Peeters Ericia

Reageert meestal binnen 2 dagen.

  • Volledig rustig natuur- en stiltegebied

Deze prachtige alleenstaande schuur is recent gerestaureerd en biedt veel licht, ruimte en comfort.
De gîte (80m²) bevindt zich op het gelijkvloers, verder geen bewoners aanwezig.
Grote woon-eetkamer met uitzicht op privézwembad. Het zwembad (9x4.5m) is voorzien van een groot zonneterras met ligstoelen en parasols.
Verwarmd zwembad zodat u gegarandeerd kan zwemmen van juni tot en met september.
Verder een ruime, volledig ingerichte keuken met microgolf, oven, gasvuur, dampkap, koelkast met diepvriezer onderaan, afwasmachine. Badkamer met inloopdouche, toilet, lavabo, wasmachine en handdoekdroger.
Twee slaapkamers eveneens voorzien van al het nodige comfort. T.V, DVD-speler, boeken.
Bekijk het fotoboek voor het volledige plaatje.

Beschikbaarheid van 'L'Hirondelle'

Heerlijk rustig en privé gelegen midden in de natuur op een terrein van 25 are.
De Lot maakt deel uit van de regio Midi-Pyrenees. Een prachtige heuvelachtige streek, met sfeervolle dorpjes en uitermate geschikt voor het maken wandel- en fietstochten.
Een nog authentieke streek met een onbedorven natuur en een zeer gastvrije bevolking.
Er zijn prachtige plaatsen te bezoeken zoals St-Cirq-Lapopie (uitgeroepen in 2012 tot mooiste dorpje van Frankrijk), Het bedevaartsoord Rocamadour, Figeac, Cahors, St-Céré, enz. Verder grotten zoals Gouffre de Padirac, Lacave enz.
Op 7 km bevindt zich Latronquiere, waar je naar de bakker kan, beenhouwer, apotheker, superette enz.
Lac du tolerme, een groot zwemmeer bevindt zich op 9 km.
De rivieren, Lot en Célé, zijn geschikt voor kanoen, vissen en zwemmen.

L'Hirondelle heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Proper huisje. Alles aanwezig, goede bedden. Binnen blijft het koel, ondanks het warme weer. Gezellige tuin en zwembad. Heel rustige omgeving, ideaal voor wandelingen. Eigenaars zijn heel behulpzaam dus vraag zeker tips aan hen voor uitstapjes.
    Wij hadden geen wifi maar daar wordt aan gewerkt ... persoonlijk vond ik dat niet erg.
    Wij hebben enorm genoten van de privacy en rust.

  • Martin uit Lelystad

    Een heerlijk huis: ruim e4n van aĺle comfort voorzien. Het zwembad is ook fantastisch. We zijn zeer gastvrij ontvangen door de beheerders. Als je hier eenmaal bent geweest wil je zeker nog een keer terug.

  • De Praeter Floor uit WAREGEM

    Exact een maand geleden zijn we aangekomen in de prachtige gîte in Montet-et-Bouxal. We waren heel aangenaam verrast van het huisje. Het was heel mooi en modern ingericht. Het was allemaal zeer proper. Er was zeer veel materiaal aanwezig. De tuin was netjes, het zwembad was proper, ... Kortom, niets op aan te merken. We werden heel vriendelijk ontvangen door de gastvrouw en gaf handige tips over wat er in de buurt allemaal was. Later in de week hebben we ook de gastheer ontmoet. We hebben een heel gezellige babbel gehad. We hadden een heel mooie vakantie in l'hirondelle. We zouden er zeker nog willen teruggaan. Elke dag kijken we nog met plezier terug op deze mooie vakantie.

    Francky, Riet en Floor

De voortreffelijke keuken van de Quercy is beroemd om zijn foie gras, confits, truffels, paddestoelen,
walnoten en meloenen.
In de omgeving zijn er typische Franse eetgelegenheden van eenvoudig tot luxe.
De gezellige avondmarkt in Figeac, waar je van alle streekgerechten eens kan proeven : aligot, truffade, escargot, foie gras. Een echte aanrader!!!!
Richting Cahors kan je dan weer de wereld van de wijnen gaan verkennen.

Er zijn diverse kastelen en musea te bezoeken, tal van markten en brocantes.
Bezoek één van de vele préhistorische grotten met wandschilderingen.
Verder de stadjes Figeac, St-Cirq-Lapopie, St-Céré, Cardaillac en niet te vergeten het bedevaartsoord Rocamadour en Cahors met zijn middeleeuwse Pont Valentré.
Voor de sportievelingen is er de mogelijkheid tot fietsen, vissen, zwemmen, wandelen, kajakken, zweefvliegen.
Op 25 min rijden bevindt zich een paint-ball en accrobranche parcours.

Schoonmaakkosten

  • Borg € 200,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 10,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

€ 705

€ 705

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.