Op slechts een korte afstand (2 km) van het mooie stadje Martel, kwamen we Mirandole tegen, een opvallend vakantiehuis dat in de lokale stijl is gebouwd. Vanaf de verhoogde ligging geniet Mirandole van prachtige vergezichten richting Martel en verder. De eerste eigenaren waren zelfs zo dol op het uitzicht dat ze het huis zo hebben ontworpen dat het optimaal profiteert van de geweldige ligging.

Binnen
Op de begane grond liggen de slaapkamers en badkamers, terwijl de open woon-/eetkamer de gehele eerste verdieping beslaat. Hier vindt u openslaande deuren die het uitzicht benadrukken, ook is in de keuken een zitje bij het raam verwerkt. Aan het ene uiteinde van deze ruime keuken leiden schuifdeuren naar de comfortabele woonkamer en naar het uitnodigende buitenterras, waar 5 kleine treden naar het aangrenzende zwembad en lager gelegen terras leiden, allemaal gepositioneerd om optimaal te genieten van de avondzon en de zon gedurende de dag. Door het hele huis is een gevoel van ruimte en licht gecreëerd met tegelvloeren, pastelkleurige muren in de slaapkamers en een dubbel hoog plafond in het woongedeelte. Moderne badkamers, een goed uitgeruste keuken, comfortabele banken en vloerverwarming zorgen ervoor dat het comfort van thuis niet wordt vergeten…

Entreehal. Tweepersoons slaapkamer met eigen badkamer en openslaande deuren naar de tuin. Dubbele slaapkamer. Badkamer. Tweepersoons slaapkamer met eigen badkamer met douche en openslaande deuren naar de tuin. Bijkeuken (wasmachine).

Op de eerste verdieping is een ruime open woon-/eetkamer (TV, DVD, CD, houtkachel) met grote openslaande deuren naar het terras bij het zwembad. Ook is er een keuken (oven, magnetron, afwasmachine) en garderobe. Op de tweede verdieping is een ruime mezzanine kamer met twee eenpersoonsbedden met uitzicht op de woonkamer.

Terras bij het zwembad. Ingebouwde barbecue. Privé parkeerterrein. Groot terrein (0,5 hectare), bos en tuin. Privézwembad (10m x 5m) met Romeinse hoektrap. Uw tijd zal ongetwijfeld worden besteed aan het zwembad en op het terras, hoewel de rest van het terrein ook een verkenning verdient. De tuin is een halve hectare groot en wordt voor een groot gedeelte 'au naturel' gelaten. Aan de ene kant van het huis loopt een landelijk voetpad dat u langs velden en weiden naar het dorp Baladou voert. Het is een van de vele wandelingen die in dit gebied kunnen worden gemaakt, evenals andere sportieve activiteiten zoals kanoën op de rivier de Dordogne (5 km) en paardrijden.

Beschikbaarheid van 'Mirandole'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 2,5 km
Afstand tot de supermarkt 2,5 km
Afstand tot strand 7 km
Vissen 7 km

Martel, gelegen in de Dordogne-vallei van de Lot, is een mooi voorbeeld van een Gallische stad vol leven en uitbundigheid. Historische stenen gebouwen herbergen restaurants, cafés en winkels, met smalle straatjes die leiden naar het centrale plein waar een prachtige overdekte marktplaats centraal staat. Omgeven door glooiend landschap waar de rivier de Dordogne doorheen stroomt, zal Martel ongetwijfeld velen aanspreken. Op korte rijafstand vindt u vele beroemde bezienswaardigheden, waaronder het spectaculaire dorp Rocamadour (21 km), de fascinerende grotten van Padirac (28 km) en de bekende stad Sarlat-la-Canéda (een uur rijden) in de Dordogne. Dichter bij huis zal een ritje met de stoomtrein die langs de kliffen tussen Martel en St. Denis rijdt, kinderen bekoren en we weten zeker dat iedereen zal genieten van de zomeravonden in Martel.

Reserveringskosten € 40,-.
Rood Reisadvies garantie is optioneel bij te boeken en kost € 125

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 5,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

Mirandole heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.310

€ 1.310

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.