Prunier

Bekijk album (33)
9,7

Beschikbaarheid van 'Prunier'

Jan en Phyllis heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 02 apr 2022

Prunier heeft 6 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,7
Bezocht in september 2021

heel mooie ingerichte gite op een prachtige rustige locatie. wifi aanwezig. Tv enkel franse zenders. het zwembad was top. heel vriendelijke en behulpzame eigenaars. omgeving was wel heuvelachtig, niet erg geschikt om fietstochten te maken. wil je de mooie plaatsen in de streek bezichtigen, moet je er wel een autotocht van een uur of meer voor over hebben( Saint-Cirque-lapopie , Rocamadour..).

Bezocht in juli 2021

superbe endroit agréable et reposant, gite charmant et confortable .

Prachtige locatie, heel rustig, geen verkeer. De koebellen zetten je dag mooi in. 's avonds kan je genieten van een prachtige sterrenhemel, waar je zoektocht naar de grote en kleine beer je effe bezig houdt. Je verblijft in een gite die tip top in orde en kraaknet is. Het zwembad is zalig en doet extra deugd na een pittige dag-wandeling of fietstocht. Met behulp van een stafkaart en gps kan je dit allemaal uitstippelen en kan je genieten van de prachtige natuur, glooiend en verrassend groen in vergelijking met andere streken in Frankrijk. Een bezoek aan het middeleeuws dorp Figeac mag ook niet ontbreken.
de gastvrouw en de gastheer zijn zalige mensen en heel behulpzaam, wat ze opbouwden is prachtig.
deze locatie is zeker een aanrader voor wie op zoek is naar rust en natuur.

Genoten van de groene omgeving, mooi zwembad, het huisje met enorme tuin en twee eigen terrassen.

Bezocht in juni 2015

Wij waren op zoek naar rust en ruimte en dat hebben we gevonden in deze gite. Het was geweldig!
De gite en het terrein erom heen waren zeer netjes en verzorgd en het zwembad was heerlijk. De eigenaren waren meer dan behulpzaam.
Er is zeker genoeg te doen in de regio, de grotten in Padirac kunnen wij aanbevelen, maar vooral een overnachting in deze gite is zeer aan te raden!