Sonja Rijsewijk - Schaap

Reageert meestal binnen 8 uur.

Prachtig gerestaureerde oude mas (vakantievilla voorzien van airco) met groot omheind en verwarmd privé-zwembad, net gelegen buiten het dorpje Espédaillac.
De comfortabele vakantievilla voor 8 personen + 1 baby is uitermate geschikt voor 2 gezinnen en voor rust en ruimtezoekers (met of zonder kinderen). In de Lot geniet je nog van het echte Franse leven!

De authentieke woonkamer heeft een mooie grote sta-hoge open haard. In het voor- en najaar kun je heerlijk voor de haard zitten met een boek en een lekker glas wijn. En met de vloerverwarming erbij heeft de woonkamer het buiten het zomerseizoen, altijd een aangename temperatuur.
Verder staat er een 3-persoons bank, 2 love seats en 2 fauteuils. Er hangt een groot LCD scherm (meer dan 500 zenders via satellietontvanger, waaronder ook alle Nederlandse zenders). Voor de muziek staat er een versterker met Bluetooth aansluiting.
Vanuit de woonkamer heb je via de openslaande deuren direct toegang tot het buitenterras en het volledig omheinde zwembad met grote zonneterrassen. Het hek om het zwembad is afsluitbaar.

Ben je een kookliefhebber? Dan grijp je hier nooit mis. De ruime leefkeuken is van alle gemakken voorzien met veel keukengerei (van keukenmachine tot lardeerpennen), veel serviesgoed aanwezig.

Op de 1e verdieping zijn 4 prachtige slaapkamers, elk met een eigen kleurthema. De 2 (ouder)slaapkamers zijn voorzien van comfortabele tweepersoonsbedden. De overige 2 slaapkamers hebben elk 2 losse bedden. In een van deze kamers kunnen de bedden tegen elkaar geschoven worden. Voor de allerkleinsten is er een kinderbedje, kinderstoel en een traphekje beschikbaar.
Op de 1e verdieping vind je ook de badkamer met douche en toilet. Op de begane grond zit nog een apart toilet.

In het huis mag niet gerookt worden. Eventuele huisdieren meenemen is mogelijk, maar altijd in overleg.

Het verwarmde zwembad is maar liefst 14,5 x 4,5 meter groot en heeft 3 niveaus. Het eerste en ondiepe niveau vind je bij luie entree trap in de vorm van een grote tree (voor de heel kleintjes). Na de trap bevindt zich het volgende niveau van circa 85 cm diep. Even doorzwemmen en je bereikt het diepste gedeelte van 1,80 meter.

Rondom het zwembad en het huis zijn diverse grote zonne- (en schaduw) terrassen. Zeker in de zomer is het heerlijk om in de schaduw van de bomen te zitten. Voor de diverse terrassen zijn ligbedden, tuinmeubilair en parasols beschikbaar.

  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'Mas de l’Artillou'

Tussen de rivieren de Dordogne en de Lot ligt het prachtig dromerige plaatsje Espédaillac. Op 4 kilometer van het dorp ligt Mas de l’Artillou, fraai gelegen met uitkijk op de omringende heuvels. Boodschappen kunt u doen op 5 - 10 minuten (Livernon of Assier) van het huis. De dichtstbijzijnde echt grote supermarkt is in Figeac of Gramat (20km).

Mas de l’Artillou heeft de afgelopen 4 jaar 17 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.294117647058824 sterren

    Wij hebben genoten van een weekje in het huisje voorzien van alle comfort in een rustige groene omgeving. Een weekje was eigenlijk te kort om alles te verkennen. We waren er met 5 volwassenen en 2 kinderen van 11j en 14j.
    Het zwembad is een extra troef bij mooi weer.
    In de omgeving kan je mooie wandelingen maken en mooie stadjes bezoeken daarnaast kan je eens gaan kanovaren op de rivier.
    Top vakantie, dank je wel!

    We hebben genoten van onze week in Mas de l'Artillou. Een mooi, gezellig en authentiek gerestaureerd huis voorzien van alles wat je maar kan bedenken. De persoonlijke welkom-kaart (met wijn en koffie) en de fijne ontvangst van Evelyn zorgden voor dat tikkeltje extra als start van onze vakantie. En dan die rust in de prachtige natuur rondom het huis... zalig gewoon. We hebben dankzij jullie tips een mooie streek ontdekt! Dankjewel!

    Wat een verrassing toen wij aankwamen rijden. Alles klopte, een waanzinnig mooi authentiek huis. Een woonkeuken waar niets aan ontbrak en wat zag het er gezellig uit. De woonkamer zo ingericht dat je je meteen thuis voelt. Buiten een groot zwembad heerlijk verwarmd en een uitzicht werkelijk zo mooi, je zit midden in de natuur. wij konden er nog wel een paar weken zitten. Heel hartelijk dank Franklin en Sonja, wij hebben heel erg genoten!!!
    Dikke zoen
    Rob, Miriam en de kids

De regio staat bekend om zijn culinaire genoegens en Cahorswijnen. Vermaard zijn de foie gras, magret de canard, truffels en saffraan en natuurlijk de cabecou ofwel rocamadourkaas. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je relatief goedkoop en heerlijk kunt eten.

In de directe omgeving van het huis is veel te doen voor zowel de actieve vakantieganger als de culinaire liefhebber.
Nabij het huis starten diverse wandelingen. Verder is er in het dorp een tennisbaan aanwezig waarvoor een abonnement beschikbaar is. Paardrijden en golfen kan op respectievelijk 8 km en 25 km afstand.

In de zomer is het heerlijk om te zwemmen in de rivieren de Lot, Dordogne en Céle. Daar kunnen ook kano's gehuurd worden. Echt een aanrader!. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken.

Rocamadour is een bekende toeristische trekpleister met veel bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud. En, niet te vergeten St Cirq Lapopie, bekend om zijn prachtige ligging boven de Lot. Het middeleeuwse dorpje is op een hoogte van 390 meter tegen een steile rotswand gebouwd. Verder kun je onder meer een bezoek brengen aan de grotten van Padirac, grotten van Peche Merle, het openlucht museum Cuzals met buitenactiviteiten, of met de kinderen in Martel op de stoomtrein stappen.

Buiten het hoogseizoen is er een korting mogelijk bij bezetting van minder dan 4 personen. De prijzen per week zijn inclusief energiekosten en exclusief verplichte schoonmaakkosten.

Het zwembad is vanaf medio mei t/m de laatste volle week van september geopend en verwarmd. Daarbuiten kan het zwembad op aanvraag en tegen meerprijs geopend en verwarmd worden.

Eindschoonmaakkosten: € 110 euro voor 1 week - € 155 euro voor 2 weken+.

Borg: € 350,-. De aanbetaling bedraagt 15% van de kale huurprijs, met een minimum van € 300,-. De tweede betaling ontvangen wij graag uiterlijk 4 weken voor aankomst op onze rekening, zijnde 85% van de kale huurprijs vermeerderd met de opties (zoals schoonmaak, linnen, borg, etc).

Linnenservice: € 15,00 pp. Hiervoor ontvang je: douchehanddoek, washandje, en het bedlinnen. De bedden zijn dan bij aankomst ook opgemaakt. Grote handdoek of badlakens voor bij het zwembad graag zelf mee te nemen. Er zijn altijd handdoeken en theedoeken voor in de keuken aanwezig.

Reserveringskosten € 35,00.

  • Borg € 350,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 110,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 15,00

Last-minute prijs van € 1.445 voor€ 1.175

€ 1.175

€ 1.175