Vakantiehuis in Frankrijk
Beschikbaarheid van 'La Quintou'
Jos en Elsemari van Winden heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 09 jun 2023
Heb je vragen?
Neem contact opRecensies
La Quintou heeft 8 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:
Patricia uit Wormer,
Mijn man en ik zelf vonden dit een mooie ervaring, heerlijk rustig, mooi huis, lieve mensen met vele tips om te doen, prachtig huis, alles aanwezig, mooie omgeving om te wandelen. Ik zou zo weer terug willen! Een aanrader.
Reactie van Jos en Elsemari van Winden
Beste P en K, het was inderdaad leuk te zien hoe jullie je thuis voelden in onze gite! Jullie hebben zichtbaar genoten van alles wat het verblijf hier de moeite waard maakt. En jullie zijn uiteraard altijd weer welkom! Elsemari en Jos
Ton & Tamara uit Bilthoven ,
Dankzij zij de mooie Gites hebben wij een heerlijke week gehad bij Jos & Elsemari.
Prima basis voor leuke tripjes in de omgeving.
De rust en natuur geweldig. Wij komen zeker terug
Reactie van Jos en Elsemari van Winden
Het was ook voor ons fijn te merken dat jullie zo genoten van precies datgene waar ook wij nog elke dag van genieten! Fijn dat jullie de gite zo keurig verzorgd hebben achter gelaten. En graag tot ziens!
Sergine Herant uit Noirmoutier,
Nous avons passé une merveilleuse semaine, dans un cadre enchanteur, avec des prestations de qualité.
Nous remercions Jos et Elsemari pour leur accueil.
Nous ne manquerons pas de revenir prochainement.
Amicalement Sergine et Christian.
Jolanda Meijer uit BERKEL EN RODENRIJS,
We zijn een paar dagen in de gite geweest in augustus-september 2020.
Wat een verrassing! Een prachtige, ruime gite met alles erop en eraan in een mooie omgeving.
De gite is met veel zorg en liefde gebouwd en ingericht. De eigenaren zijn allervriendelijkst.
Kortom, een aanrader!
Het was achteraf jammer dat we alweer naar onze volgende stek moesten. Het is zeker voor herhaling vatbaar!
Bedankt Elsemari en Jos.
M & D uit Amsterdam,
Op een rustige plek in de Lot, met een prachtig uitzicht op het glooiende landschap, vinden we la Quintou. Zeer gastvrije ontvangst door Elsemari en Jos, die waar dat nog nodig mocht zijn informatie/assistentie geven. Aan drie zijden heeft de gite terrassen, dus veel mogelijkheden om buiten te zitten. Onder de overkapping met een schitterend zicht op de ondergaande zon was onze favoriete plek. De gite zelf is ruim en comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien. De inrichting is hier zeker geen sluitpost geweest! We hebben genoten van een week in dit prachtige gebied, maar zeker ook van de locatie waarin het (ook bij wat minder goed weer) goed toeven is.