le bois de barthes
Te boeken met Gites garantie
In een prachtige natuurlijke bosomgeving (3ha) bevindt zich ons mooie rustige alleenstaande vakantiehuis 'La Demoiselle' ( geschikt voor 6 personen) met een volledig omheind zoutwaterzwembad ( 10x5m). Het huis heeft het confort van nieuwbouw en de charme van authentiek, veel hout en natuursteen. Het huis is het hele jaar beschikbaar, verwarmd met een houtkachel Het huis zijn goed koel te houden in de zomer . Er is TV , internet ( inmiddels hebben we ongelimiteerde goede wifi), een wasmachine, vaatwasmachine, alle benodigde keukengerei, de bedden zijn opgemaakt voor u bij aankomst. Het huis is ingericht met veel natuurlijke materialen. De benedeverdieping waar zich de salon, keuken, een slaapkamer met een dubbelbed en de badkamer bevindt is gelijkvloers. en met een heel mooi overdekt buitenterras.
Op hetzelfde domein bevindt zich een tweede vakantiehuis en een klein chalet.
Laadpaal voor electrische auto
2346408850931 (MS)
- Vrijstaand
- Rolstoeltoegankelijk
- Ecologisch
- Geschikt voor grote groepen
- Veilig voor kleine kinderen
- Vaatwasser
- Strijkijzer
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Speeltuin
- TV
- Fietsen bij huis
- Open haard
- Haardroger
- Airconditioning
- Oplaadpunt
Beschikbaarheid van 'le bois de barthes'
In Zuid-west Frankrijk , midden pyreneen, nieuwe naam Occitanie , op het grensgebied tussen het departement de Dordogne en de Lot ligt Lavercantière.
Een rustig authentiek dorpje met 250 inwoners. Onze locatie bevindt zich op 3 km afstand van het dorpje waar zich een winkeltje, restaurant en een dorpszwembad bevinden. Op 6 km afstand ligt Cazals met alle basiscommerces, De stad Gourdon op 16 km, Cahors 25 km.
- Landelijk
- Bergachtig
- Heuvelachtig
- Bosrijk
- Aan zwemwater
Ons departement is ook bekend om z’n veelzijdige gastronomische specialiteiten.
Pruimen worden gedroogd of gedistillerd, noten geperst , champignons en truffels worden gezocht in de bossen, en veel recepten rondom kalfs en eendenvleesspecialiteiten kunt u vinden op de menukaarten van de vele restaurantjes.
Natuurlijk bevinden we ons ook vlak bij Cahors, beroemd om z’n wijngaarden en bijbehorende kastelen waar wijn geproefd kan worden.
Deze prachtige omgeving biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een overvloed aan cultuur, een uitstekende regionale keuken en een mild klimaat om te genieten van een fijne vakantie .De gunstige ligging zorgt voor een schat van bezienswaardigheden. Historische stadjes, prehistorische grotten, rotswoningen , dierenparken , traditionele markten , kunstmarkten , kastelen en veel sportmogelijkheden, wandelen ,kanoen, fietsen, klimparken, paardrijden, paragliding, vissen, golven, ook een luchtballonvaart boven de vele kastelen in de omgeving is een aanrader.
- Aan fietsroute
- Aan mountainbike route
- Bij paardrijroute
- Vissen
- Watersport
- Vlieg en zweefsport
Schoonmaakkosten zijn optioneel u mag ook zelf schoonmaken
laadpaal electrische auto, een supplement wordt gevraagd als u de laadpaal wilt gebruiken (16A)
Linnengoed
- Borg € 200,00
- Schoonmaakkosten (optioneel) € 60,00
le bois de barthes heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.
R en L. uit Oosterhout
Normaal zijn we niet zo van de recensie's maar voor dit vakantieadres maken wij heel graag een uitzondering.
Allereerst locatie en huis, beide voldeden volledig aan onze behoefte van rust, natuur en comfort. In 2 weken tijd qua weer de uitersten ervaren van 's-avonds de houtkachel aan tot overdag alle ramen en deuren gesloten om het binnen lekker koel te houden. Het huis is voorzien van alle mogelijke comfort. Zelfs de pannenset is uitgebreidt en compleet. De veranda was voor ons ontontbeerlijk. En Eric en Chantal zijn voor ons fantastisch geweest. Niets was teveel en zelfs, toen er een medisch incident speelde, stond Chantal direct voor ons klaar. Het werd voor ons een memorabele vakantie, waar uiteindelijk het genieten van rust en natuur heel heilzaam bleken. Chantal en Eric, deze 10 hebben jullie in onze beleving dik, dikker, dikst verdiend. Tot ziens!Marjet uit Apeldoorn
Wat een heerlijke vakantie hebben we gehad. Het huis La Demoiselle is ruim, koel en van alle gemakken voorzien. 's Avonds genoten we van de prachtige veranda, de sterrenluchten en fladderende vleermuizen. Het was flink warm, dus volop gebruik gemaakt van het royale zwembad. Ook de petanquebaan en de tafeltennistafel zijn goed gebruikt! Graag hadden we nog wat meer gewandeld in de omgeving, maar daarvoor was het echt te heet.
Een heerlijke plek om te zijn als je van rust en natuur houdt!Tom en Desiree uit Harmelen
Wij hebben de eer gehad om als 1e langdurige gasten in het gloednieuwe chalet Le nid décureuil te verblijven. We zochten rust, ruimte en natuur en kregen dit in dit lieflijke zelfgebouwde chalet. Midden tussen de bomen prachtig gebouwd en liefdevol ingericht met natuurlijke houten details door Eric en Chantal. Keukeninventaris compleet, 2 gaspitten en warm en koud stromend water voor een heerlijke douche. Complete privacy gerespecteerd door de eigenaars en ook van de andere huurders geen hinder gehad. Heerlijke avondwandelingen op zoek naar reeën, vosjes en overdag genieten van de vele soorten vlinders, zelfs de kolibrie vlinder, en de heerlijke geuren van bloemen. Het (veilig omheinde) zoutwater zwembad is een welkome afkoeling op de warme dagen. Elke ochtend wordt het schoongemaakt. Domme, Serlat, Gourdon, Gouffre de Padirac en La Foret des Singes een bezoek meer dan waard en kanoën op de Dordogne een mooie activiteit. Na 2 weken verblijf zijn wij super uitgerust en hebben wel last van heimwee. Aanrader dus!