Le Rege

Bekijk album (29)

Beschikbaarheid van 'Le Rege'

Kötter heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 01 nov 2021

Le Rege heeft 26 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

8,9

We werden hartelijk ontvangen door de heer Bink. Le Rege is een prettig, compact huis met goede woonkamer, slaapkamers en badkamer. Het huis is rustig gelegen in de natuur en vanaf het terras heb je een mooi uitzicht. De keuken heeft echter een update nodig en daarnaast zijn er geen goede koekenpannen aanwezig.
Bij zonnig weer hebben we regelmatig van het prima zwembad gebruik gemaakt. In de omgeving van het huis liggen mooie plaatsjes en bezienswaardigheden en de Dordogne is wat verder weg maar nog goed aan te rijden.

Beste Familie Kötter,
Wat hebben wij het heerlijk gehad in jullie fijne vakantiewoning. Een plek om echt tot rust te komen.
De privacy, de zeer vriendelijke beheerder, de omgeving van het huisje (inclusief de hertjes in de tuin!) en de gemakken waar het huisje van voorzien was, waren top. Een week was eigenlijk veel te kort, we zijn zeker van plan om nog eens terug te komen, maar dan wat langer. Er is vanalles te zien en te beleven in de prachtige omgeving: wat een ontzettend mooi stuk van Frankrijk! Ook ons bezoekje aan Toulouse was een hoogtepunt. Het zwembad was boven verwachting. Daar hebben we, ondanks het frisse weer (helaas!) toch nog veel gebruik van gemaakt. Heerlijk! Alles was echt dik in orde. Zoals ik al zei: zeker voor herhaling vatbaar. Tot de volgende keer! Bedankt (ook voor de prettige communicatie) en een hartelijke groet!

Bezocht in juli 2021

Een mooie en deugddoende vakantie gehad!
Sjans met het weer waardoor we met volle teugen hebben kunnen genieten van het mega super zwembad.
Privacy en rust zijn voor ons prioriteit.
En dat vind je hier.
Alweer leuke oude dorpjes ontdekt in onze favoriete streek de Lot.
Vakantie is altijd te kort...

Wij hebben drie weken genoten met 2 tieners van het mooie plekje in Frankrijk. Wat een ruimte en rust. Heerlijk genoten van het zwembad en het mooie weer. Enig minpunt wat we hebben ondervonden is dat de wifi echt heel slecht is. Voor de rest zeker niets te klagen van de plek en het huis.

Reactie van Kötter

Beste fam. Kloosterman bedankt voor uw mooie recensie. Vervelend dat u de wifi als slecht heeft ervaren. De wifi op het platteland in Frankrijk is inderdaad een lage snelheid. We hebben de snelheid deze week nog kunnen verhogen naar "max" en daardoor is de snelheid aanmerkelijk verbetert. De downloadsnelheid is hierdoor verhoogt van 1 naar 8,6 mbit en de upload snelheid van 0,3 naar 1,0 mbit. Met een toestel tegelijk gaat mailen, nieuwssites en filmpjes kijken nu prima. Vanuit de gemeente zijn er daarnaast plannen om de gemeente van glasvezel te voorzien. Indien dit mogelijk is zullen wij hier ook gelijk aan mee doen.

Een prettig huis in een fantastische omgeving. Heerlijk zwembad, fijne veranda en goede bedden. Zoals al eerder geschreven, als je hier hoopt wat te kunnen werken via internet kom je bedrogen uit. Volgens mij ligt dat ook voor een groot deel aan de modem/router die erg oud lijkt.
Een ander minpuntje is dat in de beschrijving staat dat het terrein omheind is. Dat is echter niet het geval, alleen aan de kant van de weg staat een hek.
Wij konden de hond dus, helaas, niet vrij rond laten lopen. Jammer want dat was nu juist waar we ook op gekozen hadden.
Maar al met al een heerlijke plek en toch een aanrader voor een rustige prettige vakantie.

Reactie van Kötter

Beste Heer Bakker, bedankt voor de mooie recensie. Vervelend dat u de wifi als slecht heeft ervaren. De wifi op het platteland in Frankrijk is inderdaad een lage snelheid. We hebben de snelheid deze week nog kunnen verhogen naar "max" en daardoor is de snelheid aanmerkelijk verbetert. De downloadsnelheid is hierdoor verhoogt van 1 naar 8,6 mbit en de upload snelheid van 0,3 naar 1,0 mbit. Met een toestel tegelijk gaat mailen, nieuwssites en filmpjes kijken nu prima. Vanuit de gemeente zijn er daarnaast plannen om de gemeente van glasvezel te voorzien. Indien dit mogelijk is zullen wij hier ook gelijk aan mee doen. Het terrein is inderdaad aan de voorzijde en een deel van de zijkant omheind. Vervelend dat dit voor u niet helemaal duidelijk was, we hebben de tekst in de advertentie nu aangepast.