Rob Teeuwen

Reageert meestal binnen 1 uur.

  • Volledig rustig natuur- en stiltegebied

Deze geheel vrijgelegen luxueuze villa, prachtig tegen een berg gelegen met een prachtig uitzicht op de lot vallei en zijn wijngaarden is van alle gemakken voorzien,de woning is geheel vrijstaand en vrijgelegen op 10 000 m2 land en bos en waarborgt dus een maximum aan privacy, wij wonen op een afstand van 25 km). , Ook is de tuin geheel omheind middels oa. natuurlijke afscheiding en is afsluitbaar met een hek. We verhuren dit vakantiehuis ook met een schitterend prive zwembad (8x4 meter met groot terras), dit zwembad is alleen voor u en uw familie bestemd. U heeft dus alle privacy en u hoeft dit zwembad met NIEMAND anders te delen. Het is een volledig prive huis. Meestal is dit anders. Vanzelfsprekend zijn er ligbedden aanwezig.

Via de voordeur komt u in een lange gang, deze brengt u naar de diverse kamers, waaronder de woon, slaap, badkamer en toilet. De woning heeft 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad, onlangs vernieuwd en daarnaast een separaat toilet,

De ruime Z vormige woonkamer is voorzien van twee comfortabele bankstellen, een eettafel met rieten stoelen en een karacteristieke lottoise openhaard “ en pierre” In deze woonkamer vindt u hier een LCD breedbeeld HD televisie met HD satellietontvanger voor 200 te ontvangen kanalen incl de Nederlandse zenders, franse zenders en een DvD home cinema set met cd speler. In de woonkamer is een lottoise openhaard die via ingebouwde ventilator hete lucht in de ruimte blaast, daarnaast is er centrale verwarming voor de koudere perioden.

Vanuit woonkamer zijn er meerdere mogelijkheden om op ons terras te komen. (36 m2). Een gedeelte van het terras is ook overdekt, ander gedeelte heeft een zonnenscherm,op mindere dagen kunt u hier ook heerlijk vertoeven met een prachtig uitzicht op de Lot vallei en in de avonduren is de vallei prachtig verlicht!.

Via de woonkamer komt u in de ruime keuken . Deze keuken is van alle gemakken voorzien, vries-koelcombinatie, magnetron met grill en een grote inbouw heteluchtoven, geïntegreerde vaatwasser, wasmachine, Koffie apparaat, senseo, waterkoker, mixer, afzuiger etc. De eerste slaapkamer heeft twee eenpersoons bedden, 90x200 en een hang/legkast. De tweede slaapkamer heeft een bed van 140x200 en zeer ruime hang en legkast.
De derde en grootste slaapkamer heeft een bed van 180x200. Hier bevindt zich ook een derde eenpersoonsbed van 90x200. Tevens heeft deze kamer ook ruime inbouwkasten. Alle bedden zijn voorzien van dekbedden en een lattenbodem.
Verderop in de gang vindt u het toilet.

Beschikbaarheid van 'Le Belvédère'

Het departement le lot ligt in de Quercy. Dit is een streek die grenst aan de Perigord (ten noorden) en de Auvergne (ten oosten). In het zuiden grenst de Quercy aan de Armagnac. Onze woning ligt iets ten noorden van de rivier Lot, een gebied dat men ook wel de haut Quercy noemt.

Het is een grensgebied en dat maakt het gebied des te meer interessant. De “Causse” een golvende kalkvlakte gevormd door de zee aan de westzijde en aan het begin het “Massif Central” Het bergland is gevormd uit het magma aan de oostzijde.

Dit alles biedt een zeer grote variatie aan landschappen en cultuur. Het klimaat wordt aan de ene kant beïnvloed door de Atlantische oceaan en aan de zuidzijde door de Pyreneeën. Ook het bergland richting het oosten heeft zijn invloed.

