Aveline Swart

Reageert meestal binnen 6 uur.

Het comfortabele huis telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en is geschikt voor 8 personen. Er kan in de kamers een extra kinderbedje worden geplaatst.
Begane grond: grote woonkamer met open haard, TV (Franse en Nederlandse zenders), DVD speler, radio en cd speler en aangrenzend een studie met zithoek en piano. Ook op de begane grond een ruime, volledig uitgeruste keuken en een ruime waskeuken met wasmachine, droger. Beneden is de eerste slaapkamer, een badkamer (douche en wastafel), ook fijn voor na het zwemmen en een aparte toilet.
Boven: Slaapkamer 2 met ensuite badkamer met bad, douche, toilet en 2 wastafels. Slaapkamer 3 en 4 delen de derde badkamer met douche, toilet en 2 wastafels. Alle slaapkamers zijn ruim en gezellig en hebben 2 (aaneengeschoven) eenpersoons bedden, die dus ook uit elkaar geschoven kunnen worden. Kinderbedjes en kinderstoelen op aanvraag beschikbaar.

Beschikbaarheid van 'Boutouzet'

Boutouzet is gelegen in een prachtig glooiend landschap op 2 km ten noorden van Villeneuve sur Lot, met zijn restanten van oude vestingen, markten, heerlijke terrasjes en meerdere restaurants. Vanaf hier kun je de ongerepte streek ontdekken met zijn vele boomgaarden, velden met zonnebloemen, bastide dorpjes en kastelen.

Boutouzet heeft de afgelopen 4 jaar 8 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.625 sterren

    Wat hebben wij een heerlijke tijd gehad in dit prachtige (familie) landhuis, met magnifieke uitzichten! Het huis is heerlijk ruim, wij waren met 5 volwassenen en een dreumes van net 1 jaar. Alles aanwezig qua spulletjes voor onze kleindochter, kinder- bedje en stoelen. Fantastisch groot zwembad fris, netjes en veel ligstoelen eromheen, elke dag gezwommen! De soort overdekte buitenkeuken met BBQ naast het zwembad was top, we hebben er vaak gebruik van gemaakt. In het huis hangt een fijne sfeer, veel banken en hoekjes waar je lekker kan relaxen en grote eettafel binnen. Maar het meest hebben we buiten gegeten aan een grote tafel onder een afdakje, superfijn. Elk stel had een eigen slaapkamer en badkamer, dat was heel fijn veel privacy voor iedereen. In de keuken alles aanwezig, er zijn 2 (!) koelkasten die we lekker konden vullen met drankjes en ander lekkers! Ook de omgeving is erg mooi. We hebben prachtige oude dorpjes in de buurt verkend en zijn ook lekker uiteten geweest. De winkels (supermarkten) zijn op korte afstand en elke dag even naar de boulangerie, lekker ontbijten met croissants & baguette.
    Kortom we hebben een fantastische tijd gehad met z'n allen! Een kleine suggestie een Nespresso apparaat in de keuken zou een geweldige aanvulling zijn :)

    Prachtig groot stijlvol degelijk huis, met alle comfort. Ideaal zijn de 2 koelkasten, zeker tijdens een hittegolf.
    Groot net onderhouden zwembad.
    Mooie grote tuin met prachtige bomen. Het vakantiehuis is goed bereikbaar en ligt op een afgesloten domein.
    En voor tieners : het internet is er razendsnel.

    Zeer mooi huis waarin we niets te kort zijn gekomen.
    De winkels en dorpjes zijn dichtbij.
    Alles was netjes en het uitzicht op het terras was zalig!
    We gingen er op reis met 2 gezinnen van 4, we hadden elk onze badkamer en een mooie kamer.
    Kortom een geslaagd huis voor een geslaagde vakantie.

In Villeneuve sur Lot en in de nabij gelegen bastide dorpen zijn een groot aantal gezellige restaurants en enkele restaurants, 'fermes' welke gespecialiseerd zijn op de regionale producten (in het bijzonder eend).
Niet ver, ongeveer 1 uur rijden, de wijnstreken Cahors, Bergerac, Montbazillac, Duras, Buzet en in de Bordeaux St. Emilion. Voor de grote wijnliefhebbers achter Bordeaux (2 uur rijden) in de Medoc de grote chateaux aan de Gironde.
De dinsdag- en zaterdagochtend markt in Villeneuve sur Lot biedt een grote keuze in groente, fruit en bloemen en op woensdagochtend is er een biologische markt. In de zomermaanden zijn er avondmarkten, op vrijdagavond in Villeneuve sur Lot en op woensdagavond in het nabijgelegen Pujols. Op zondagochtend is er in Issigeac (Dordogne) een grote markt waar werkelijk van alles te krijgen is.

De VVV van Villeneuve sur Lot heeft alle informatie, ook op het gebied van muziek, brocantes en vide-greniers

De omgeving is bij uitstek geschikt voor prachtige wandelingen in allerlei moeilijkheidsgraden (boekjes aanwezig in ons huis).
Bijzonder zijn de bastide dorpen zoals Pujols, Penne d’Agenais, Villeréal, Castillonès en St Livrade. Hier heeft de tijd stilgestaan en waant u zich in de middeleeuwen. Ook de kastelen zoals Chateau Biron tonen het belang van deze streek in de late middeleeuwen.
Bij de Lot kunt u kano varen of een boot huren. Ook voor vissers volop mogelijkheden.
Er zijn 2 maneges in de buurt.
Op 7 km ligt de 18 holes golfbaan Villeneuve sur Lot Golf & Country club (Castelnaud de Gratecambe) en op 28 km ligt de 9 holes golfbaan van Golf de Barthe in Tombeboeuf.

Het huis ligt vlakbij de N21, op 55 km vanaf Bergerac
Dichtstbijzijnde vliegveld is de luchthaven van Bergerac 'Roumanière' op 50 km
(met Transavia in de zomermaanden 3 maal per week vanaf Rotterdam)
Twee andere vliegvelden:
Luchthaven van Bordeaux "Merignac" op 145 km
Luchthaven van Toulouse "Blagnac" op 135 km
Dichtstbijzijnde treinstation: Agen op 35 km

Handdoeken, beddengoed en keukenhanddoeken zijn in de huurprijs inbegrepen. Verzoeke uw eigen badlakens/badhanddoeken mee te nemen.

Schoonmaakkosten bij vertrek bedragen €160,-
In deze prijs zit het verschonen van het linnengoed inbegrepen. Verder wordt er vanuit gegaan dat het huis netjes wordt achtergelaten, anders kan voor het schoonmaken iets meer gerekend worden.
Verwarming van het zwembadwater met een temperatuur van 25 graden C optioneel voor €90,- per week

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 160,00

€ 1.500

€ 1.500

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.