Bien Loti

Bekijk album (51)

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

Annet van Gaalen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 21 jul 2022

Bien Loti heeft 27 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Wij hebben genoten met kinderen en kleinkinderen van een fantastische vakantie. Voor de kleinkinderen was het zwembad echt top.
Het overdekte terras en de comfortabele zitjes zijn zeker een pluspunt. In het huis zelf ontbrak er ook niets. Alles gezellig ingericht, goede bedden en badkamers.
Wij hebben Cahors bezocht en ook zijn we naar een paar marktjes geweest.
Wij hebben allemaal genoten van jullie prachtige vakantiewoning en denken er aan om nog eens terug te komen.

Beste Ton en Annet, Wow, wat hebben genoten van jullie luxe huis in Montgesty. Het ontbreekt werkelijk nergens aan, is voorzien van alle gemakken. Het mooie verwarmde zwembad, de knusse zitjes in en om het huis, de grote tuin en veel privacy. Vanuit Montgesty kan je mooie trips maken, we zijn oa naar Rocamadour, st. Cirque Lapopie, Cahors en diverse kleine plaatsjes en markten in de directe omgeving geweest. Het was nog heerlijk rustig en hadden alle tijd ea te bekijken. De Tour de France zou ongeveer een week later in de omgeving passeren, dat was wel te zien, dorpjes omgetoverd in de kleuren van de diverse truien. De directe omgeving is heel relaxed, de fietsers en wandelaars kunnen lekker op pad. Dank jullie wel voor alle route, gebruiksaanwijzingen, benodigdheden en andere hulpvolle informatie. Graag tot een volgende keer, Martin en Erni

Net terug van drie heerlijke weken in Bien Loti. Prachtige villa met alles erop en eraan in een rustige omgeving en vlakbij een nog rustiger dorpje. De villa is zeer compleet uitgerust, keuken en badkamers zijn top. Grote bijkeuken voor het opbergen van je bagage enz. En natuurlijk het heerlijke zwembad en het zeer ruime overdekte terras met grote eettafel en zitjes. In de omgeving hebben we lekker kunnen fietsen, rustige wegen om op je gemak dorpjes te bekijken, Rondom het huis staan grote bakken met lavendel, geraniums en oléander. Hier komen de prachtigste vlinders op af, die ik nog nooit in Nederland heb gezien. Het contact met Annet en Ton, de eigenaren, was uitstekend. We kregen van te voren een uitgebreide gebruiksaanwijzing van het huis, routebeschrijving, markten, enz. Kortom perfect!

Reactie van Annet van Gaalen

Beste Paul en Carla, dank voor jullie mooie woorden en recensie. Jullie waren fijne gasten en we hopen jullie zeker nog eens te mogen ontvangen in Bien Loti.

Bezocht in september 2021

We hebben met elkaar erg genoten van jullie fantastische huis
Waar niets aan ontbrak
Heerlijk zwembad wat erg fijn is als het warm is
Niet te vergeten al luxe in het huis
Ieder een eigen badkamer en heerlijke bedden
Misschien tot een volgende keer.

Beste Annet en Ton,
Weer terug in Nederland na een flinke tijd in Bienloti te zijn geweest.
Wederom hebben we een heerlijk ontspannen vakantie gehad in jullie fijne huis. Het is echt van alle gemakken voorzien en heeft een heerlijk rustige ligging.
Tevens fijn dat het mogelijk is om je baguette/croissants op loopafstand in Montgesty te halen.
Graag tot een volgende keer!
Fam. Daniels