Dit alles vormt een weersgesteldheid dat zich kenmerkt door warme zomers en milde winters. Het voorjaar kan hier zijn intrede al doen begin maart, terwijl het najaar wel kan duren tot eind oktober.

De z.g. Gevoelstemperatuur ligt hier aanzienlijk hoger dan in overige delen van het zuiden van Frankrijk. Dit heeft mede als oorzaak dat dit gebied voor een groot deel in de luwte ligt van de Pyreneeën waardoor er relatief weinig wind waait. Hooguit tussen de middag een mistral wind, maar dit geeft zomers juist een heerlijke verkoeling.

Door deze luwte is het najaar hier zeker uniek te noemen, de bladeren rotten hier voornamelijk van de bomen terwijl ze in het noorden door diverse najaarsstormen van de bomen waaien. De verkleuring hier, is werkelijk heel bijzonder.

Het departement Lot staat bekend om zijn gezellige plattelands restaurantjes, en men beweert dat dit een van de beter keuken van Frankrijk is. De keuken kent hier veel specialiteiten, zoals “Confit de Canard en Magret de Canard. Verder staat de Lot bekend om zijn heerlijke gebak en wereld beroemde notentaarten.

De vallei van de rivier de Lot is zeer rijk aan natuurschoon en cultuur. Na Parijs is dit het oudste gebied van Frankrijk en zijn hier onlangs. ( eind 1999 ) grotten gevonden uit de prehistorie. Men kan in dit gebied honderden, zo niet duizenden verschillende insecten, bloemen, fossielen en vogels aantreffen.

Deze indrukwekkende natuur zal voor u zeker een garantie zijn van een zeer ontspannen vakantie in het mooiste gebied van Frankrijk.Een bezoek aan de prachtige grotten in de omgeving is zeker een aanbeveling.
Daarnaast bestaat er de mogelijkheid om bijzonder mooie en cultuur interessante wandelingen te maken. Een van die wandelingen brengt u naar het wereld beroemde kasteel “Chateau Bonnaquill”.

Ook kunt u vanuit de woning diverse wandelingen maken over oude pelgrim paden ( die ook naar Santiago de Compostella gaan). Op een afstand van 3 kilometer van de woning vindt u ook nog de overblijfselen van een oude pelgrims kerk. De flora en fauna zult u zeker leren kennen van Europa’s ”mooiste” land

Le Belvédère heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Een heel fijn huis op een perfecte locatie. Het huis is voorzien van alle gemakken. Wij verbleven 1 week met onze 2 honden. Er zijn veel mogelijkheden om met de honden te wandelen. De tuin is volledig omheind, je hoeft je geen zorgen te maken dat ze op safari gaan. Het zwembad is heel aangenaam. De communicatie met Rob verliep heel soepel. Puy-l'eveque ligt op een paar minuten rijden en heeft een charmant middeleeuws centrum en zeer leuke restaurantjes. We kunnen het huis aan iedereen aanraden.

  • Alice uit Bergen

    Hallo Rob,
    gisteravond om 22.30 uur waar we weer thuis (om 8.00 vertrokken). Vanaf Orléans hadden we helaas veel regen, wat zeker voor een uur tot anderhalf uur vertraging heeft gezorgd.
    We hebben een heerlijke vakantie gehad!! We hebben genoten van het huis, het zwembad en de plek waar deze ligt, fantastisch. We zijn o.a. in Villereal, Monflanquin, Puy l éveque (ook tijdens het vuurwerk), de brocantemarkt in Montcabrier, Chateau Bonaguil, en Agen geweest. Geweldig!!
    Hartelijk dank voor de goede zorgen!!

