La Grange
Te boeken met Gites garantie
Onze gite, La Grange, ligt in Les Teyssonnières in het regionale park Causses du Quercy. Gelegen in een privébos, is het een rustige locatie, dicht bij de natuur en met prachtige dorpjes in de buurt. Het landgoed, met zijn eikenbossen en weilanden, is een toevluchtsoord voor wilde dieren met talloze soorten orchideeën, vlinders, vogels en zoogdieren.
Onze accommodatie bevindt zich in een deel van onze oude schuur. Het bestaat uit een open zit- en eetruimte met complete keuken en aparte badkamer. De slaapkamer en een aparte zithoek bevinden zich boven op een mezzanine die toegankelijk is via een eikenhouten trap.
- Volledig ingerichte keuken met oven, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast met vriesvak en magnetron. Tassimo koffiezetapparaat en filterkoffiezetapparaat.
- Airconditioning en verwarming.
- Gratis, onbeperkt Wi-Fi.
- 40 inch Smart TV met Britse of als alternatief Franse aardse zenders.
- Amazon Firestick voor toegang tot je eigen streamingkanalen.
- Blu-ray en DVD-speler.
- Google Nest Audio Speaker (voor muziek, informatie en radiozenders) met Bluetooth-connectiviteit.
Openslaande deuren leiden naar een grote zithoek met grind en directe toegang tot een grote tuin en aangrenzend land. De gite heeft een panoramisch uitzicht over het omringende bos.
Een nieuw zwembad en terras is nu beschikbaar op een privé, afgelegen locatie.
- Lokaal contact
- Ecologisch
- Alleen volwassenen
- Vaatwasser
- Strijkijzer
- Omheinde tuin
- TV
- Haardroger
- Airconditioning
Beschikbaarheid van 'La Grange '
La Grange is onze traditionele schuur op onze oude boerderij in het regionale park Causses du Quercy. Het bestaat uit volwassen eikenbossen en weilanden met wilde bloemen. We kochten het landgoed vanwege de rust en de kwaliteit van de natuur, maar het ligt slechts 2 km van het dichtstbijzijnde dorp Concots.
Er zijn vele rustige wandelpaden en fietsroutes in de omgeving (de St Jaques de Compostelle route ligt op slechts een paar kilometer afstand). De nabijgelegen rivieren Lot en Cele bieden mogelijkheden om te varen, vissen, kanoën en zwemmen.
Binnen een uur van de gite met de auto bereikt u een aantal prachtige steden en dorpen die fantastische locaties zijn voor fotografie, winkelen, eten en sightseeing. De middeleeuwse stad Cahors ligt op slechts 30 minuten rijden naar het westen. Verschillende van 'Les Plus Beaux Villages de France' - de 100 mooiste dorpen van Frankrijk, waaronder St Cirq Lapopie, Najac, Bruniquel, Conques, Puycelsi en Belcastel, liggen op korte rijafstand (St Cirq Lapopie ligt op slechts tien minuten afstand). Elk dorp is uniek, met vele met prachtige architectuur, smalle geplaveide straatjes, een prachtig uitzicht, de rivier, kastelen, kerken en vestingwerken.
Het gebied herbergt een enorme diversiteit aan planten, insecten en vlinders, reptielen, zoogdieren en vogels. De plaats is vooral bekend om zijn orchideeën. Er zijn meer dan twintig soorten te vinden in de Causses en vele kunnen worden ontdekt in Les Teyssonnières en tijdens wandelingen in de omgeving.
- Landelijk
- Bosrijk
- In/bij een dorp
La Grange heeft de afgelopen 4 jaar 2 recensies gekregen met gemiddeld een:
Luc Jocqué uit EEKLO
Uitstekende locatie, keurig ingerichte gîte, vriendelijke eigenaars. Voor wie houdt van stilte en rust.
Hanneke uit Capelle aan den IJssel
Wat een geweldig verblijf. Zeer gastvrij ontvangen. La Grange is erg mooi gerenoveerd en van alle moderne gemakken voorzien. Super omgeving en een goede uitvalsbasis voor de vele stadjes, bezienswaardigheden en wijndomeinen. Een aanrader!
Concots heeft twee uitstekende restaurants, het bekroonde L'Esprit du Causse en Le Vinagrou, evenals een postkantoor en een boulangerie. Elke zondagochtend is er een markt met streekproducten op het plein voor de kerk. Een derde geweldig restaurant, Lou Bourdie, bevindt zich in het nabijgelegen Bach (en was te zien in Jamie Olivers tv-programma over de streek).
Mogelijkheden voor wildfotografie en lessen ter plaatse, inclusief schuilhutten (tegen betaling en vooraf reserveren).
- Aan mountainbike route
- Bij paardrijroute
- Overige cursussen
Breng uw eigen strandlakens mee voor gebruik bij het zwembad, want deze zijn niet inbegrepen in de huur.
- Borg € 300,00