Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Maison La Roche Summer Cottages Gite

Bekijk album (37)
/
  • 8
  • 3
  • 4
  • 3
  • 3
  • 2
10,0
Waardering
 

Beschikbaarheid van 'Maison La Roche Summer Cottages Gite'

Jo Bower heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 feb 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Maison La Roche Summer Cottages Gite heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

10,0
Bezocht in september 2021
Wouter

We had a great stay at Joanne and Jamshid’s place. A warm welcome, great facilities, clean and very private. We brought a little dog that could enjoy himself in the garden without the risk of running away. We enjoyed the pool, BBQ and deck greately, and definitely recommend staying here.

10
Bezocht in augustus 2021

We hebben een fantastische vakantie achter de rug !
Je voelt je meteen thuis in de gezellige woning en de toffe tuin. De eigenaars zijn zeer vriendelijke en lieve mensen. Wanneer nodig staan ze voor je klaar! Ideaal voor gezinnen met kinderen en ook onze hond heeft zich kostelijk geamuseerd. Alles wat je nodig hebt is aanwezig om een leuke tijd te beleven. He welkomstpakket hebben we zeer geapprecieerd trouwens.

10
Reactie van Jo Bower

Bedankt Nico en Natalie voor jullie vriendelijke recensie!! Het was een genoegen om jou, je dochter en natuurlijk de mooie Spike eindelijk te ontmoeten. Je goede humeur over de wegwerkzaamheden gedurende 1 dag van je verblijf werd door ons erg gewaardeerd, bedankt . We hopen dat je op een dag terugkomt . Al onze beste wensen, Jo en Jamshid 🙏😊

Bezocht in juli 2021

We had a wonderful stay at L'Isle Jourdain!
We rented both houses/gites for a week with 3 couples, 2 baby's and 2 toddlers.
As mentioned on this listing, there are a few stairs in the houses, so keep that in mind if you bring toddlers. But if they're used to it, no problem at all. The place is very well equipped both in- and outside. Very cozy bedrooms, charming kitchens, great courtside garden and just across the street the big garden with pool and terras, both fenced. Definitely worth to give it a try. Jo and Jamshid will make your stay one to remember.

10
Reactie van Jo Bower

Hi Thibault, thank you so much for your kind review! 😍 We are so pleased you enjoyed your time here in the two cottages. Thank you for mentioning the stairs as it is something we are concerned about for small children or indeed anyone with mobility issues. 🙏 I should perhaps mention that we do have 1 downstairs double bedroom which is ideal for people with mobility issues so it can be an ideal property for families with 3 generations perhaps or as in your case 3 couples with children 🥰. It was lovely to meet you and your friends and family, and when we hear that you enjoyed your time here it makes it all worthwhile. Thank you once again for travelling to our little piece of rural France, We hope to see you here again in the future. Kind regards, Jo and Jamshid 😊

Bezocht in juni 2021

De gites is echt fantastisch!
De verschillende kamers zijn zeer sfeervol ingericht en aan alles is gedacht. Jo heeft echt oog voor detail! Naast dat het sfeervol is is het ook heel schoon en netjes.
Het grootste pluspunt is de tuin met het prachtige terras waarvan je een schitterend uitzicht hebt. Neem en heerlijke, frisse plons in het zwembad en daarna genietend opdrogen in de zon op een van de vrolijk gekleurde zonnebedden.
Het weggetje wat je over moet steken is echt geen belemmering. er komen nauwelijks auto's langs, soms lijkt het gewoon of de weg bij de gite en de tuin hoort.
Nieuw is de binnentuin waar je op zoele zomeravonden heerlijk kunt dineren of "uitbuiken" op de leuke loungeset.

10
Reactie van Jo Bower

Hallo Marina en Marco, we zijn zo blij dat je in staat was om terug te keren naar onze Gîte en de grotere versie te proberen met de 2 huisjes en het nieuwe terras en de binnentuin! We proberen voortdurend de ervaring van onze gasten te verbeteren en het is zo fijn om positieve feedback van onze gasten te horen, het motiveert ons om door te gaan. We zijn gezegend dat we je hebben leren kennen door onze Gîte te exploiteren en nu zijn we inderdaad goede vrienden hierdoor, daar zijn we zo dubbel dankbaar voor. Met vriendelijke groeten, Jo en Jamshid 🙏😊

Bezocht in september 2019
Marco, Marina en onze hond Saartje

Maison La Roche is het perfect plekje voor mensen die houden van rust, een mooie omgeving en gezelligheid. De gites is supergoed verzorgd, gezellig en comfortabel ingericht. Er is gedacht aan de kleinste details. de bedden zijn opgemaakt met heerlijk fris ruikend beddengoed, de badkamer is klein maar werkelijk aan alles is gedacht. Handdoeken liggen klaar op je bed. Verblijf je voor een langer periode dan wordt je beddengoed en handdoeken regelmatig gewisseld.
Het weer was heerlijk en de tuin biedt alles voor een ontspannen dag in de zon of in het door de bomen gefilterde zonlicht. Het zwembad biedt de nodige verkoeling.
De gites en de tuin worden gescheiden door een zeer rustig weggetje. Absoluut geen probleem om je hond daar lost te laten lopen, de paar auto's die langs komen houden er rekening mee dat er honden op de weg kunnen zijn.
Jo, de eigenaresse, doet er alles aan om je verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. Ze maakt contact maar is zeker niet opdringerig, ze past zich aan aan wat de gasten prettig vinden. Ze geeft leuke tips en adresjes om te bezoeken in de omgeving, Ook kan je bij haar terecht voor tips voor lekkere en gezellige restaurants. en een middagje oppassen op onze hond was ook geen probleem omdat wij een bezoek wilde brengen aan de vogelshow in Chauvigny waar honden geen toegang hebben.
L'Isle Jourdain is een gezellige klein plaatsje, het heeft een paar restaurantjes en barretjes waar je heerlijk kunt lunchen, er is een supermarkt, bank en uiteraard een boulanger, alles op loopafstand van de gites. De korte route gaat via een stijl straatje of, wat langer onderweg maar wel redelijk vlak, via het viaduct. Bourpeuil heeft ook een paar restaurantjes voor een prima lunch.
Al met al een prima plek voor een ontspannen vakantie in een mooie omgeving.

10

Hier geweest? Schrijf een recensie