Wim VANAKEN

Reageert meestal binnen 1 uur.

Te huur 2024 , nog vrij 11-25 mei/8-15 juni/14-31 aug/14-30 sep
Mooie vakantievilla in Zuid-Frankrijk (Lot streek gekend van de heerlijke Malbec wijnen) met verwarmd zwembad.Gelegen in Puy L'Evêque in met mooi uitzicht, op loopafstand van Lot rivier en in nabijheid van uitgestrekte wijngaarden.
Puy L'Evêque is prachtig stadje aan oevers van Lot, dat tesamen met Saint-Cirq-Lapopie wedijvert voor de titel mooiste dorpje aan de Lot.
Voor 2 tot 6 personen.
Zeer rustig gelegen in residentiële wijk. Toch zijn alle voorzieningen vlakbij (bakker, zeer goede restaurants, supermarkt, winkelcentrum, diverse wijnboeren waaronder Vlaamse (Famaey))
Met o.a. 4 slaapkamers, 2 badkamers, 2 WC's, ruime living, mezzanine.
2 ruime terrassen (voorterras met zicht op zwembad en wijde omgeving en achterterras met zithoek onder pergola), dus altijd ergens zon of schaduw.
Huis is heel smaakvol ingericht en voorzien van alle mogelijke faciliteiten.
Voor verwarming is er zowel een houtkachel (Godin) als pelletkachel (Piazzetta) aanwezig.
2 TV's met alle Vlaamse/Nederlandse zenders en zeer degelijke vintage stereo-installatie.
Huis is volledig onderkelderd met garage en volledige mancave met zowel een pooltafel als een dartsblok.
In de aangrenzende tuin is bovendien een privé jeu-de boules baan aangelegd voor de liefhebbers.
Er zijn bovendien 5 degelijke fietsen ter beschikking (koersfiets, 2 mountainbikes, 2 vrouwenfietsen waarvan 1 electrische.In de omgeving zeer veel bezienswaardigheden, o.a. Domme, Sarlat, Rocamadour, Cahors, Saint-Cirq-Lapopie.....
Huis is niet toegankelijk voor alleen jongeren en mag niet gebruikt worden voor festiviteiten of bijeenkomsten.

Beschikbaarheid van 'Villa Rêvelot'

Op 2 km van centrum van Puy L'Evêque - Op 500m van wekelijkse markt en supermarkt - op 600m van bakker - zeer rustige ligging op bijna hoogste punt van omgeving en dus mooi uitzicht op wijde omgeving.

Temidden van ontelbare wijngaarden - zeer lekkere Malbec wijn - Vlaamse wijnboer op 3 km met ook eigen bier (Mesthop) - diverse restaurants sterrenwaardig

Te midden van uitgestrekte wijngaarden - vlakbij rivier Lot - vlakbij zeer mooi stadje Puy L'Evêque - Voie vertes (fietsroutes) - zeer rustige ligging in residentiële wijk - toch vlakbij bakker/winkels - ontelbare bezienswaardigheden in buurt (Domme/Sarlat/Rocamadour/Saint-Cirq-Lapopie/Cahors/Montauban...) - Vlaamse wijnboer vlakbij (Famaey) - zeer goede restaurants kortbij

Wanneer er in de maand april nog gebruik gemaakt wordt van pelletkachel, wordt er 10 €/zak 15kg aangerekend voor het stoken met pellets. Dit is ook voor ons de actuele kostprijs, dus hierop maken wij absoluut geen winst. Verder gebruik van electriciteit voor verwarming van zwembad en verwarming van radiatoren in badkamers en keuken is ook inbegrepen in de prijs. Er wordt wel met nadrang gevraagd géén gebruik te maken van de vele verwarmingstoestellen die omzeggens in alle ruimtes staan en uiteraard heel veel electriciteit zouden verbruiken.

  • Borg € 500,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 50,00

Villa Rêvelot heeft de afgelopen 4 jaar geen recensies gekregen.

€ 1.000

€ 1.000

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.