La Terrasse at Les Teyssonnieres
Te boeken met Gites garantie
Onze gite, La Terrasse, ligt in Les Teyssonnières in het regionale park Causses du Quercy. Gelegen in een privébos, is het een rustige locatie, dicht bij de natuur en met prachtige dorpjes in de buurt. Het landgoed, met zijn eikenbossen en weilanden, is een toevluchtsoord voor wilde dieren met talloze soorten orchideeën, vlinders, vogels en zoogdieren.
La Terrasse beslaat een deel van de eerste verdieping van onze oude schuur. La Terrasse bestaat uit een open slaap/zitkamer met kitchenette en aparte wc en doucheruimte en is ideaal voor koppels met zijn kingsize bed, of als alternatief kan de kamer worden geconfigureerd als een lits-jumeaux.
Belangrijkste kenmerken:
Volledig ingerichte kitchenette met inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak, magnetron/combi-oven en grill. Tassimo koffiezetapparaat en filterkoffiezetapparaat.
Airconditioning/verwarming.
Gratis, onbeperkt Wi-Fi.
32 Inch Smart TV met Free-sat UK TV of als alternatief Franse aardse zenders. Toegang tot je eigen Netflix/Amazon/Disney streamingdiensten.
Blu-ray/DVD-speler.
Google Home Speaker met Bluetooth connectiviteit.
Grote opbergruimte onder het bed voor koffers en apparatuur.
Openslaande deuren leiden naar een zeer groot, zonnig terras met panoramisch uitzicht over de omliggende bossen. Ligstoelen, tafel, stoelen en een grote parasol zijn inbegrepen, samen met een barbecue. Er is ook een lager gelegen terras dat een groot deel van de dag in de schaduw ligt.
Toegang tot een afgelegen gedeeld zwembad en zonneterras.
Een wasmachine en droogruimte zijn beschikbaar voor gasten in een apart gebouw vlakbij de gite.
Toegang tot de gîte is via een eigen buitentrap. Er is een speciale parkeerplaats voor gasten buiten de accommodatie. Er is ook een fietsenrek (vijf plaatsen) naast de parkeerplaats.
- Lokaal contact
- Ecologisch
- Alleen volwassenen
- Strijkijzer
- Omheinde tuin
- TV
- Haardroger
- Airconditioning
Beschikbaarheid van 'La Terrasse at Les Teyssonnieres'
La Terrasse is onze eerste verdieping schuur conversie op onze oude boerderij in de Causses du Quercy Regional Park. Met zijn volgroeide eikenbossen en weiden met wilde bloemen, hebben we het pand gekocht vanwege de rust en de kwaliteit van de natuur, terwijl het slechts 2 km van het dichtstbijzijnde dorp Concots ligt.
Er zijn veel rustige wandel- en fietsroutes in de omgeving (de St Jaques de Compostelle route ligt op slechts een paar kilometer afstand). De nabijgelegen rivieren Lot en Cele bieden mogelijkheden tot varen, vissen, kanoën en zwemmen.
Binnen een uur van de gite kunt u met de auto een aantal prachtige steden en dorpen bereiken die fantastische locaties zijn voor fotografie, winkelen, eten en sightseeing. De middeleeuwse stad Cahors ligt op slechts 30 minuten rijden naar het westen. Verschillende van 'Les Plus Beaux Villages de France' - de 100 mooiste dorpen van Frankrijk, waaronder St Cirq Lapopie, Najac, Bruniquel, Conques, Puycelsi en Belcastel, liggen op korte rijafstand (St Cirq Lapopie ligt op slechts tien minuten afstand). Elk dorp is uniek, met vele prachtige architectuur, smalle geplaveide straatjes, prachtige uitzichten, ligging aan de rivier, kastelen, kerken en vestingwerken.
Het gebied herbergt een enorme diversiteit aan planten, insecten en vlinders, reptielen, zoogdieren en vogels. De plaats is vooral bekend om zijn orchideeën. Er zijn meer dan twintig soorten in de Causses te vinden en vele zijn te ontdekken in Les Teyssonnières en tijdens wandelingen in de omgeving.
- Landelijk
- Bosrijk
- In/bij een dorp
Concots heeft twee uitstekende restaurants, het bekroonde L'Esprit du Causse en Le Vinagrou, evenals een postkantoor en een boulangerie. Elke zondagochtend is er een lokale markt op het plein voor de kerk. Een derde geweldig restaurant, Lou Bourdie, bevindt zich in het nabijgelegen Bach (en was te zien in Jamie Oliver's TV show over het gebied).
Mogelijkheden voor natuurfotografie en lessen ter plaatse, inclusief schuilplaatsen (tegen betaling en na reservering).
- Aan mountainbike route
- Bij paardrijroute
- Overige cursussen
Breng uw eigen strandlakens mee voor gebruik bij het zwembad, want deze zijn niet inbegrepen in de huur.
- Borg € 300,00
La Terrasse at Les Teyssonnieres heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.