Ontzettend lieve gîte voor 2 volwassenen met een klein kindje op een domein met slechts 2 gîtes, zodat u het schitterende zwembad maar met enkele mensen hoeft te delen... Dit ensemble ligt op 4 km van het middeleeuwse Martel. De Gîte Pigeonnière is ideaal als u niet teveel geld wilt uitgeven en toch wilt genieten van de pracht van deze omgeving. U woont op het terrein van de vriendelijke Franse eigenaren, zij zijn discreet en zeer charmant!

Indeling Gite (3 personen)
Gezellige eethoek en open keuken met een wasmachine, koel / vrieskast, gasfornuis, oven, magnetron, koffie-zetapparaat, strijkplank en strijkijzer, stofzuiger.
Slaapkamer met een dubbel bed, babybed en kledingkast. Badkamer met douche, wastafel en toilet.

Gîte Pigeonnière heeft een schitterend zwembad met een magnifiek uitzicht over de vallei en de omringende heuvels.

Beschikbaarheid van 'Gîte la Pigeonniere 3'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 2 km
Afstand tot de supermarkt 2 km
Afstand tot strand 10 km
Vissen 10 km

La Pigeonnière bevindt zich op 4km Van Martel, een middeleeuws stadje in de Lot, met gezellige terrasjes en restaurantjes. Bezienswaardigheden in de nabijheid: Veel van de mooiste dorpen van Frankrijk: Rocamadour, Turenne, Curemonte, Collonges la Rouge, Autoir, Loubressac and Carennac en de beroemde kloof Gouffre de Padirac.

Administratiekosten € 40
Huisdier per week € 50
Linnengoed is lakens en handdoeken

  • Borg € 200,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00

Gîte la Pigeonniere 3 heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 540

€ 540

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.