Maisange is een prachtig recentelijk compleet gerestaureerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen (4 volwassenen en 1 kind). Bij dit huis is een heerlijke grote tuin aanwezig waar kan worden gevoetbald of u kunt genieten bij het fraaie privé-zwembad. Het terras bij het mooie grote zwembad is volledig privé en uit de wind, u heeft er de hele dag zon! Parasols aanwezig.

Binnen
Het huis bestaat uit een woon/eetkamer met onder andere een plasma-televisie (satelliet), een home cinéma, DVD-speler en wifi, keuken met onder andere een kookfornuis, elektrische oven, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een waterkoker. Op de begane grond zijn er twee slaapkamers met 2-persoonsbed en op één slaapkamer staat nog een extra éénpersoonsbed, babybedje badkamer, wc. De eigenaren van dit zeer goed verzorgde vakantiehuis (eigenaren verzorgen het huis met passie) zullen u verwennen met groenten uit eigen tuin en allerlei kleine attenties. Ideaal huis ook voor lente en herfst (of winter) vanwege de gezellige open haard (romantische avondjes!) Het huis heeft recentelijk 4 sterren gekregen van het bureau de Tourisme du Lot.

Grote tuin met prachtig uitzicht, grasveld, mooi met palmbomen aangelegd zwembad en zonneterras met ligstoelen parasols en bbq.

Omgeving
Het huis bevindt zich op de grens van de Lot en de Dordogne en ligt net buiten het dorpje Rampoux. Interessante steden in de omgeving zijn Gourdon (15 km), Sarlat (25 km) en Cahors de hoofdstad van de Lot op 25 km. Vanuit de tuin heeft u een mooi uitzicht op het glooiende heuvellandschap.

Beschikbaarheid van 'Maisange'

Afstand tot het 1e dorp met bakker/winkeltje 1,5 km
Afstand tot de supermarkt 8 km
Afstand tot strand 8 km
Vissen 8 km

Maisange heeft de afgelopen 4 jaar 1 recensie gekregen met een:

    Wat een geweldige plek, woning en hartelijke eigenaren. Dit is echt een aanrader. Het huis is van alle gemakken voorzien met zeer goede bedden. De ontvangst is hartelijk en er wordt veel uitgelegd. De wifi is goed en voor de liefhebbers van tv of films, je hoeft hier niets te missen. Het zwembad is van een prima formaat en de buitendouche is erg prettig. De auto kan onder de carport waar een bbq en een grillplaat op gas te vinden is. De ligging van het geheel is net buiten het dorp en lekker rustig. Voorzieningen zoals supermarkt en b.v. de bakker zijn op 10 tot 15 minuten rijden dus goed te doen. Een leuke trip is een bezoek aan de grotten van Padirac, wel even via internet kaarten kopen, want het is er druk. Dit is een heerlijk plek om tot rust te komen. In juni is het gebied heerlijk groen doordat er soms wat regen kan vallen.
    Wij hebben hier genoten, voor herhaling vatbaar, dank.

Activiteiten
Bent u sportief en ondernemend aangelegd dat biedt de omgeving van Maisange u vele mogelijkheden. Zo zijn er vanaf het huis goede fiets- en wandelmogelijkheden, daarnaast zijn er veel kleine pittoreske en karakteristieke dorpjes te vinden, kastelen, grotten of de mogelijkheid om te gaan kajakken, kanoën, vissen of zwemmen in de rivier Dordogne. De schitterende stad Rocamadour is ook zeker een bezoekje waard, net als Sarlat en Cahors stuk voor stuk steden welke tot de mooiste van Frankrijk worden gerekend. Wat betreft uitstapjes in de natuur zijn excursies naar ‘Gouffre de Padirac’ en het ‘Parc régional naturel des Causses du Quercy’ zeker aan te bevelen. In het dorpje Lavercantière op 1,5 km is een bar/tabac/restaurant, hier is ook een tennisbaan. Bij Cazals (8km) is een recreatiemeertje waar gezwommen en gevist kan worden. In de dorpen Cazals en Salviac (8 km) vindt u alle basisvoorzieningen, zoals een kleine supermarkt, een bakker en een apotheek, ook zijn er enkele cafeetjes en restaurants. Voor de grote supermarkten kunt u terecht in Gourdon.

Reserveringskosten € 40,-.
Elektriciteit boven 150 kw/h per week extra betalen.

  • Borg € 300,00
  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 125,00
  • Beddengoed - per persoon (optioneel) € 7,50
  • Handdoeken - per persoon (optioneel) € 5,00

€ 955

€ 955

  • Er wordt nog niets in rekening gebracht.