M.A. Rudolphi

Reageert meestal binnen 6 uur.

Kasteelgite Bellevue is onderdeel van het domein Chateau Mondou, een romantisch mediterraan kasteeltje uit de dertiende eeuw. Het is gelegen in de rechtervleugel van het kasteel en heeft een geweldig groot balkon waar de hele dag zon is en waar je een geweldig uitzicht hebt op de vallei en op het zwembad. De zonsondergangen zijn hier oogverblindend. Het huis bestaat uit een grote eetkeuken, een huiskamer met Godin houtkachel, beneden een tweepersoonskamer en een éenpersoonskamer in de toren en een splinternieuwe comfortabele badkamer. Boven zijn nog twee slaapkamers met in totaal 5 bedden. De inrichting is stoer met veel kunst.

Beschikbaarheid van 'Chateau Mondou kasteelgite Bellevue'

Chateau Mondou hoort nog net bij Villeneuve Sur Lot maar ligt in het buitengebied. Dat betekent ruimte, vrijheid en weidse uitzichten maar ook binnen vijf minuten in de stad voor de boodschappen, de terrasjes, restaurants en markten. Villeneuve Sur Lot is een mooi, niet al te druk stadje dat hier en daar een beetje Spaans aandoet. Er zijn ook veel schilderachtige dorpen in de omgeving met ieder hun eigen markten en brocantes.

Chateau Mondou kasteelgite Bellevue heeft de afgelopen 4 jaar 23 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.652173913043478 sterren

    Top familievakantie gehad. Fijne gastheer en gastvrouw, prima accommodatie.
    Een absolute aanrader!

    Hallo,
    Wat een topplek is het. Het was ons derde bezoek en steeds verrast de plek, de natuur en de omgeving ons. Dit jaar was er veel verbouwd en aangepast. Ook het zwembad was waanzinnig verbouwd. Deze week waren we met 9 mensen ( 4 parties) te gast bij chateau Mondou. Het gezelschap was echt uniek. Ieder had zijn eigen ritme en vrijheid en ook samen waren we verbonden. We hadden zeer bijzonder mooie gesprekken, fantastisch eten, heerlijke muziek, dansend in de avond zon. De plek leent zich tot al dit moois. Alles kan en niets moet. Rokus en Marie Anne waren samen uitmuntende gastheer & vrouw. En wij sliepen in het kasteel, in een zeer zeer ruime grote kamer met een geweldig bed.
    Wat een ervaring. Grote dank!
    Een tien!

    Reactie van M.A. Rudolphi

    Dank voor deze fijne recensie, we worden er verlegen van. Moet even een nuance aanbrengen dat het fantastische eten in gezamenlijkheid werd bereid. Ieder droeg een gerecht aan en dat werd samen een mooie gevulde tafel. Jullie dank voor de positieve energie.

    We hebben een prima week gehad. Alles was schoon en netjes. Fijne keuken, leuke zitjes en enorm gezellig met de andere vakantievierders. Een heerlijk zwembad in een prachtige omgeving.

Er is in het huis een lijst van Restaurants die in de buurt van het huis aan te bevelen zijn.
Lot en Garonne staat bekend om zijn zeer goede wijnen en voordelige uitstekende gerechten. En in de zomer zijn er iedere avond eetmarkten in de omliggende dorpen. Je neemt je eigen tafelkleedje, bordje en bestek mee, zoekt een plekje uit aan een tafel en eet lekkere gerechtjes van de lokale producenten die daar aangeboden worden. We zitten vlakbij de wijngebieden van Bergerac, Cahors, Buzet etc. Dus een wijntour behoort tot de mogelijkheden.
Specialiteit is ganzenpate, truffel, pruimentaart en veel verse vis.

Het chateau ligt in het rustige buitengebied maar je bent ook zo in de stad Villeneuve sur Lot met haar terrasjes, restaurantjes en gezellige binnenstad. Je kunt fietsen huren bij de het plaatselijke Maison de Tourisme. Er zijn vijf grote supermarkten, een aantal markten met regionale producten en er is een bio-markt. Er is een museum, een theater, bibliotheek en een muziekpodium op de rivier de Lot, in het centrum, met elke week gratis optredens. Er zijn veel sfeervolle dorpjes met evenementen, brocantemarkten en ‘avonds staan er lange tafels om gezamenlijk wat te gebruiken of te dineren. De restaurants in deze omgeving zijn geweldig. Unieke maaltijden, eerste klas producten en dat voor een voordelige prijs. Met lunchtijd zelfs een stuk voordeliger.
Het is de streek van de Bergerac-wijn, de Cahors en de Buzetwijnen. De glooiende omgeving leent zich goed voor fietstochten en wandelingen.
Voor de kinderen is er ‘Walygator Parc’, maar ook ‘Arc en Ciel’ voor de wat grotere kinderen. Er kan in bomen geklommen worden. U kunt andere kastelen bezoeken, zoals Kasteel Bonageuil of Duras, wat zeer de moeite waard is. En voor de grote kinderen is er kanoën op de Lot. Super gaaf en heerlijk fris water.
U kunt wandelen, fietsen, kano varen op de Lot en de Dordogne, gaan golfen (goede 18-holes baan met fijn restaurant op 8 km) of tennissen. Genoeg te doen. U kunt zich laten masseren door een zeer kundige en ervaren Nederlandse masseuse waar alleen al sommige mensen speciaal voor komen. En tenslotte gewoon op het chateau verpozen, met het zwembad en een goed boek is misschien net zo plezierig.

  • Borg € 150,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00

€ 1.250

€ 1.250

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.