John Gilchrist

Reageert meestal binnen 3 uur.

Het huis is sympathiek gerestaureerd met behoud van alle kenmerken die u zou verwachten van een 300 jaar oud stenen huis. Stenen wastafels, eiken balken, grote open haarden, verborgen terrassen en zonnige doorkijkjes.

De accommodatie bestaat uit 3 royale slaapkamers, waarvan een op de begane grond, die liefdevol zijn ingericht en een mix zijn van oude Franse charme en boutique hotel. Alle kamers hebben super king-size bedden met Egyptisch katoenen linnen, vintage en antieke Franse meubels en flatscreen-tv's. De ruime en-suites zijn betegeld in steen met ruime inloop krachtige douches en moderne "boutique touches".

Een mooi, schaduwrijk overdekt terras biedt een ontspannende plek om aan de middagzon te ontsnappen of om van het ontbijt te genieten. Vanaf het terras komt u in het hart van het huis, de Grande Salon. Een royale, met terracotta tegels en eiken balken betegelde kamer en zoals bij veel oude Franse boerderijen, het centrum van het huis. Een goed uitgeruste keuken met grote eettafel. Veel gezellige zitjes en een grote stenen open haard met houtkachel grote flatscreen TV met Engelse zenders en Wi-Fi.

(MS)

Beschikbaarheid van 'Les Caulins '

Buiten vindt u een nieuw zwembad van 10m x 5m, compleet met dagbedden, ligstoelen en het verreikende uitzicht op de glooiende heuvels en wijngaarden van de Cote de Duras. Er zijn genoeg schaduwrijke plekjes en zonnige doorkijkjes, perfect voor een luie BBQ met een glas lokale wijn.
Het gebied is een van de beste in Frankrijk voor onze passies, eten en wijn. De kwaliteit van de producten: truffels, aardbeien, pruimen, meloenen, vijgen, varkensvlees, rundvlees, eend, foie gras, de lijst gaat maar door......... Dit gecombineerd met een aantal van Frances beste markten en de overvloed en diversiteit van een aantal van de meest bekende en minst bekende wijngebieden in Frankrijk. Plaatsen om te verkennen, nieuwe bezienswaardigheden, een eenvoudiger leven en het heerlijke weer waren te veel voor ons om te negeren. Hier is het ontspannen, vredig, met verreikende vergezichten en, als we willen, genoeg om ons heen om te doen en de mogelijkheid om onze passies te delen is onze perfecte manier van leven.

Als je jezelf weg kunt slepen van het zwembad en de verreikende uitzichten is er genoeg te doen in de buurt. De dorpen Saint Sernin en Villeneuve de Duras 3km bieden een bar/tabac, een pizza restaurant en bistro, De bruisende Bastide stad Duras 6km met een geweldige kleine wekelijkse markt en nacht markt in de zomer. Hier vindt u alle voorzieningen, supermarkten, apotheken, bars en restaurants, een kasteel. Er is ook een chocoladefabriek waar u mooie chocolade en lokaal snoepgoed kunt proeven en kopen. We zijn omringd door de plaatselijke wijnboeren, die allemaal proeverijen aanbieden en hun wijnen per kist verkopen en vele per fles en per liter. 12 km naar het noorden ligt de rivier de Dordogne en de stad Sainte-Foy-la-Grande met een van de beste markten van Frankrijk. De mooie stad Bergerac en het imposante kasteel van Monbazillac op 35 km. Het UNESCO werelderfgoed van St Emilion 45km en het prachtige Bordeaux 65km.

Onze residentiële kookschool vakanties beginnen in eind oktober tot en met juni en zijn 5 nachten all inclusive vakanties. Onze Gourmet Breaks zijn kortere, lange weekenden, en een momentopname van het gebied waar we wonen. Onze Kookcursussen en Gourmet Breaks zijn zaterdag aankomsten.

De 5-daagse kookcursussen zijn ontspannen en informatief, zeer praktijkgericht en de lessen worden gegeven rond onze grote keukentafel of, als het weer het toelaat, buiten op het overdekte terras. Samen bereiden we gerechten, praten we veel, delen we ervaringen en laten we u de tips van het vak zien. We zitten en eten samen, genieten van het eten, delen meningen en proeven van de lokale wijnen en dranken. Onze kookcursussen zijn bedoeld om te laten zien en te leren hoe gemakkelijk & ontspannen entertainen is. In Frankrijk wordt menig uur rond de tafel doorgebracht met het genieten van lokaal, vers voedsel, eenvoudige lokale wijn en goed gezelschap. We geven niet alleen kookles, we laten u ook onze manier van leven zien, het Franse leven. We bezoeken markten, wijnmakerijen, chocoladefabrieken, drinken koffie in cafés en bezoeken de prachtige Bastide steden en het platteland van de Lot-et-Garonne regio van Zuid-West Frankrijk.

  • Borg € 250,00

Les Caulins heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 2.900

€ 2.900

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.