Luc Maes

Het karaktervolle vakantiehuis is het resultaat van een jarenlange restauratie van een oude watermolen. Het domein is 1,1 hectare groot, heeft een vijver, een rivier, een grote speelweide met speeltoestel, zandbakje en trampoline en een zwembad. Het geheel is omgeven door bossen. De dichtste gebuur woont op 2 km dus de rust en het privé genieten is gegarandeerd.
Op het gelijkvloers (70 m²) bevindt zich de woonkamer (inclusief een slaapbank voor twee personen), een moderne volledig uitgeruste keuken en een bergplaats. Op de bovenverdieping (70 m²) bevinden zich twee slaapkamers (één met dubbel bed en één met 3 eenpersoonsbedden). Het interieur is gezellig ingericht en heeft alle comfort (vaatwasmachine, wifi, wasmachine, TV, ...).

Beschikbaarheid van 'Moulin Longuecoste'

Het vakantiehuis ligt in de gemeente Montet-et-Bouxal, op 5 km van Lavitarelle, 8 km van Latronquière, op 15 km van Marival-Lacapelle en op 27 km van Figeac. De omgeving is agrarisch, bosachtig en heuvelachtig met een beetje doorgaand verkeer gedurende de dag. Door het domein loopt een rivier (de Bervezou) waarin je mag vissen. De dichtste gebuur woont op 2 km (en is tevens uw contactpersoon ter plaatse).

Moulin Longuecoste heeft de afgelopen 4 jaar 3 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Wij hadden hier een heel fijne vakantie, heel erg rustig gelegen en het zwembad bracht de nodige verkoeling. Onze 3 jongens vonden de trampoline, speeltoren en zandbak ook heel erg leuk! Een aanrader voor wie van rust en natuur houdt.

    In een oase van rust staat dit klein, maar heel charmante vakantiehuisje. Het was inmiddels ons derde bezoek, maar het instant vakantiegevoel overviel ons terug toen we de oprit naar beneden reden en zicht hadden op de vijver, met daarnaast de gezellige pergola, het terras en het zwembad omringd door een gigantische tuin met de langslopende beek en het bos op de helling. We genieten telkens van de stilte en de rust rond het huisje, maar ook de omliggende dorpjes en stadjes weten zeker te bekoren.
    De ontvangst is telkens zeer hartelijk en de attentie die klaar staat weet ons zeker te smaken!
    Na 3 fantastische vakanties kunnen we bevestigen dat het een echte aanrader is voor wie even wil ontsnappen aan de dagelijkse rush en met de familie wil ontspannen in een prachtig en rustig kader.

    Fantastisch leuk huisje met geweldige tuin en leuk zwembad. Vakantiesfeer is meteen 100% aanwezig bij het eerste aanblik. Goed onderhouden en echt alles aanwezig! Jammer genoeg geen vis meer in de vijver. Onze kindjes en wij hebben echt elke dag genoten! Zeer goede en vriendelijke ontvangst en duidelijke afspraken op voorhand. Een echte aanrader!

    Ook het Lac du Tolerme zeer fijn om te doen, rustig en betaalbaar.

In de omgeving zijn een aantal goede restaurants in Gorses, Terrou, Saint Cirgues en in Marival-Lacapelle.
Het is hier de streek van de foie gras en de notenlikeur.
Je zit hier de streek van de Cahors en op 15 km is er een wijnhuis waar je kan gaan proeven.
Verder vind je alles op culinair gebied, markten, ... in Figeac (op 27 km).

Op het domein zelf kan je zwemmen in een privé zwembad en vissen in de rivier. Op de speelweide staat een speeltuig, trampoline en zandbak en is er plaats genoeg om eender welke balsport uit te oefenen. Op 15 km ligt er een groot meer (Lac du Tolerme) waarop allerhande watersporten kunnen beoefend worden. De omgeving is heuvelachtig en dus uitstekend om te wandelen, te fietsen of te mountainbiken. Op een uur rijden ligt het skigebied Le Lioran. In de streek kan men ook de prachtige steden Figeac, Roccamadour, Cahors en Saint-Cirq-Lapopie bezoeken.

De molen ligt op 45 km afstand van Rocamadour (meest bezochte site in Frankrijk na de Mont St-Michel) en van "Les Gouffres de Padirac". Op 1,5 uur rijden ligt de rivier de lot met het dorp Saint-Cirq-Lapopie, verkozen tot één van de 10 mooiste dorpjes in Frankrijk.

Een borg van EUR 150 dient betaald te worden, welke na de verhuurperiode wordt terugbetaald indien er geen schade is aangebracht.

  • Borg € 150,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 60,00

€ 950

€ 950