La Vie du Moulin is een moderne witte vakantiewoning door een lokale architect ontworpen, gelegen in een landelijke omgeving op 2 minuten van de plaats Gignac in het zuid-westen van Frankrijk.

Interieur
De woning beschikt over een open woonkamer, een moderne keuken en 2 volwaardige slaapkamers (voor 4 personen en een kind), daarnaast heeft het nog aparte ruimte (tussen de woonkamer en de slaapkamers in) met een opklapbed (voor max 2 ps) en is daarmee ideaal voor een gezin of twee stellen! Er zijn twee badkamers in het lichte ruimte vakantiehuis. De ruimtes zijn alle sfeervol en met zorg ingericht. De blankhouten vloer vormt samen met de beton en houten accessoires en zwarte details een warm en chique geheel. In het gehele huis is er airconditioning voor de warmere dagen.

Buiten bevindt u zich in Mediterrane sferen... Hiervoor zorgt het fijne houten terras dat wordt gesierd door een pergola waar u zowel in de schaduw als in het heerlijke zonnetje kunt zitten. . In de zomer zult u hier de hele dag doorbrengen; een ontbijtje met elkaar, een lunch in de schaduw van de overkapping en ‘s avonds een uitgebreide barbecue. Terwijl u uitrust en uitkijkt over de glooiende groene velden bij het zwembad, kunnen de kinderen zich uren vermaken in het water en op het grasveld. De naam dankt dit vakantiehuis aan de molen op slechts 400 meter afstand, gaat u daar zeker een kijkje nemen. Prachtig uitzicht vanaf de voorkant van het huis, u kunt hier zelfs de besneeuwde bergtoppen van de Auvergne zien liggen bij heldere dagen!

Beschikbaarheid van 'La Vie du Moulin'

In de buurt zijn vele uitstapjes mogelijk; bezoek typische lokale dorpjes en levendige markten, ga golfen op slechts 10 km afstand, zwemmen of kanoën in/op de Dordogne of watersporten op het meer Lac du Causse (op 15 min. rijden) of maak een gezonde wandeltocht in de schitterende omgeving.

Kortom, Maison La Vie du Moulin is een charmant verblijf in een mooie landelijke omgeving!

Het linnengoed is inclusief handdoeken.
Reserveringskosten zijn € 40
Rood Reisadvies garantie is optioneel bij te boeken en kost € 125
Exclusief elektriciteit boven 150 KWh/wk.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

La Vie du Moulin heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.420

€ 1.420

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.