Vakantiehuis in Frankrijk

Aux Quatrefeuilles d'Oc Gîte Romarin
Beschikbaarheid van 'Aux Quatrefeuilles d'Oc Gîte Romarin'
Aimée Schols heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2022
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
Aux Quatrefeuilles d'Oc Gîte Romarin heeft 30 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Henk Vroom uit Zaltbommel,
Heerlijke plek met veel privacy. Het huisje is van alle gemakken voorzien. Er is een prachtig zwembad met ruime terrassen en een mooi uitzicht op de bergen en het dal. In de omgeving zijn heel veel mogelijkheden voor uitstapjes. Kortom een prachtige locatie.
HERMAN GOEDMAN uit Utrecht,
Wij zaten begin september 2021 7 dagen in de Sequoia Lodge en hebben daar een top vakantie week gehad. In In de lodge is binnen en buiten een geheel en bij mooi weer -wat wij hadden- is dat super.
Met 2 personen veel ruimte en een goede keukenfaciteit, BBQ en heerlijke luie stoelen. De tenten staan ver uit elkaar, wat niet wegneemt dat je elkaar wel goed hoort.
Jammer dat er niet iets van een broodjesservice is 's ochtend en bij bepaalde windrichtingen hoor je de snelweg wel een beetje. Die twee kleine puntjes maken het een 9 en geen 10.
Xavier uit Rotterdam,
Prachtige locatie en goede prijs kwaliteit verhouding. We hebben als gezin met 3 kinderen (10, 8 en 5 jaar) een week in huisje Laurier gezeten. Voor ons de eerste keer in een huisje, normaal gesproken sta caravans, maar is ons zeer goed bevallen. Uitstekend huisje, nog prachtigere locatie met leuk zwembad en speeltuin voor veel leeftijdscategorieën. In omgeving is veel te doen. Aimee is een fijne gastvrouw. Wij komen hier zeker nog een keer terug.
Dirk-Jan Brinkman uit Ommen,
Een schitterend huis op een nog mooiere locatie. Hele fijne ontvangst met een lekker glaasje rode wijn. Alles perfect voor elkaar en aanwezig.
Aimée kent de omgeving zeer goed en weet je naar de mooie plekken te sturen.
Voor de kinderen genoeg te doen maar ook veel privacy per huisje.
Sofie Moerkerke uit Lauwe ,

Warm ontvangst van de gastvrouw. Huis helemaal in orde(jasmin). Mooi uitzicht, groot terras, zalig zwembad. Warmte kregen we niet uit het huis, warm om te slapen. En wij waren er in een periode dat de muggen actief waren...muggenmelk is dus een aanrader. Wel super genoten, ideale uitvalsbasis voor Lac de Salagou,cirque de Navacelles, ...