Vakantiehuis in Frankrijk

L'Ostaladon Fènial
Beschikbaarheid van 'L'Ostaladon Fènial'
Mariëlle & José heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 10 mar 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
L'Ostaladon Fènial heeft 29 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Jos en Heleen uit ‘s-Gravenzande,
Wat een fantastische plek voor een rustige vakantie in een authentiek stukje Frankrijk! Het huisje is smaakvol en met oog voor detail ingericht. Vanaf het terras en vanaf het mooie, grote zwembad heb je een prachtig uitzicht op het dorpje en de heuvels. De ontvangst door de sympathieke eigenaren is bijzonder hartelijk. Zij geven desgewenst tips voor uitstapjes. Het gezellige Albi met de prachtige kathedraal en de streek Aubrac met zijn uitgestrekte natuur en koeien zijn aanraders. Ook de gezellige markten in de omgeving zijn de moeite waard. Complimenten voor Mariëlle en José voor de manier waarop zij het landgoed hebben gerestaureerd en onderhouden. Geweldig dat jullie deze plek met anderen willen delen. Een absolute aanrader!
Arie en cobie uit Bennekom,
Wat een fantastische locatie. Een sfeervol ingericht huis en heel schoon. Mooi en goed onderhouden zwembad. Het uitzicht over de vallei is adembenemend. Goede locatie om tot rust te komen. Het bezoeken van deze locatie is een herhaling waard. Complimenten aan de eigenaren José en Mariëlle.
Maarten De Rouck uit Overmere,
TOPLOCATIE
Prachtig gelegen, mooie vergezichten, van alles te doen in de buurt, leuk zwembad.
Alles heel proper en super onderhouden.
Heel vriendelijke mensen die voor je klaarstaan wanneer dat moet.
Een echte aanrader.
kim uit belgie,
Zalige vakantie !
Het huisje was heel mooi en gezellig,
Alles is er van hoogwaardige kwaliteit en je ziet dat het met veel liefde en zorg ingericht en afgewerkt is door de enorm gastvrije eignaars ..
Het zwembad is zeer groot (7/13) en heel mooi met een prachtig uitzicht over de vallei.
Het uitzicht over het landschap is trouwens ook prachtig van op het terras van het huisje.
Je bent er alleen op de wereld met alle confort .
We gaan zeker nog eens terug en raden het aan iedereen aan.
Catharina uit Tielt,
Al bij aankomst overviel ons een fijn gevoel: het was donker, maar het huisje was sfeervol en uitnodigend verlicht.
De behulpzame eigenaar heette ons hartelijk welkom in ons verblijf dat werkelijk ( en met kennis van zaken) van alle gemak voorzien is.
Het was ochtend toen we pas ten volle beseften in wat een paradijsje we terechtgekomen waren. Vanop het fantastische terras overschouw je de groene natuur en het verderop gelegen dorpje. Na onze uitstapjes konden we er eigenlijk niet snel genoeg terugkeren om volop te genieten van de rust, het uitzicht, het zwembad, de zon......Dit is absoluut voor herhaling vatbaar!