M.A. Rudolphi

Reageert meestal binnen 6 uur.

Gite La Grangée is een zelfstandig onderdeel van het domein Chateau Mondou dat stamt uit de dertiende eeuw, en is geschikt voor vier personen. Het is vrijgelegen en heeft mooi uitzicht over de landerijen en een ruime tuin en eigen binnenplaats die vol met bloeiende planten staat. Het huis beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een huiskamer met open keuken en een grote raampartij die veel licht binnenlaat.

(MS)

Beschikbaarheid van 'Chateau Mondou, gite la Grangée'

Het huis ligt in het buitengebied van Villeneuve sur Lot. Dit is een leuk stadje aan de Lot met een aantal levendige markten en alle grote supermarkten zijn dichtbij. Dus alle faciliteiten in de buurt en toch in een superlandelijke omgeving. 360 graden vrij uitzicht in een prachtige vallei. We zien hier tussen de massa wilde orchissen reeën lopen en de zwarte wouw is hier veel te zien. Op het terrein staat de ruïne van een dertiende eeuwse pigeonier, een duiventoren. In de omgeving zijn veel leuke bastidestadjes te vinden zoals Monflanquin, Villereal en Monpazier. Overal zijn leuke brocantes, reguliere markten en eetmarkten, er wordt dan aan lange tafels gegeten.Er is op 8 kilometer een goede 18 holes golfbaan en op 20 kilometer een zwemmeertje. Er zijn veel prehistorische grotten te ontdekken, je kunt kanoën op de Lot, kortom, tijd tekort.

Chateau Mondou, gite la Grangée heeft de afgelopen 4 jaar 23 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.652173913043478 sterren

    Top familievakantie gehad. Fijne gastheer en gastvrouw, prima accommodatie.
    Een absolute aanrader!

    Hallo,
    Wat een topplek is het. Het was ons derde bezoek en steeds verrast de plek, de natuur en de omgeving ons. Dit jaar was er veel verbouwd en aangepast. Ook het zwembad was waanzinnig verbouwd. Deze week waren we met 9 mensen ( 4 parties) te gast bij chateau Mondou. Het gezelschap was echt uniek. Ieder had zijn eigen ritme en vrijheid en ook samen waren we verbonden. We hadden zeer bijzonder mooie gesprekken, fantastisch eten, heerlijke muziek, dansend in de avond zon. De plek leent zich tot al dit moois. Alles kan en niets moet. Rokus en Marie Anne waren samen uitmuntende gastheer & vrouw. En wij sliepen in het kasteel, in een zeer zeer ruime grote kamer met een geweldig bed.
    Wat een ervaring. Grote dank!
    Een tien!

    Reactie van M.A. Rudolphi

    Dank voor deze fijne recensie, we worden er verlegen van. Moet even een nuance aanbrengen dat het fantastische eten in gezamenlijkheid werd bereid. Ieder droeg een gerecht aan en dat werd samen een mooie gevulde tafel. Jullie dank voor de positieve energie.

    We hebben een prima week gehad. Alles was schoon en netjes. Fijne keuken, leuke zitjes en enorm gezellig met de andere vakantievierders. Een heerlijk zwembad in een prachtige omgeving.

Het is de streek van de eetmarkten (in de zomer) Foie Gras, truffels en pruimen. De wijnstreek van Bergerac, Cahors en Duras. Er zijn vele leuke restaurantjes en eetmarkten te ontdekken in de omgeving.

Er is een gemeenschappelijk zwembad en een apart kinderbadje. Achter op het terrein staat een activiteiten tent waar je kunt contempleren, mediteren of yoga doen. Er is een gemeenschappelijke buitenruimte op de cour waar twee BBQ's/houtkachel en pizzakachel staat en natuurlijk lange tafels om aan de eten of schilderen of spelletjes te doen. Ook bij La Grangee kan er een vuurtje gemaakt worden in de grote vuurpot op de binnenplaats. Er is een tafeltennis tafel en een petanquespel. Je kunt heerlijk onder de grote lindeboom eindelijk dat boek eens lezen of een beetje kletsen aan het zwembad met je medebewoners. Er zijn nog twee andere zelfstandige gites op het terrein. Allen met hun eigen privacy. deze gites kunnen ook gezamenlijk gehuurd worden, voor een grote familie of vriendenclub. De totale capaciteit is dan 18 personen. Zie ook onze andere advertentie: Mondou.

Chateau Mondou bevindt zich aan het eind van een doodlopend weggetje. Geen verkeer dus. Een authentiek domein met een geheel eigen sfeer en goeie aardstralen zoals een van onze bezoekers het formuleerde. Er zijn overal uitkijkpunten en zitjes. Op een hele terrein is supersnel internet via de satelliet.

  • Borg € 100,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 70,00

€ 700

€ 700

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.