• Voorstedelijk gebied met passerend verkeer

Maison Gramat is een zeer groot vakantiehuis voor 10 personen met een zeer grote tuin. Het huis met haar privé-zwembad is gelegen aan de rand van het Middeleeuwse stadje Gramat. Houdt u er rekening mee dat het vakantiehuis tegenover supermarkt Leclerc ligt, het voordeel is dat u zo uw boodschapjes kunt doen, maar het nadeel is dat er overdag wel verkeer is. De tuin is wel zo groot dat u ook rustige plekjes in de tuin kunt vinden. Het vakantiehuis is vooral geschikt voor groepen en of twee gezinnen die het interieur niet zo belangrijk vinden (authentiek en sober ingericht).

Binnen
Maison Gramat heeft een grote woonkamer, eetkamer en biljartkamer. De woonkamer is voorzien van TV, DVD en een stereo-installatie. De keuken is uitgerust met een Amerikaanse koelkast, fornuis, oven, magnetron, elektrisch keukengerei en een vaatwasser. Tevens is er een wasmachine, stofzuiger, strijkijzer en strijkapparaat.

Slaapkamers/badkamers
In totaal zijn er 5 slaapkamers, drie met een tweepersoonsbed en twee met 2 enkele bedden. Er is een volledige badkamer met douche en bad en daarnaast nog een eenvoudig douchevertrek. In totaal zijn er 3 aparte toiletten.

Het park van meer dan een hectare bestrijkt de gehele tuin rondom het huis. In het park ligt het privé-zwembad met een grootte van 10 x 5 meter met alarm, waar het heerlijk zonnen is. U ligt er volledig privé, zodoende kunt u genieten van de vrijheid en de ruimte die dit huis u bieden.

Beschikbaarheid van 'Maison Gramat'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 1 km
Afstand tot de supermarkt 0.1 km
Afstand tot strand 10 km
Vissen 10 km

Maison Gramat ligt op slechts 3 kilometer van een meertje en op 10 km afstand van een rivier. Het centrum van de stad is slechts 2 kilometer en het prachtige Rocomadour is 8 kilometer rijden. In de omgeving zijn vele kleine restaurantjes waar je goedkoop en heerlijk kunt eten. In de zomermaanden zijn er overal dorpsfeesten en de welbekende “vide greniers” en “brocantes” te bezoeken. Rocamadour is een bekende toeristische trekpleister met veel bezienswaardigheden en activiteiten voor jong en oud.

Activiteiten
Er is veel te doen in de omgeving van Maison Gramat. Zwemmen kan in de rivieren de Lot, Dordogne en de Céle. Verder kanovaren, een bezoekje aan de grotten van Padirac, grotten van Peche Merle, het openluchtmuseum met buitenactiviteiten, etc. Aan de rivier van de Dordogne ligt het prachtige strand Gluges. Een bewaakt (kiezel)strand, gratis toegankelijk, met uitzicht op de prachtige rotswanden aan de Dordogne.

Administratiekosten € 40
Energiekosten in voor - naseizoen ter plaatse te betalen. Het gaat hier om de periode 1 september t/m 30 mei.
Linnengoed is lakens en handdoeken.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Maison Gramat heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.200

€ 1.200

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.