    Met groeten Fam Wegenaar

  • Peeters Bernard uit Schilde

    Augustus 2017

    Bedankt voor het aangenaam verblijf en het geweldige uitzicht, we hebben een heerlijke vakantie gehad
    Het was onvergetelijk

    Bedankt en tot ziens,

    Fam Peeters Belgie

Ook Puy L’Eveque is zeker de moeite waard om te bezoeken. De wereld beroemde wijnstad Cahors vindt u op een afstand van 40 minuten rijden. Een zeer gezellige Bougondische stad, welke vooral door de weeks uitnodigt om te bezoeken. Vanaf de boerderijen zijn er diverse mogelijkheden om te wandelen via wandelroutes welke door middel van diverse kleuren worden aangegeven. Sommige zijn wel 20 km lang,en lopen door diverse wijngaarden heen.U kunt natuurlijk ook kortere wandelingen maken. Wandelkaarten kunt u kopen bij de VVV in Fumel (Departement Lot et Garonne), anders in Puy L”Eveque. (Departement Le Lot).

Zeer zeker een aanbeveling is, het bezoeken van de wereld beroemde stad Rocamadour en de vele grotten in de omgeving.

Er bestaat de mogelijkheid tot het bezoeken van de wijnhuizen, waar dit gebied rijk aan is. Ook kunt u bij de vele wijn Chateau’s wijn halen zowel een Vin du Table als een Vin de Cahors. In de directe omgeving vindt u tientallen wijnhuizen.

In het dorpje Puy L’Eveque (3 km) van de vakantiewoning le Belvedere zijn diverse winkels, een bakker en een supermarkt en meerdere restaurantjes Daarnaast op een afstand van acht kilometer vindt u het stadje, Fumel. Hier is alles verkrijgbaar: o.a. diverse grote supermarkten, bakkers etc. De rivier Lot loopt ook langs dit stadje en stroomopwaarts vindt u het dorpje “Duravel”,(Vire sur lot). Hier kunt u kano’s, fietsen mountainbike’s etc. huren. Ook is er de mogelijkheid om een georganiseerde tocht te maken, onder begeleiding. In het plaatsje Prayssac zijn diverse leuke restaurants waar u goed kunt eten en is er op de zaterdag een leuke markt om de kerk. Paardrijden onder begeleiding, kunt u bij een manege die tochten organiseert, ook op een afstand van 15 minuten. Een Golfbaan kunt u op 5 minuten rijden vinden, in St Martin le Redon, 9 holes.

  • Langlaufen

*mocht u verder nog vragen hrbben dan neem ik graag contact mer u op
*Gratis internet WiFi via Orange, de grootste en snelste provider in Frankrijk
*Verhuurd met gebruik van geheel EIGEN PRIVE ZWEMBAD alleen voor u en niemand anders, in de maanden mei, juni, juli, augustus, september, oktober.
*incl: energie, reserverings -en administratiekosten , dus geen verborgen kosten
* eindschoonmaak €75,00

Deze gite heeft het officiele franse statuut "Meuble de Tourisme" dit wil zegen dat ze door een onafhankelijke instantie is bezocht gecontroleerd en goedgekeurd en voldoet aan de eisen het zg. le classement du meuble de tourisme
Laatste keuring januari 2024

prijzen 2024/25

laagseizoen 24 april- 29 mei €599,00
Halfseizoen 29 mei- 29 juni €725,00
Hoogseizoen 29 juni - 6 juli €995,00
hoogseizoen 6 juli-20 juli €11395, 00
Hoogseizoen 20 juli-17 augustus €1495,00
Hoogseizoen 17 augustus - 24 augustus €1395 ,00
Hoogseizoen 24 augustus-31 augustus €995,00
halfseizoen 31 augustus- 30 september €725,,00
laagseizoen 30 september-18 oktober €499,00

Wij verhuren van mei t/m september
incl: energie, reserverings -en administratiekosten
Toeristen belasting €1,38 p.p dag vanaf 18 jaar ( zijn wij verplicht af te dragen aan departement)
* eindschoonmaak €80,00
gratis en onbeperkt snel internet

  • Borg € 400,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 75,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 9,00
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 9,00

€ 525

€ 525