Simon Schutte/Marjan Detert

Le Barbier is een vrijstaande gite voor vier personen die van alle gemakken is voorzien. Als u de gite binnenkomt via uw eigen ingang vanaf uw eigen ruimte parkeerplaats loopt u de de gang in. Links zijn het toilet, een afzonderlijke douche en afzonderlijke badkamer met wastafel, ligbad en wasmachine. Rechts loopt u naar de ruimte woonkamer met een 2-zits bank en 2 comfortabele fauteuils, een eettafel met 4 stoelen. In dezelfde ruimte staat het keukenblok met alles wat u nodig heeft om lekker te koken. De keuken wordt gecomplementeerd met een koel-vries combinatie, een Nespresso espresso koffie apparaat, een combi over-magnetron en een afwasmachine. Klein apparatuur zoals een staafmixer, citruspers, e.d. vindt u in de kasten.
In de 2 slaapkamers vind u een comfortabel 2 persoonsbed van 160 x 200 en 2 eenpersoonsbedden van 70 x 200. Voor warme dagen staan er 2 fans.

(MS)

Beschikbaarheid van 'Le Barbier'

Lieu dit Cazes bestaat uit een middeleeuws kerkje + kerkhof, een domaine, herenboerderij en 2 huizen. De gite ligt volledig vrij, dichtst bij zijnde buren op 150 meter, met aan de voorkant een groot grasland met vruchtbomen en aan de achterkant een heuvel, een terrein van 2 1/2 hectare. Klim ook eens naar het bankje met een prachtig uitzicht over het dal van de Lot. Voor de gite liggen 2 terrassen, waarvan 1 overdekt. Bij warm weer is het heerlijk om in de schaduw van de majestueuze acacia te zitten.

Le Barbier heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Wij verbleven een week lang in Le Barbier en hadden het goed naar onze zin. Simon en Marianne zijn heel vriendelijke, aangename mensen. Ze willen steeds het beste voor je tijdens het verblijf, dat siert hen. Prachtige locatie, zalig zwembad, prachtig huisje waarbij je niks tekort komt! Wij keren zeker nog terug!! Bedankt Marianne en Simon
    Familie Coppens

Bezoek een van de vele wijnkastelen in de directe omgeving. De Cahorswijn, le vin noir, is wereldberoemd. In de zomer zijn er dagelijks marché's gourmands, waar je aan lange tafels de streekproducten eet die je direct bij de producteur koopt. Er zijn fantastische restaurants in de directe omgeving. Ga ook eens rond 13.00 uur eten in een van de restaurants voor ouvriers, werklieden. Een eerlijk en overvloedig 3 gangenmenu met wijn voor rond de € 15,=

Dit gedeelte van het departement Lot is een historisch en culinair eldorado. Prachtige middeleeuwse stadjes zoals Puy l 'Eveque, Cahors, Gourdon, kastelen zoals Bonaguil, e.d. liggen in de directe omgeving. Twee lange afstand wandelroutes, de GR 36, loopt voor de deur langs en de GR 652 vind je op 3 km afstand.. In de gite liggen een groot aantal beschrijvingen van wandelroutes en fietsroutes in de directe omgeving. Veel van de fietsroutes lopen over de oude tracés van de spoorlijnen in dit gebied. In de directe omgeving is Cap Nature, een groot klimbos voor kinderen vanaf 6 jaar. Op de rivier de Lot kun je kanoën, boottochten maken en vissen. Direct langs de gite loopt een mountainbike route. En natuurlijk kun je volop genieten van het zwembad van 8.5 x 4.5 meter met groot terras. Het privé zwembad is open van 15 juni tot 1 oktober. Voor de kleintjes is er een zandbak. Gasten zijn enthousiast over de grote eigen ruimte rond de gite en de drie terrassen waarvan een overdekt.

Het zwembad en bijbehorend terras is bestemd voor de huurders van de gite. Het zwembad is geopend van 15 juni tot 1 oktober. Bij heel warm weer kunnen Simon en Marjan, de eigenaren, ook even komen afkoelen.

Linnengoed

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 65,00

€ 840

€ 840

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.