriam De Koker uit Dutch

    Château Perroterie met daarnaast 'Le Manoir' waar wij logeren is een statig, prachtig, rustgevend en zeer ruim domein met een verbluffend uitzicht op de omliggende valleien en bossen. Wij komen hier al voor de 3de keer met onze familie en wij komen beslist nog terug !
    Dergelijke accommodatie voor een grote groep is onuitgegeven : iedere slaapkamer is uitgerust met een ensuite tiptop badkamer...een ongeziene luxe ! Bovendien is er voor elk wat wils : heel veel ruimte in én buiten het huis, zodat ieder het naar zijn zin heeft , ongeacht het weer . De keuken is ook heel ruim en praktisch : niet onbelangrijk als je met velen bent !
    Voor dagelijkse inkopen is er een Carrefour op nog geen 5 min rijden ( net vóór het dorp) en in het dorp hebben we een lekkere warme bakker gevonden !
    De 'hosts' , Karen and John , zijn heel vriendelijk en attent en helpen onmiddellijk bij praktische probleempjes.
    De omgeving is erg uitnodigend : wandelen in een prachtige, rustige omgeving langs weilanden en bossen, zwemmen, spelletjes spelen, relaxen ....er is voor elk wat wils !
    Een bezoekje aan Duras is zeker ook een aanrader ! Kasteel en marktjes lokken menig toerist .
    Een weekje relaxen en genieten met familie of vrienden : 1 adres ' chez Karen and John in Château Perroterie of 'Le Manoir'!
    Myriam xx

Prijs op aanvraag

Prijs op aanvraag