Rinze Schotanus

Reageert meestal binnen 1 uur.

Een sfeervolle gite in een prachtige omgeving. De site beschikt over een gezellige woonkamer, een slaapkamer met fijne bedden (2x 90 /200) met airconditioning en een standaard keuken. Uiteraard is er ook een toilet met douche in de gite. Verder heeft de site een eigen terras. De gite staat tegen het hoofdgebouw aan.
Magnone is een traditioneel landhuis in het hart van de Bouriani, precies tussen de prachtige rivieren de Dordogne en de Lot. Het huis ligt op een heuvel met schitterend uitzicht. In de parkachtige tuin ligt een groot en nieuw zwembad. Magnone heeft meerdere sfeervolle kamers met een eigen badkamer. Het ontbijt wordt geserveerd in de de gezellige woonkamer. Uiteraard is buiten van een vers ontbijt genieten ook mogelijk. Rust, ruimte, heerlijke bedden, een zwembad midden in de natuur.

(MS)

  • Alleen volwassenen

Beschikbaarheid van 'Magnone'

Magnone ligt op een half uur van de snelweg op een heuvel met prachtig uitzicht. Het is er heerlijk stil. De omgeving is heuvelachtig en fantastisch om door te rijden met auto, fiets of motor. Vanaf onze lokatie zijn er op maximaal een uur rijden heel veel verschillende activiteiten te zien en/of te beleven. Op loopafstand van het dorp waar je kunt tennissen, de basisboodschappen kan doen en heerlijk Frans kan eten in het lokale restaurant.

In het dorp kun je bij het lokale restaurant heerlijk Frans eten. In de omgeving zijn er diverse restaurants te vinden, van friterie tot de culinair hoogstaande Franse keuken. Er zijn in de regio twee grote wijngebieden (Bergerac en Cahors) met diverse chateaus die bezocht kunnen worden voor een proeverij. Op de diverse markten in de omgeving kun je allerlei heerlijke (lokale) producten halen. Ook zijn er regelmatig Marche's gourmand waar je met eigen bord en bestek kan aanschuiven aan lange picknicktafels om van het Franse lokale eten te genieten.

De regio kent diverse activiteiten, cultuur, natuur en avontuur. Zo zijn er veel mogelijkheden voor fietsers, wandelaars en motor rijders. De rivieren de Lot en de Dordogne bieden mogelijkheden om te varen en te kanoën. Er zijn veel charmante oude dorpjes en stadjes. Ook zijn er veel kastelen, die bezocht kunnen worden. In de regio vind je een aantal wijngebieden met diverse chateaus waar wijn geproefd kan worden. Vanuit een lokatie pet pure rust en stilte is er in een omtrek van maximaal een uur rijden enorm veel te zien en te beleven.

  • Overige cursussen

  • Borg € 150,00

Magnone heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 800

€ 800

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.