Guesthouse at Chateau de Latour

Bekijk album (10)

Beschikbaarheid van 'Guesthouse at Chateau de Latour'

Mieky en Bob Crabtree heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 25 sep 2022

Guesthouse at Chateau de Latour heeft 1 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in dit mooi ingerichte en super uitgeruste gasthuis. Werkelijk alles is aanwezig, je hoeft niets mee te brengen. Bij aankomst werden we persoonlijk ontvangen door Mieky en Bob en kregen iets fris aangeboden. Wij werden heel gastvrij ontvangen!
Wat wij zeker ook postief ervaarden, is dat er gedacht is aan duurzaamheid en het milieu. Er zijn zonnepanelen, zonneboiler voor warm water, regenwater wordt opgevangen en er is een rietveld aanwezig die het afvalwater zuivert.
We hebben enorm genoten van het prachtige uitzicht, de partijtjes croquet, het leuke zwembad, Jack natuurlijk, het (iets te warme) zonnige weer ;-) en de ongelofelijke stilte.
Zeker een aanrader!

Reactie van Mieky en Bob Crabtree

Hartelijk dank Christel voor de mooie woorden. Het was gezellig om jullie hier te hebben als gasten. Mieky en Bob