Boutouzet

Bekijk album (33)
  • 8
  • 8
9,4

Beschikbaarheid van 'Boutouzet'

Aveline Swart heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 sep 2022

Boutouzet heeft 5 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,4

Een mooie, ruime villa / vakantiehuis. Smaakvol ingericht. Werkelijk alles wat je nodig hebt is aanwezig. Ruime bedden (niet met zo’n achterkant waar alleen een Fransman in past). Deels met airco. Het zwembad is erg groot en schoon. Wordt wekelijks onderhouden. Lokale assistentie is Engels en is vriendelijk, behulpzaam en heeft veel ervaring. Voordeel is dat je niet met je steenkolen Frans iets hoeft te proberen uit te leggen.

Er is een groot overdekt terras met eettafel en stoelen en met een uitzicht op de prachtige omgeving. En er is ook een grote tuin. Wat wij geweldig vonden is op het terras over de Franse weilanden uitkijken en dat je dan absoluut niets hoort. Stilte. Geweldig. Het huis is ook erg veilig met een goed afgesloten hek en een alarminstallatie.

Groot winkelcentrum met mega supermarkt, bakker, fast-food, Intersport etc op 10 minuten rijden. De stad Villeneuf-sur-Lot idem. Veel geschikte restaurants aldaar en in de omliggende dorpen. Aanrader zijn de marche nocturnes. Op het dorpsplein staan lange tafels en rondom het plein bereiden lokale cateraars hun eten dat je kan kopen. Je neemt zelf borden, bestek en bekers mee en eten en drinken koop je op het plein.

In de omgeving kan je van alles doen. Van kanovaren tot klimpark.

Wij zijn een gezin met 3 grote tieners die nog één keer met hun ouders mee wilden op vakantie. We hebben het erg naar ons zin gehad en willen deze villa zeker aanbevelen.

Bezocht in mei 2022
Romaine en Gerard

We hebben een heerlijke week gehad in dit prachtige en zeer smaakvol ingerichte huis in een mooie, landelijke omgeving. Het huis is werkelijk van alles voorzien. De slaapkamers zijn erg ruim en de bedden prima. De tuin is prachtig met veel mooie plekken om buiten te genieten en het zwembad was heerlijk verwarmd.
Ook het uitzicht is mooi.
We hebben veel plezier gehad op de jeu de boulesbaan.
Villeneuve sur Lot is 5 minuten rijden.

Bezocht in april 2022

Prachtig gelegen, landelijk huis, zeer sfeervol ingericht en van alle gemakken voorzien.
Een draaiboek is niet nodig aangezien de huisoppassers dichtbij wonen en je verwelkomen bij aankomst.
Wij genoten van alle kleine idyllische kleine dorpjes aan de talloze D-weggetjes die deze mooie streek heeft.
Een absolute aanrader!!!

We hebben er een fijne zonnige vakantie gehad. Wij zijn vriendelijk ontvangen door Jenny. Het huis is ruim en rustig gelegen. Het zwembad is goed onderhouden.

Bezocht in juni 2019

Prachtig uitzicht, zeer rustige omgeving. Schitterend ontvangen door Mevr Lyon. Ze is zeer behulpzaam. De airco's op de slaapkamer waren zeer aangenaam. Het zwembad was aangenaam, mooie terrassen.