Le Blaireau Bleu

Bekijk album (38)

Beschikbaarheid van 'Le Blaireau Bleu'

Let op! Margot Blaauw heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 30 aug 2021

Le Blaireau Bleu heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,5
Bezocht in september 2021

Huis ligt aan een drukke weg. Veel auto's, vrachtwagens en motoren die met 80 km per uur voorbij rijden. We hadden gevraagd of het rustig gelegen lag. Haar reaktie was achteraf ze hadden nooit klachten gehad hierover. Het huis zelf is prima van alle comfort voorzien.

5
Bezocht in september 2021

We hebben een geweldige vakantie hier gehad, echt een top vakantiehuis!!!!, echt niets ontbreekt eraan. Het is van alle gemakken voorzien.
Een heerlijk zwembad en een fantastische omgeving! een echte aanrader om even lekker tot rust te komen.😁

Allereerst mijn complimenten voor dit heerlijke vakantiehuis op deze fantastische plek!! We hebben vorige week echt volop genoten en het ontbreekt ons aan niets. De sfeer zowel interieur als exterieur is zo fijn 😊
Dank dat wij hier van mogen meegenieten en we hebben al uitgesproken dat we graag nog eens terug komen.
Margot en Geert, Nogmaals dank voor je goede zorgen ook voorafgaand aan ons verblijf en tot een volgende keer.

Wij hebben het erg naar ons zin gehad in de Lot, een regio waar wij heel vaak komen maar die ons toch telkens blijft verrassen met de kronkelende weggetjes, authentieke dorpjes en gezellige markten.
Goujounac vonden we een plaatje van een dorp, waar we heerlijk doorheen hebben gewandeld.
En van het huis hebben we met volle teugen genoten! De kinderen hebben dagelijks dankbaar gebruik gemaakt van het zwembad, en we hebben genoten van de heerlijke rustige tuin en het prachtige uitzicht! Ook was ik erg blij met de ruime, complete keuken.
Zoals hierboven al aangegeven hebben wij het heerlijk gehad in Le blaireau bleu.
We hopen nog eens terug te komen in jullie prachtige vakantiehuis! We hebben er dit jaar in ieder geval mooie vakantie-herinneringen gemaakt!

Bezocht in juli 2021

We hebben het ontzettend naar onze zin gehad in le Blaireau Bleu. Echt een prachtige plek!!!
Waar de wind, regen of zon vandaan ook komt, er is altijd een fijn plekje om buiten te zitten. En het zwembad is na een lange wandeling in de zon natuurlijk heerlijk!
Naast wandelen zijn er schitterende stadjes in de omgeving om te bezoeken; Cahors, Rocamadour, Saint Cirq Lapopi, les Arques, Luzech en ga zo maar door. Een bezoek aan een van de wijngaarden is ook de moeite waard.
Echt een aanrader!
Anna en Hilbrand