La Rivière is een superleuke, gezellige vakantiewoning (4 slaapkamers), met een groot infinity zwembad. Dit leuke verbouwde en met smaak ingerichte vakantiehuis is ruimschoots geschikt voor 8 personen. Op een schitterend plekje gelegen aan de rand van een klein, charmant dorpje op slechts 7 minuten rijden van Gourdon. Het sfeervolle stadje Gourdon heeft in de vele smalle steegjes leuke restaurants en winkels. Buiten de stad zijn diverse grote supermarkten.

Interieur
Hoewel het vakantiehuis ingericht is voor 8 personen, is het ook heel gezellig voor 2 personen omdat er beneden een slaapkamer is met een complete badkamer met bad op pootjes (romantisch). Boven beschikt het huis over 1 slaapkamer met een eigen badkamer en nog 2 ruimte slaapkamers die een badkamer delen.

Het zwembad is gelegen in de prachtige tuin, het enige wat je hoort zijn de krekels en de vele verschillende vogels, hier vindt u de rust en ontspanning die u nodig heeft tijdens uw vakantie !

Beschikbaarheid van 'La Rivière'

Gourdon is gelegen in het noordwesten van het departement de Lot en in de regio Midi Pyrenees in het zuid-westen van Frankrijk. Er zijn vele toeristische stadjes zoals Sarlat en Les Eyzies in het noorden, Rocamadour in het oosten en Cahors in het zuiden.

Gourdon biedt tal van activiteiten aan vakantiegangers. Gourdon heeft diverse sportfaciliteiten voor rugby, voetbal, atletiek en paardrijden. U kunt ook tennissen, wandelen, kanoën, fietsen, mountainbiken, speleologie beoefenen of jeu de boulen. Of wat dacht u van gaan vlieg-vissen

Reserveringskosten € 40,-.
Rood Reisadvies garantie is optioneel bij te boeken en kost € 125

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

La Rivière heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

  • Alain uit Goes

    Goede avond Lydia en Thijs,

    Ons verlof naar Gourdon, villa La Rivière begon spijtig genoeg onder een gietende regen; gelukkig stond Fiona ons geduldig op te wachten. Haar verwelkoming was al een warm onthaal!

    De villa bleek prachtig, perfect ingericht en wij kregen op deze miezerige avond toch het gevoel om meteen “thuis” te komen! En wat een prachtige villa!!! Onze verwachtingen lagen al hoog maar dit hadden we niet verwacht! Een uitrusting die bestempeld kan worden als wat men thuis ook heeft ( of zou willen hebben…), zeker naar Franse normen zéér goed!

    De eerste dag, ook spijtig genoeg beregend….gaf ons de mogelijkheid om het huis en de tuin te verkennen. Prachtig.

    Het zwembad is aantrekkelijk, en gezien de regen waren wij toch al nat, dus, erin! Zalig!

    Wij hebben de regio bezocht en vele mooie plaatsen aangedaan. Na de dagelijkse trip konden wij genieten van het mooie huis, we hebben wel de open haard moeten aansteken, iets wat je eind juni niet meer zou verwachten in deze regio!

    De tweede week kondigde zich aan met meteen meer dan 35°C in de schaduw, wat een ommekeer… De koelte in huis was dan ook meteen welkom. Het zwembad diende waarvoor het gemaakt is, zwemmen en genieten in de prachtige tuin. Onze honden konden zich hier ook perfect uitleven, zij lieten alles wel proper achter hoor!

    De tuinman kwam langst, de zwembadman ook, perfect en in alle discretie!

    Wat een verassing wanneer bleek dat na de eerste week, ook de huishoudster langst kwam voor een snelle opkuis ( wat niet nodig was …) EN voor verschoning van het beddenlinnen, een luxe die we niet verwacht hadden!

    Uw aanbod om te gaan lunchen aan de forelvijver hebben wij niet overgeslagen! Wij werden zeer vriendelijk ontvangen, rondgeleid en hebben zeer lekker gegeten! Dank daarvoor!

    Uiteindelijk kwam wel het einde van ons verblijf in zicht en zijn we met gemengde gevoelens gaan pakken, niet zonder een afscheidsbezoek van Fie!

    Wij willen jullie ook bedanken voor de meer dan perfecte organisatie, u hebt duidelijk uw stempel en uw waarden achtergelaten in Frankrijk!

    In bijlage enkele beelden ter illustratie… wij sturen er nog enkele na.

    Nogmaals, een woord: DANK!

    Alain en Annick M.

  • Pippa uit Goes

    We had a wonderful stay at La Riviere and would recommend it to anyone wanting a peaceful, spacious, well-equipped house in the French countryside. Gourdon is a lovely town to have just a few minutes drive away too.

    Many thanks

    Roy and Pippa

  • Danielle uit Goes

    Dear Lydia,

    Thank you for your email.

    We had a tremendous holiday at La Rivière with our three dogs. It is the most memorable holiday we have had to date and for all the right reasons. The gite was exceptionally comfortable and was a home from home. Any issues that we had were quickly and efficiently sorted by the excellent management team headed by Fiona Stonor. Steve Clarke, the gardner/general handyman was just fantastic and so kind and helpful giving us great tips on where to go for dinner, lunch, shopping and sight seeing. He is a perfect gentleman and we are both delighted to have made such a great friend. Please thank the owners, Robert and Ann, for sharing their much loved property and pool with us!

    La Rivière is situated in a most beautiful part of France and we have fallen in love with the area because it is perfectly located on the border of the Lot and Dordogne regions so one has, essentially, the best of both worlds! We cannot wait to return to France and we were so sad to have to leave!

    Kind regards,

    Daniel and Ann C.

€ 1.090

€ 1.090

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.