Annet van Gaalen

Vrijstaand vakantiehuis met privé zwembad (10 x 4 m), groot terras en voorzien van alle luxe en comfort.
Het huis met een totale woonoppervlakte van circa 140 m2 en 4.200 m2 grond ligt in een bosrijke omgeving op de grens van de Lot en de Dordogne en biedt u voldoende privacy voor een ontspannen vakantie.
Op de warme zomerse dagen, maar natuurlijk ook tot in de late avonduren is het heerlijk vertoeven op het grote overdekte terras aan de achterzijde van het huis. Vanaf dit terras heb je direct zicht op het zwembad en het grote zonneterras rond het zwembad.
Binnen voldoet de woning aan alles wat je je kunt wensen. Een ruime woonkamer met open haard, volledig en compleet ingerichte open keuken, 3 slaapkamers en 3 badkamers en een grote bijkeuken.

Inrichting ;
Royale woonkamer met TV (satelliet met Netflix), open haard.
Ruime eetkamer met openslaande deuren naar het terras, ca. 85 m2, dat uitzicht heeft op het privé zwembad (verwarmd)
Moderne nieuwe keuken met afwasmachine, koelkast met aparte vriezer, 5 pits gasfornuis met oven, koffiefiltermachine en Nespresso machine
Slaapkamer met 2 persoons bed (boxspring) van 1.80 x. 2.00m met aangrenzende badkamer met wastafel, (regen)douche en toilet
Slaapkamer met 2 persoons bed (boxspring) van 1.80 x 2.10 met aangrenzende badkamer met wastafel, (regen)douche en toilet
Slaapkamer met 2 losse bedden (boxspring) 90 x 2.00 (kunnen naast elkaar geschoven worden) met aangrenzende badkamer met wastafel en (regen)douche.
Apart toilet

In de ruime bijkeuken staan de wasmachine en wasdroger, magnetron, strijkijzer en strijkplank.
Satelliet TV met Netflix en DVD speler.

Verder aanwezig
>>Campingbedje en kinderstoel
>>Slaapkamers en woonkamer plafondventilatoren.
>>Haardogers in alle badkamers
>>Overdekt zonneterras, ca. 85 m2, met tafel (2.20) en 8 stoelen, parasol
>>Zonneterras, ca. 95 m2, zwembad met parasols en ligstoelen
>>Een gas-barbecue (Boretti)
>>Carport met oplaadpunt voor elektrische / hybride auto's

>> Huisdieren en roken niet toegestaan

(MS)

  • Oplaadpunt

Beschikbaarheid van 'Bien Loti'

De Lot grenst aan de Dordogne maar is een stuk rustiger. U vindt er pittoreske authentieke dorpjes, kastelen, riviertjes en u kunt er heerlijk genieten van de ongerepte bosrijke omgeving met prachtige uitzichten. Een bezoek aan één van de wekelijkse markten is zeker een aanrader in bijv. Cahors of Gourdon of Cazals. Hier worden veel streekproducten aangeboden.
In Sarlat is er op woensdag en op zaterdag een grote markt.
In Cahors vindt u de beroemde Pont Valentré, de versterkte brug uit de middeleeuwen, over de rivier de Lot en de kathedraal (Cathédrale Saint-Étienne), een monumentaal bouwwerk, opgebouwd uit diverse onderdelen uit verschillende tijdperken. In het centrum van Cahors kunt u genieten van de winkeltjes en terrasjes.
Ook Rocamadour, een middeleeuws bedevaart stadje. dat tegen de bergen "aangeplakt" is, is zeker de moeite waard. Of de plaatsjes Saint-Cirq-Lapopie, Meyronne en Carennac.
In Les Arques (op circa 5 km) vindt u het Zadkine museum met prachtige bronzen beelden en in de tuin rondom de kerk in het hele dorp staan werken van deze kunstenaar.
In Catus (5 km) is een leuk recreatiemeer met een strandje, klein restaurant, speeltuin. Op het meertje leuke activiteiten zoals o.a. waterfietsen, suppen.
De dorpjes Roque de Gageac, Beynac, Domme liggen iets verder in de aangrenzende Dordogne, maar zijn ook zeker aan te bevelen voor een dagje uit en maak hier een leuke boottocht over de Dordogne

Bien Loti heeft de afgelopen 4 jaar 19 recensies gekregen met gemiddeld een:

    Hele fijne vakantiewoning! Goede bedden, luxe badkamers, zeer compleet ingerichte keuken, groot overdekt terras zodat je eigenlijk altijd buiten kunt zitten (ook bij minder mooi weer). Heerlijk zwembad met een constante watertemperatuur van 26 C. De woning is rustig, maar niet afgelegen, gelegen. Op enkele minuten lopen is een kleine bar/restaurant waar je ook brood en croissants kunt kopen. We hebben een heerlijke vakantie gehad.

    Afgelopen zomer hebben we met ons gezin genoten van een verblijf in Bien Loti. Wat een heerlijk luxe vakantiehuis in een rustige, maar echt prachtige omgeving. Het ontbreekt je werkelijk aan niets.
    De gastvrijheid van de eigenaren hebben we vooraf ervaren, maar zeker ook tijdens ons verblijf met tips voor mooie uitstapjes in de omgeving.
    Wij komen volgend jaar weer terug. Want dit smaakt naar meer!
    Bedankt Annet & Ton voor deze mooie vakantie!
    Danny Saskia Milan en Luca

    Wij hebben een heerlijke week gehad in Bien Loti. Het huis is ruim en van alle gemakken voorzien. De communicatie met Annet verliep soepel en was heel prettig.

    In de omgeving is er genoeg te doen en te zien. Onze vakantieweek is voorbij gevlogen. Dank!

Het wijngebied van Cahors is het oudste wijngebied van Frankrijk. Het was eeuwenlang de beroemdste en meest gevraagde wijn uit Frankrijk.
Het wijngebied ligt rondom de rivier de Lot en beslaat 4300 hectare.

De prachtige bosrijke omgeving is ideaal voor prachtige wandelingen waarbij ook zeker de uitstapjes naar de sfeervolle authentieke Franse dorpjes met markten met veel streekproducten niet mogen ontbreken.
Bezoek ook de historische stad Cahors (op ca. 20 km), Les Arcques met het Zadkine museum of Cazals.
Het bekende Rocamadour ligt op cira 1 uurtje afstand rijden maar moet u eigenlijk gezien hebben, evenals St. Cirque Lapopie.

De dorpjes Roque de Cagnac, Beynac, Domme liggen iets verder in de aangrenzende Dordogne, maar zijn ook zeker aan te bevelen voor een dagje uit en maak hier een leuke boottocht over de Dordogne.
Het lijkt alsof de tijd heeft stil gestaan in de vele kleine pittoreske, vaak Middeleeuwse, dorpjes in zowel de Lot als in de Dordogne. Prachtige riviertjes met de iets hoger gelegen indrukkende kastelen/burchten vanwaar u een prachtige uitzicht heeft.
Voor de wekelijkse markten kunt u naar bijvoorbeeld Cahors, Gourdon, Cazals, Catus of het bekende Sarlat.

Maar ……bovenal is het natuurlijk belangrijk te relaxen bij het privé zwembad.

Handdoeken (2 per persoon), keukendoeken en theedoeken zijn inbegrepen. Badlakens zelf meenemen

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00

€ 1.145

€ 1.145

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.