Ezra Makkes van der Deijl

Reageert meestal binnen 1 dag.

Goed gelegen vrijstaand vakantiehuis (max. 6 pers.) in het charmante dorpje Calvignac, gelegen in de prachtige Lot-vallei. De Lot-regio heeft nog steeds zijn charme en authentieke karakter behouden. De woning ligt vrij in een landelijke omgeving met onder aan de berg de rivier de Lot, met diverse prettige en toegankelijke zwemplekken.
Daarnaast zijn in de omgeving veel prachtige wandelroutes en pittoreske dorpjes met leuke (eet)markten en veel restaurantjes.
Het huis is van alle gemakken voorzien, met een volledig ingerichte keuken inclusief combi-oven, Dolce Gusto, broodbakmachine, vaatwasser etc. Verder een ruime eettafel voor 6 personen, een bank met tv voor netflix of dvd's. De verwarming bestaat uit een houtkachel en diverse elektrische kachels. De ruime badkamer is voorzien van toilet, douche, ligbad en dubbele wasbak en wasmachine. Buiten zijn er diverse zitjes op het terras, voor ieder moment van de dag een fijne plek in de zon of in de schaduw. En met een kleine hectare grond is er meer dan genoeg ruimte voor de nodige privacy of lekker spelen.
Er zijn 3 slaapkamers waarvan 2 kleinere kamers met twee samen te voegen bedden van elk 200 x 80 cm en een "ouder"-slaapkamer met een tweepersoonsbed van 1,60 x 2,00 mtr.
Beddengoed en handdoeken zijn aanwezig en inclusief.

Beschikbaarheid van 'Roc de Guirol'

Het huis ligt op een stuk grond van bijna een hectare. Het ligt heerlijk rustig en er is nauwelijks sprake van verkeer.

Roc de Guirol heeft de afgelopen 4 jaar 5 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.2 sterren
  • 8 sterren

    Zeer rustig gelegen gite op ongeveer 800 meter boven Calvignac. Ruime woon/eetkamer met grote open keuken waarin niets ontbreekt. In het zitgedeelte 1 bank voor de TV (met HDMI aansluiting voor eventueel chromecast, zelf meenemen) en houtkachel. Er staan 6 stoelen rond de eettafel. Badkamer: deze is beneden en bevat een douche, toilet ,wastafel en bad. Slapen doe je boven, te bereiken met een houten trap. Er is één kamer met een goed twee persoons bed. Verder zijn er twee kleine kamers met ieder 2, één-persoons bedden. Je slaapt onder de nok en het kan er behoorlijk warm worden. Er kunnen genoeg ramen open en er zijn ventilatoren in iedere kamer. Boven is geen toilet aanwezig. Rondom betonnen terras met 3 zitjes er is altijd plek in schaduw of zon te vinden.
    De gite heeft een tuin van ongeveer 1 ha. Er staan vooral eiken bomen. Voor boodschappen moet je naar Cajarc, 11 km verderop. Voor twee personen een prima gite als je van rust houdt en het geen bezwaar vindt om voor de boodschappen een stukje te rijden. In Calvignac zit alleen een bistro, deze is buiten het seizoen gesloten.

    Excellent séjour dans cette maison très jolie, bien aménagée et très bien équipée. Grand jardin agréable, literie confortable, rien ne manque ! Superbes villages et points de vue aux alentours.

    Een heerlijk en compleet huis in een mooie en rustige omgeving. We hebben een heerlijk week gehad en het huis is een fijn startpunt om de omgeving te verkennen. Alles was ook prima geregeld in overleg met de eigenaren!

In de omgeving zijn diverse goede restaurants te vinden, van streekspecialiteiten tot meer moderne cuisine. Verder zijn er in de zomer veel marche gourmandes in de omgeving waarbij je gezellig met de lokale mensen kunt genieten van vele foodtrucks. Ook de gewone markten zijn altijd erg leuk en lekker. In de omgeving van Cahors zijn er veel wijnhuizen en -chateaus te bezoeken, de allerbekendste vaak wel op afspraak.

In de omgeving zijn er veel verschillende wandelroutes. Daarnaast ligt ons huis vlakbij de rivier de Lot, waar je heerlijk kunt zwemmen, kanoen en vissen. Ook een boot huren is mogelijk in de omgeving. Er zijn veel mooie kleine dorpen in de omgeving zoals Saint-Cirq-Lapopie, Villefranche, Figeac en Cahors. Ook voor een dagje langs de diverse wijnhuizen zit je hier goed. Zeker in de buurt van Cahors zijn veel bijzondere wijnhuizen te bezoeken.
Voor de Bourgondiers onder ons zijn er ook meer dan genoeg goede restaurants te vinden.
De huisbeheerder geeft meditatiecursussen en de buurvrouw kan een yoga-cursus verzorgen.

Neem voor een langere verblijfsperiode even contact op.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00

€ 425

€ 425

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.