Aletta Nodelijk

Reageert meestal binnen 4 dagen.

Het vakantiehuis La Courtade is geschikt voor twee personen en bevindt zich op een terrein van 900 m2 omringd door weilanden. Het is een geheel gerestaureerd huis waar veel van de oude charme in ere is hersteld. Het huis is zeer comfortabel. Door de eiken houten vloeren en eiken houten balken heeft het de franse sfeer. Op de begane grond is de woonkeuken met vloerverwarming, waarin een gezellige ruimte is gecreeerd om te koken. De keuken is voorzien van alle gemak: een fornuis, ovens, magnetron, koelkast en afwasmachine. De keuken heeft openslaande deuren die direct op het grote terras uitkomen. Vanaf het terras loopt u zo de tuin in. Op de begane grond bevinden zich ook het toilet en de wasmachine. Op de tweede verdieping is de woonkamer met de openhaard, er is hier zowel als in de keuken satelite TV met alle nederlandse kanalen. Op de tweede verdieping is een slaapkamer met luxe badkamer en toilet. Het oppervlakte van de woning is 3x 36m2.

Facebookpagina: La Courtade geeft u extra informatie over de streek.

Beschikbaarheid van 'La Courtade'

Het vakantiehuis La Courtade wordt omringd door weilanden en het bos is dichtbij voor een fijne wandeling. Er zijn speciale wandel en fiets kaarten van de omgeving aanwezig. La Courtade ligt op 2 km van het dorpje Le Vigan daar is een warme bakker, slager, groenteboer, een kleine supermarkt en enkele gezellige restaurantjes. Op 10 km ligt het stadje Gourdon met alle grote supermarkten, winkeltjes, terrasjes en restaurants

La Courtade heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Een prachtig huis. Kosten noch moeite zijn gespaard bij de verbouw en inrichting.
    Een mooi uitzicht en overal terrassen bij het huis.
    Nog nooit zo vriendelijk ontvangen. Een broodmaaltijd met alles erop en eraan stond klaar.
    Geen bijkomende kosten van elektra of schoonmaak. Ook geen borg gevraagd.
    Een aanrader!
    .

  • Yvonne Mazurel uit ALMERE

    Beste Aletta en familie,
    Wat hebben we genoten van het mooie huis en de omgeving. Er is heel veel te zien en te doen. Prachtig huis , we zouden er zo kunnen wonen. De vloerverwarming in de keuken deed het niet, extra kacheltje stond al klaar en met een extra dekentje ook heel comfortabel,
    Aletta bedankt en we komen zeker terug, groet Sjoerd en Yvonne

  • Mike & Monique uit Delfgauw

    Wie op vakantie gaat naar de Lot of Dordogne mag dit vakantiehuis eigenlijk niet missen. Authentiek, sfeervol en comfortabel ingericht, en een tuin waarin altijd wel een zon- of schaduwplekje te vinden is.
    Bij aankomst is de keuken door de verhuurders voorzien van lekkers om je gelijk thuis te voelen in Frankrijk, dat is een heerlijk begin van de vakantie. Op 3 km ligt het dorpje Le Vigan, waar een bakker, slager, kleine supermarkt en restaurants te vinden zijn. Door de ligging tussen de rivieren Lot en Dordogne zijn de vele bezienswaardigheden in de regio prima bereikbaar. En wie wil fietsen en niet bang is voor af en toe een heuvel, kan zich volop uitleven.
    Wij hebben genoten van ons verblijf en dat is mede de verdienste van de verhuurders die dit plekje hebben gerealiseerd

In de nabije omgeving van vakantiehuis La Courtade liggen de gezellige en mooie steden: Gourdon, Sarlat, Souillac, Rocamadour, Cahors en St. Cirq Lapopie. In de omliggende dorpjes zijn regelmatig lokale markten en brocante's, velen kastelen zijn er te bezoeken en ook grotten zoals de grotten van Padirac en de grotte de Lacave. De rivier de Dordogne bevind zich ook in de buurt daar kunt u heerlijk kanoën en zwemmen. In Souillac op 20 min. rijden van vakantiehuis La Courtade ligt de prachtige 18 holes golfbaan genaamd "Souillac Golf & Country Club". Verder zijn er nog vele andere activiteiten zoals paardrijden, wandelen en vissen behoren tot de vele mogelijkheden in de omgeving van La Courtade.

€ 650

€ 650