Vakantiehuis in Frankrijk

Huur een vakantiehuis in Frankrijk van mensen die de omgeving goed kennen. Kies uit meer dan 4000 vakantiehuizen in Frankrijk en boek direct bij de eigenaar.

Marcassins 4

Bekijk album (18)
/
  • 5
  • 1
  • 3
  • 3
  • 1
 

Beschikbaarheid van 'Marcassins 4'

kamp heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 okt 2023

Heb je vragen?

Neem contact op

Recensies

Bezocht in augustus 2019

Twee heerlijke weken gehad in Marcassins 4 met mijn gezin met 3 jonge kinderen. De omgeving is erg mooi en rustig. Heerlijke bakkertje in de buurt, mooie wandelingen, goed zwembad, prachtige stranden niet al te ver en prima meren om in te zwemmen of dammen te bouwen. Het huisje heeft prachtig uitzicht op mooie bergen en ligt vlak naast een erg pitoreske dorpje. Goed tot rust gekomen en erg leuke dingen gedaan, wij komen zeker terug!

9
Bezocht in juli 2017

Gezin met twee tieners. Leuk huis in prachtige omgeving. Het is een oase van rust met prachtige wandelmogelijkheden in het 'rode landschap'. In de omgeving genoeg te zien en de zee is een half uurtje rijden (Cap d'Agde).

8

Hier geweest? Schrijf een recensie