Nico Coenders

Reageert meestal binnen 2 uur.

La Vie heeft 2 slaapkamers met twee 2 persoonsbedden en één slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een 2 persoonsslaapbank. Op de begane grond is de woonkamer met open haard, een ruime keuken, de badkamers (eentje met zitbad) en het toilet. Dit is een ruime woning met een eigen terras en een tuinhaard/barbecue. Je kan lekker afkoelen in het zwembad bij ons op het terrein of heerlijk relaxen in de ruime tuin met schaduwplekken.
Wil je ’s morgens bij het ontbijt genieten van vers stokbrood of heerlijke croissants ? Geef ons ’s avonds door wat je nodig hebt en wij zorgen ervoor dat je bij jouw ontbijt dat lekkere Franse brood kunt beleggen.

2023046337001 (RP)

Beschikbaarheid van 'La Vie'

De Vallée de la Dordogne in de Lot is een prachtige omgeving met veel natuur en bezienswaardigheden. Elk dorp of stadje heeft wel iets uit de middeleeuwen en je kunt hier uren wandelen of fietsen. De Dordogne ligt nog geen 5 minuten bij ons vandaan en die nodigt uit om te gaan zwemmen, vissen of kanovaren. De Lot staat ook bekend om zijn heldere nachten dus ‘s nachts kan je, liggend in de hangmat, genieten van miljoenen sterren.

Op het middeleeuwse pleintje van Martel kan je bij diverse restaurants of bistro’s heerlijk eten en in het seizoen speelt er bijna elk weekend wel een bandje. Wij wonen in een walnoten gebied en ook naast ons huis is zo’n walnoten boomgaard. Deze streek kent echter wel een aantal goede wijnhuizen of wijngaarden. Een heel bekende wijn uit deze streek is de rode wijn uit Cahor, ook wel Vin Noir genoemd vanwege zijn donkere kleur. En mocht je ervan houden..deze streek staat ook bekend om de Foie Gras.

Hier in de Vallée de la Dordogne is het prachtig, je kunt wandelen, mountainbiken, kano varen en vissen in de Dordogne. Er is zelfs een punt waar vanaf je kunt paragliden of Deltavliegen. Binnen 30 minuten vind je heel veel historie en middeleeuwse dorpen en steden zoals ; Rocamadour, Sarlat, Cahor, Collonges-la-Rouge, Turenne en nog veel meer. Ook voor de kinderen is er genoeg te doen zoals b.v.; Prehisto Dino Park, Reptiland, Paintball, grotten, Quercyland in Souillac en de stoomtrein van Martel. Wij zitten direct aan de D15 van St.Sozy naar Souillac en nog geen 10 minuten vanaf de A20 van Brive naar Toulouse.

Wil je een dag rust dan blijf je lekker in onze grote tuin achter ons huis en geniet je van de rust en het uitzicht. De kinderen lekker in het zwembad terwijl jij bijkleurt op één van onze houten ligbedden onder het genot van een Aperol Spritz. ‘S avonds is onze tuin sfeervol verlicht en kan je relaxen in een hangmat of je speelt een spelletje Jeu de Boules.

Honden toegestaan tegen een tarief van €35,00 per hond/per week maar wel aangelijnd op het terrein.

Schoonmaakkosten

  • Borg € 300,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 12,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 12,50

La Vie heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 777

€ 777

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.