Bien Loti

Bekijk album (51)

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

Annet van Gaalen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 27 nov 2022

Bien Loti heeft 29 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2022

Beste Ton en Annet,
Ik ben nog nooit in de pen gekropen om een recensie te schrijven, noch over een vakantie noch over iets anders.
Voor dit verblijf maak ik graag een uitzondering,
Niet alleen is het huis van alle luxe voorzien, maar ook jullie dienstverlening en jullie regelmatige berichtjes hebben er meer voor gezorgd dat het ons zo aangenaam mogelijk werd gemaakt!
Voor ons vertrek hadden we hoge verwachtingen van dit verblijf en we werden niet ontgoocheld, integendeel, het huis, de ligging en service bieden nog meer dan wat er op de site vermeld wordt.
Naast alle luxe, heeft ook de luxe van de rust en de mooie omgeving ons kunnen bekoren.
Ik ga niet alle uitstapjes en verwennerij terug opnoemen dat hebben anderen voor mij al meer dan prima gedaan. Ik kan mij alleen aansluiten bij al hun positieve reacties.
Jullie verblijf en service verdienen niet anders dan een 10/10!
Nogmaals hartelijk bedankt en keep up the good work!

Bezocht in augustus 2022

Beste Ton en Annet,

We hebben het afgelopen vakantie erg naar ons zin gehad in Bienloti.
Het luxe huis is werkelijk van alle gemakken voorzien en ligt op een hele fijne en rustige locatie.
Door de foto's op de website hadden we vooraf al hoge verwachtingen en toen we aankwamen bleek het allemaal te kloppen. Het grote buitenterras met overkapping was erg fijn en van de buitenkeuken (BBQ) hebben we veel gebruik gemaakt. Uiteraard heeft het huis ook een prima zwembad. Onze twee weken in Bienloti zijn dan ook voorbij gevlogen.
In de directe omgeving hebben we ook een aantal MTB fietstochten gereden langs de Lot, en als je van heuvellandschap houdt is het een prima omgeving om te fietsen. Ook het directe contact met Annet was fijn en hierbij nogmaals dank voor alle tips voor de uitstapjes die we gemaakt hebben, zoals:
- Grot in Gouffre de Padirac (erg indrukwekkend)
- Rocamadour + Apen dientuin
- Saint Cirq Lapopie (boottocht en wandeling lans de Lot)
- Kanovaren op de Dordogne vanuit Vitrac (12 km) en La Roque-Gageac (9)
- Vrijdag ochtend markt in Prayssac
- Wandeling Cascade Dordogne Autoire

Bienloti is zeker een aanrader als je in een luxe huis wilt verblijven in een rustige omgeving.

Groeten,

Fam. Heijmans.

Wij hebben genoten met kinderen en kleinkinderen van een fantastische vakantie. Voor de kleinkinderen was het zwembad echt top.
Het overdekte terras en de comfortabele zitjes zijn zeker een pluspunt. In het huis zelf ontbrak er ook niets. Alles gezellig ingericht, goede bedden en badkamers.
Wij hebben Cahors bezocht en ook zijn we naar een paar marktjes geweest.
Wij hebben allemaal genoten van jullie prachtige vakantiewoning en denken er aan om nog eens terug te komen.

Beste Ton en Annet, Wow, wat hebben genoten van jullie luxe huis in Montgesty. Het ontbreekt werkelijk nergens aan, is voorzien van alle gemakken. Het mooie verwarmde zwembad, de knusse zitjes in en om het huis, de grote tuin en veel privacy. Vanuit Montgesty kan je mooie trips maken, we zijn oa naar Rocamadour, st. Cirque Lapopie, Cahors en diverse kleine plaatsjes en markten in de directe omgeving geweest. Het was nog heerlijk rustig en hadden alle tijd ea te bekijken. De Tour de France zou ongeveer een week later in de omgeving passeren, dat was wel te zien, dorpjes omgetoverd in de kleuren van de diverse truien. De directe omgeving is heel relaxed, de fietsers en wandelaars kunnen lekker op pad. Dank jullie wel voor alle route, gebruiksaanwijzingen, benodigdheden en andere hulpvolle informatie. Graag tot een volgende keer, Martin en Erni

Net terug van drie heerlijke weken in Bien Loti. Prachtige villa met alles erop en eraan in een rustige omgeving en vlakbij een nog rustiger dorpje. De villa is zeer compleet uitgerust, keuken en badkamers zijn top. Grote bijkeuken voor het opbergen van je bagage enz. En natuurlijk het heerlijke zwembad en het zeer ruime overdekte terras met grote eettafel en zitjes. In de omgeving hebben we lekker kunnen fietsen, rustige wegen om op je gemak dorpjes te bekijken, Rondom het huis staan grote bakken met lavendel, geraniums en oléander. Hier komen de prachtigste vlinders op af, die ik nog nooit in Nederland heb gezien. Het contact met Annet en Ton, de eigenaren, was uitstekend. We kregen van te voren een uitgebreide gebruiksaanwijzing van het huis, routebeschrijving, markten, enz. Kortom perfect!