• Volledig rustig natuur- en stiltegebied

Loft Style Boutique Villa Marilove is één van de toppers van FranceVilla. Zoekt u een ècht perfect vakantiehuis in Zuid-Frankrijk met licht, ruimte, stijl en klasse dan is deze moderne villa precies wat u zoekt… ook nog eens vlakbij de 18 holes Golfbaan van Souillac gesitueerd en badend in licht biedt deze bijzondere vakantievilla u volledige rust en ontspanning. Ziet u uzelf al zitten in de jacuzzi met een glas champagne (of Kir Royale?).
Indeling van Villa Marilove
Boutique Villa Marilove heeft een gezellige en ruime woonkamer met zitgedeelte, TV met satelliet ontvangst (Frans, Engelse en Duitse zenders), moderne luxe open keuken incl. werkeiland en bar, toilet en berging. Drie mooie slaapkamers waarvan één zeer ruim met een kingsize bed van 200x 210 cm. Deze schitterende slaapkamer grenst aan een grote open en suite badkamer met inloopdouche en ligbad, grote wastafel en toilet. Vanuit het bad kijkt u zo de natuur in (volledig privé). De overige 2 slaapkamers hebben bedden van 180 x 210 cm (kunnen ook als 2 x één persoonsgedekt worden) en een gedeelde badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. Zowel de woonkamer als de badkamers hebben vloerverwarming terwijl de slaapkamers beschikken over airconditioning (verwarmen of koelen). De woning is extreem goed geïsoleerd en heeft overal triple glas.
Exterieur Villa Marilove
Door het openen van de grote openslaande dubbele schuifpuien (totaal 7mtr) wordt het 85m2 grote en deels overkapte terras in een handomdraai bij de woonkamer gevoegd waardoor u maximaal van het buitenleven kunt genieten. Op dit terras kunt u heerlijk buiten eten, zonnen of zwemmen in het grote privé-zwembad van maar liefst 11 x 3 meter met infinitylook. Tot slot is er nog de jacuzzi waarin u ’s avonds heerlijk kunt ontspannen en van de rust en weergaloze sterrenhemel kunt genieten.
Voor Villa Marilove is een groot grasveld met diverse bomen waar de kinderen heerlijk kunnen spelen. De totale grootte van het perceel is ruim 1ha.
Omgeving
Boutique Villa Marilove is gelegen op 7 km van Souillac en de rivier de Dordogne, op 30 km van Sarlat en 25 km van Rocamadour. Er zijn grote supermarkten en wat kledingzaken in Souillac en natuurlijk heel wat gezellige terrasjes en restaurantjes. Ook een idee: ga ’s avonds wat drinken of iets eten bij de Golf: u hoeft dan niet de auto te pakken. Ook kunt u tegen betaling bij de Golf gaan tennissen en natuurlijk gaan golfen! Wij wensen u veel plezier de prachtige villa Marilove!

  • Jacuzzi

Beschikbaarheid van 'Marilove'

Wij twijfelden tussen absolute rust/natuurgebied en bij de D15 waar enig verkeer is, maar waar je geen last van hebt. Zelf ervaren wij het als een absolute rust en wij laten bijvoorbeeld altijd 's nachts alle ramen open omdat het zo heerlijk rustig is. In de zomer (hoogseizoen) hoor je wel eens wat van de Golfbaan aan de overkant van de D15 maar wij hebben nog nooit hier enige opmerkingen over gekregen van onze gasten. Genieten van de sterrenhemel die hier fantastisch helder is...

Le Gouffre du Blagour Gelegen aan het water ligt dit zeer sympathieke “buiten” restaurant gerund door de al even zo sympathieke Franse Nederlanders Anne en Hans. U kunt hier genieten van het prachtige product “forel”, op verschillende manieren klaar gemaakt en verser dan vers. De specialiteiten zijn gerookte en gemarineerde forel.

• juni en september : iedere zondagmiddag open voor lunch.
• juli en augustus : woensdag- t/m zondagmiddag lunch en tevens de zaterdag avonden, u vindt de Gouffre de Blagour als u richting Souillac rijdt
en in Lamothe Timbergues hun kleurrijke bord ziet, daar slaat u linksaf en blijft rijden tot u het leuke restaurant aan uw rechterhand ziet! U wordt
warm verwelkomd! Buiten het seizoen helaas gesloten.

Souillac Country Club/La Brasserie: Redelijk restaurant bij de golfclub.
Salades en/of dagmenu’s voor tussen de middag zijn betaalbaar.

Les quatre saisons: In Sarlat is dit romantische en zeer goede restaurant te vinden. Het heeft een Michelin ster en een hele goede Perigord keuken. U kunt zowel buiten als binnen eten. Mooie inrichting en mooie borden. U wordt hier zeker verwend. Wel iets duurder.

Auberge les 7 Tours à Martel: Restaurant met een schitterend uitzicht en een net iets andere fusion-keuken. De eigenaren hebben in Australië gewoond, en hebben een iets bredere blik op de keuken. Mooi restaurant en goede bediening.

La Terrasse in Meyronne: Een werkelijk schitterend uitzicht over de Dordogne, de chef nodigt u uit om de regionale gastvrijheid te genieten, met producten speciaal uit de omgeving.

L’auberge des Marthres: Ferme Auberge met wat meer keuze op de kaart als Bougayrou maar minder apart. Binnen zowel als buiten eten. In de omgeving van Carlux, alle producten van de eigen boerderij.

Le Beffroi: gezellig terrasje (in de schaduw) in Souillac. U kunt hier ook redelijk goed eten. Prijzen zijn zeer goed, eten meer “bulk” omdat vele Fransen hier tussen de middag komen eten.

Le Pont de L’Ouysse:

Als u iets te vieren heeft is dit werkelijk heel erg bijzonder. Vergeet u niet uw visa of mastercard want de prijzen liegen er niet om. Maar het restaurant in LaCave heeft dan ook al 2 Michelin sterren en u wordt werkelijk van begin tot einde in de watten gelegd. Duur maar speciaal, even zeggen dat het via Lydia van FranceVilla is!

In Souillac is er pas een nieuw restaurantje geopend, Le Sanglier qui parle, apart!

Verder wil je veel en ook goed eten dan is Tilleul een aardig idee in Souillac, wel even reserveren.!!!

Heel goed is Delicatessens in Milhac !

Boutique Villa Marilove is gelegen op loopafstand van de Golfbaan van Souillac, maar ligt toch volledig privé. Het stadje Souillac en de rivier de Dordogne zijn 7 km verderop gelegen, Sarlat en Rocamadour zijn beide ongeveer 25 km. Er zijn grote supermarkten en wat kledingzaken in Souillac en natuurlijk heel wat gezellige terrasjes en restaurantjes. Ook een idee: ga ’s avonds wat drinken of iets eten bij de Golf: u hoeft dan niet de auto te pakken. Ook kunt u tegen betaling bij de Golf gaan tennissen en natuurlijk gaan golfen! Wij wensen u veel plezier de prachtige villa Marilove!

  • Aan de golfbaan

Ons vakantiehuis Marilove heeft in meerdere tijdschriften gestaan, het is echt een super goed verzorgd, apart ingericht vakantiehuis met de heerlijkste (lange en grote) bedden! U komt hier helemaal tot rust!

Reserveringskosten € 40,-.
U betaalt boven de 150 kW/h per week de elektra kosten extra indien nodig.
Rood Reisadvies garantie is optioneel bij te boeken en kost € 125

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 150,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 15,00

Marilove heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

Last-minute prijs van € 1.750 voor€ 1.000

€ 1.000

€ 1.000

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.