Chateau Mondou, gite la Grangée

Bekijk album (13)

Beschikbaarheid van 'Chateau Mondou, gite la Grangée'

M.A. Rudolphi heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 03 okt 2022

Chateau Mondou, gite la Grangée heeft 17 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,6
Bezocht in augustus 2022

We hebben samen met onze kinderen en kleinkinderen twee heel fijne weken doorgebracht in de drie gites van Chateau Mondou. Marie-Anne en Rokus waren de perfecte gastvrouw en -heer, waar we met al onze vragen terecht konden. We genoten van de broodjesservice van Rokus, van de prachtige tuin, de stilte, de mooie vergezichten, de sfeervolle avondverlichting en vooral van het zalige zwembad. In de nabije omgeving van het kasteel bezochten we gezellige stadjes met dag- en avondmarkten, restaurants en terrasjes. Kortom het was een prachtvakantie.

Ingrid van Rossum

A great welcome at Chateau Mondou by our dear friends Rokus and Marie-Anne feels like coming home. Ok we’re biased but what a oasis of peace, bellevues, so many charming shady and sunny spots to enjoy the countryside. Add the early morning bakery service, a late afternoon massage, amazing sunsets. We knew they would like the challenge but Mondou exceeded expectations. It had the community feel and so close to Villeneuve and other quaint villages. Not to speak of the undulating scenic golf course. A place to love.

Reactie van M.A. Rudolphi

Many thanks for these nice words. It was Wonderfull to have you here.

Samen met onze buren (en in totaal 4 kids van 1-5 jaar) hebben we een week lang op het kasteel terrein gelogeerd. We hebben een top week gehad! Het terrein heeft allerlei verschillende mooie plekjes. Ontbijten onder de grote boom, lunchen op de plaats in de schaduw, in de avond lekker barbecueën met prachtig uitzicht op het landgoed en het kasteel. Het zwembad ligt prachtig met uitzicht over de landerijen, ook daar hebben we ons elke dag goed vermaakt.

Marie-Anne en Rokus zijn een hele fijne gastvrouw en heer!
De locatie is prachtig en authentiek en dat maakt het heel sfeervol.

De locatie is overigens ook heel fijn. Er zijn tal van prachtige dorpjes in de buurt.

Wat waren het twee bijzondere heerlijke weken! Wat hebben jullie een fantastische plek met de juiste aardstralen. Wat een rust en wat een levendigheid. De prachtigste zonsondergangen, reeën die je bijna kan aanraken, kerkuil, steenuil, hazen, zwarte wou, buizerd en dan net dat everzwijn gemist. Wat een toewijding laten jullie dag in dag uit zien. Jullie deur staat letterlijk open als je vragen hebt en als hij dicht is zijn jullie even weg of aan het werk. Een Chateau Mondou in de Lot is pas Chateau-waardig als er een echte kasteelheer en dame wonen en al hun moois willen delen. Dat doen jullie en meer! Het heerlijke zwembad om in te verkoelen. Met plekjes onder een boom of parasol. De bekende grote Leclerc op 10 min rijden waar je alles kan kopen wat je maar wilt met heel veel verse producten. En wat heb ik dag in dag uit genoten van mijn uitzicht op het terras van mijn kasteelgite. S'morgens met een kopje koffie in de schaduw en s'avonds met een glas wijn genieten van de zonsondergang. Onvergetelijk en kom zeker terug!

We hadden een geweldige week op Chateau Mondou. Het is een prachtig landgoed dat met veel liefde wordt bestierd door gastvrouw Marie-Anne en gastheer Rokus. Ze staan altijd klaar voor hun gasten. We hebben genoten van het ruime vakantiehuis, de mooie binnenplaats, de tafeltennistafel en natuurlijk het heerlijke zwembad met vrij uitzicht over de glooiende omgeving. We komen zeker terug!

Reactie van M.A. Rudolphi

Het was een bijzondere week met ontzettend leuke groep mensen in alle huizen. Met elkaar was er een geweldige goeie sfeer, top. Dank voor de fijne recensie en tot een volgende keer!