Edward

Reageert meestal binnen 3 uur.

Comfortabel huis op een terrein van een 2 hectare, inclusief bos. Onder de drie grote walnoten staat de picknicktafel en hangt de hangmat. Het zwembad is 7,40 mtr bij 3,60 mtr en 1,20 mtr diep.
Het huis heeft zowel boven als beneden een groot terras aan de zuid- en westkant ( resp. 10 bij 3mtr en 11 bij 3 mtr.), een schaduwplek met moerbeibomen en aan de westkant een weids uitzicht.

Het huis is bestemd voor maximaal 5 personen. Op de eerste verdieping/ begane grond bevinden zich de woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers, een badkamer en een apart toilet. De keuken is een gezellige en comfortabele ruimte die voorzien is van alle gemakken met onder andere: een afwasmachine, oven, magnetron en koelkast. Er is voldoende servies, glazen en kookgereedschap aanwezig. Aansluitend aan de keuken is de woonkamer met de houtkachel, televisie,DVD- en CD speler. Op de sous sol (onder de eerste verdieping), die bereikbaar is via een vaste trap, zijn één slaapkamer, een badkamer inclusief toilet, een bijkeuken met wasmachine en een algemene ruimte met een tweede koelkast en een diepvries. Schoonmaakkosten zijn exclusief.

In 2022 is de woonkamer met een aanbouw aan de westkant vergroot, een nieuwe keuken geplaatst en het boventerras verbreed.

Beschikbaarheid van 'La Digue'

Het huis is gelegen in het hart van de Lot. Het departement dankt zijn naam aan de gelijknamige rivier en staat bekend om de kalkrotsen en grotten. Een leuk stadje is Gourdon (7 km). Hier vindt u de prachtige grotten van Cougnac met ondergrondse rivier en muurschilderingen. Het stadje zelf heeft een gezellige ronde boulevard op de oude stadswallen met kleine straatjes vol winkeltjes en restaurantjes. Via de 14e eeuwse poort loopt u helemaal naar boven voor een weids uitzicht over de Bourianne streek.

Op een van de kalkrotsen vindt u het prachtige Rocamadour (17 km). Het is een zeer levendig stadje met leuke winkeltjes, mooie huizen en een trap met wel 233 treden die u helemaal tot boven brengt. Eenmaal boven ploft u neer op een van de vele terrasjes en geniet u van het fantastische uitzicht over de vallei.
18-Holes golfbaan in Souillac (22 km). Restaurant, bakker, bank en postkantoor in Gourdon.

La Digue heeft de afgelopen 4 jaar 4 recensies gekregen met gemiddeld een:

9.75 sterren

    Je valt in slaap bij het gesjirp van de krekels en je wordt gewekt door de ezeltjes van de buren. De geluiden van de natuur, wat wil je nog meer. Wij hebben hier twee heerlijke rustige weken doorgebracht met onze honden. Heerlijk vertoeven in de hangmat of even lekker schommelen onder de schaduw van een enorme boom, terwijl de honden hun neus achterna gaan op het enorme terrein. En als je in de ochtend vroeg op het terras zit zou het zomaar kunnen zijn dat een reetje even gedag komt zeggen. Diverse bakkers op ongeveer 10 minuten afstand en leuke bezienswaardigheden op nog geen half uur rijden. Contact met Edward en Paula is vriendelijk en gastvrij. Wij hebben al heel wat huisjes gehuurd, maar deze beviel ons echt het best. We komen graag nog een keertje terug.

    top locatie ! ideaal om van de rust en de stilte te genieten . alles is aanwezig in het huis en het contact met de eigenaars verloopt zeer vlot .
    kortom een aanrader !!!

    Paula en Edward,
    Wij hebben ontzettend genoten van onze 2 weken in La Digue. Een prachtig omgeving om in alle rust samen met onze hond te wandelen; zeker voor herhaling vatbaar! Het huis en uitrusting voldeed aan alle wensen en zoals anderen hebben opgemerkt, zijn de bedden heerlijk! We hebben ook genoten van de afkoeling aan het zwembad en de fijne WhatsApp contact en ondersteuning tijdens ons verblijf.
    Tot gauw,
    Brian, Elvira en Kayleigh

Schoonmaakkosten huur met hond €15,- extra per hond, maximaal twee honden.

  • Schoonmaakkosten (verplicht) € 70,00

€ 695

€ 695