Nico Coenders

Reageert meestal binnen 2 uur.

Onze gite voor maximaal 4 personen is een gezellig “en Pierre” huisje met twee 2 persoonsslaapkamers, een badkamer met inloopdouche, woonkamer met open keuken en een heerlijke houtkachel voor de koudere periode’s. Het huisje is van alle gemakken voorzien en je hebt een gezellig privé terras met eigen tuinhaard/barbecue. Op het terrein is ons zwembad voor jullie beschikbaar en kunnen jullie heerlijk genieten in onze grote tuin.
Wat is er lekkerder dan ’s morgens zo’n knapperig stokbrood of croissant voor het ontbijt ? Geef ons ’s avonds door wat je nodig hebt en wij zorgen ervoor dat je er ’s morgens van kunt genieten.

2023046337001 (RP)

Beschikbaarheid van ' Chez Pierre'

Onze Mas ligt aan de D15 en is heel goed binnen een kwartier te bereiken vanaf de A20 Brive-Toulouse. je kunt snel alle mooie bezienswaardigheden bezoeken die deze prachtige streek te bieden heeft. Achter ons huis ligt onze rustige, grote tuin met uitzicht op het glooiende heuvellandschap en het dorp Mayrac. Naast ons huis een grote walnotenboomgaard waar deze streek er heel veel van heeft. Het dorp Saint Sozy is met 5 minuten te bereiken en voor de grotere supermarkten rijd je met 10 minuten naar Souillac.

Lekker uit eten en rustig genieten op een frans terrasje doe je in Martel..een mooi middeleeuws plein waar bijna elk weekend (in het seizoen) live muziek wordt gespeeld. Het gebied waar wij ons in bevinden is een walnoten gebied maar in de Lot heb je prachtige wijnhuizen zoals Villa Cahors Malbec Lounge in Cahors, Domaine Des Sangliers in Puy-l’ Eveque of het Chateau Saint-Sernin in Parnac. En mocht je ervan houden..deze streek staat ook bekend om de Foie gras.

In de directe omgeving kan je heerlijk wandelen, mountainbiken, kano varen en vissen in de Dordogne. Binnen 30 minuten vind je de prachtigste middeleeuwse dorpen en kastelen die de Vallée de la Dordogne te bieden heeft zoals Rocamadour, Sarlat, Collonges-la-Rouge, Turenne en nog veel meer. Ook de kinderen hoeven zich niet te vervelen want ook voor hen is er genoeg te doen zoals; Prehisto Dino Park, Reptiland, de stoomtrein van Martel, paintball, Quercyland in Souillac en diverse spannende, mooie grotten.

    Onze rustige, grote tuin is ‘s avonds sfeervol verlicht, heeft leuke zitjes, je kan relaxen in een hangmat of gewoon luieren in de schaduw die enkele fruitbomen te bieden hebben. Er hangen schommels voor de kinderen en met de familie kan je lekker Jeu de Boules spelen of overdag afkoelen in ons zwembad. Terwijl de kinderen aan het zwemmen zijn rust jij lekker uit op onze relaxte houten ligbedden onder het genot van een Aperol spritz.

    Honden toegestaan voor € 35,- per hond/per week mits aangelijnd op het terrein.

    Schoonmaakkosten

    • Borg € 300,00
    • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
    • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 12,50

    Chez Pierre heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

    € 609

    € 609

    • Er wordt nog niets in rekening gebracht.