Reageert meestal binnen 1 dag.

Het huis ligt centraal op anderhalve hectare eigen terrein. Heeft vijf slaapkamers met elk een eigen badkamer, mooie ruime keuken met alle voorzieningen. Op het terrein is ook een gite voor Max 4 personen. Indien beschikbaar is het domein voor 14 personen te huur. In overleg.
Salon met houtkachel en satelliettelevisie (Nederlandse en Belgische zenders). Wifi beschikbaar, inbegrepen. Mooi terras op de zonzijde, mooi uitzicht. Ook staat bij het zwembad een authentieke tabakschuur, uit de tijd dat de streek nog de grootste tabaksproducent van Frankrijk was. Recreatieve voorzieningen aldaar. Binnenterrein sfeervol met zo’n, schaduw en eettafels. Ook een mooie barbecue.
De ligging is panoramisch, tegen de rotswanden van de Dordogne. Vogels te over, van vroeg tot laat.

  • Cursusruimte

Beschikbaarheid van 'laroche-martel'

Het huis ligt op 200 meter van de Dordogne; er is ook een mooi vrij gelegen veilig eigen zwembad. Het eigen terrein is recent opnieuw aangelegd als park, met vrije zitjes, een jeu-de-boule-baan, tafeltennis, tafelvoetbal, schaduwplekjes. Op het terrein staat ook een gite, geheel zelfstandig van het huis, geen raakvlakken. Diverse recreatiemogelijkheden. Bijzonder is de ligging in Gluges, een dorpje tegen de rots geplakt, met een eigen beschermd subklimaat, sfeervol verlicht.

laroche-martel heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Wat een aanrader! Prachtig gelegen vakantiehuis op een groot landgoed. Vanuit een schoon en praktisch gelegen zwembad ,kijk je op het pittoreske Gluges en mooie rotspartijen, wat een verwennerij! Royaal huis met badkamer en wc op elke slaapkamer. Ook op regenachtige dagen genoeg plekjes om heerlijk ongestoord weg te dromen in een spannend boek. Ook de omgeving bied vele mogelijkheden om je te vermaken.
    Met dank aan de gastheer.

    Helemaal top, meer dan dat we verwacht hadden! Zo heeft elke slaapkamer een eigen badkamer, zeker een pluspunt. Een super mooie omgeving met rivier dichtbij, en alles op het domein wat je nodig hebt. Zwembad met buitendouche en toilet, BBQ, schaduwplaatsjes onder de bomen in de tuin. Huis met alles erop en eraan. Instant vakantiegevoel!

    Wij kijken terug op een heerlijk verblijf in Laroche. Zeer ruime gite en van alle gemakken voorzien zelfs de luxe van een afwasmachine en het gebruik van een wasmachine. Je waant je even grootgrondbezitter op dit prachtige perceel van 1,5 ha met alle privacy. Heerlijk buiten ontbijten en genieten van een kopje koffie op het bankje in de zon omgeven door lavendel bevolkt door talloze vlinders. Vanuit Laroche zijn er vele mogelijkheden voor het maken van uitstapjes naar o.a. leuke stadjes en kastelen. Een prachtige omgeving om te wandelen en te fietsen. Leuk om eens een marktje te bezoeken met aansluitend een gezellige lunch op een van de vele terrasjes. Daarna wacht er het heerlijke zwembad voor de nodige afkoeling. En dan tijd om te genieten van een heerlijk glas wijn met de nodige franse kaasjes....
    Kortom het is/was genieten in "La Douce France"! Wat wil een mens nog meer. Wij komen zeker terug!

De streek is rijk aan noten en truffels, aantrekkelijke restaurants met sfeer en uitzicht. Eend en gans zijn standaard. Martel heeft kleinere en grotere restaurants; de meeste op het middeleeuwse marktplein. Boeren in de buurt verkopen er regionale producten (kaasjes, truffels). Onze buurman beheert de notenboomgaarden rondom het huis. Ook op eigen terrein vind je noten, druiven en vijgen. Wijnen van de Cahors en Bergerac liggen op een uur rijden, en er zijn diverse eendenfarms in de omgeving

De streek Lot / Dordoge rondom Laroche-Martel is rijk aan rivieren en kastelen. Ook bijzondere en beroemde grotten. De streek is zeer toeristisch en geliefd, maar ons huis ligt buiten de drukte. Langs de Dordogne zijn strandjes en een barretje, tennisbanen, en diverse kanoverhuurbedrijven. In de buurt kun je ook paardrijden (tochten). Het huis beschikt over twee goede fietsen voor onze gasten, en er zijn wandelkaarten.
Door yogaschool Susumna worden jaarlijks yogavakanties georganiseerd.

  • Yoga

We hebben ons huis recent aangepast aan een hoger comfort, met elke slaapkamer een eigen douche / badkamer, al dan niet met bad. Het terras vanuit het huis bedraagt 25 m2 met schitterend uitzicht. Het comfort in en rond het huis is hoog, het tarief gunstig met gebruik van zwembad. We zijn er zuinig op, met uw medewerking.

Bijkomende kosten zijn schoonmaak €100,- en borg €300,- Buiten het hoogseizoen gelden lagere tarieven. In het voorjaar en het najaar kan het zwemwater koud zijn. September is buiten het hoogseizoen de zonnigste maand.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 100,00

€ 1.400

€ 1.400