Maison de Peyralat

Bekijk album (23)

Beschikbaarheid van 'Maison de Peyralat '

Dineke de Ruijter heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 14 aug 2022

Maison de Peyralat heeft 2 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Bezocht in september 2022
Nancy

Wat een fantastische locatie, midden in een natuurpark,. Heerlijke gite, 2 weken verbleven in en oase van rust. Spechten, boomklevertjes, vlaamse gaaien en de vallei buizerd vliegen af en aan, en het geblaat van af en toe een kudde schapen. Zelf een paar vosjes en een dik zwijn gespot vanaf het prachtige terras met grote tafel en stoelen EN een giga loungeset. Heerlijk de grote bbq. Bij aankomst flesje wijn, attent. Verwarmd zoutwater zwembad ook fantastisch. Elke dag kan je de streekkaasjes, worsten, croissants, pain au chocolat, wijnen en ander lekkers er vanaf zwemmen.
Binnen sfeervol, lekkere bank, goed bed en airco boven handig, grote keuken, ik mis alleen een notenkraker, want had toch een paar walnoten vd walnotenboom achter het huis. Supermarche, boulangerie, boucherie en paar restaurantjes binnen 10 min. met de auto. Wandel en fietsroutes zo vanaf de gite. Rocamoudour 40 auto min.. Super vriendelijke " beheerder" Faija. Zij heeft ons geholpen met de route, want helemaal verkeerd op erg onverhard pad uitgekomen. Zet je google uit! Volg de routebeschrijving goed. Mooie omgeving, rust en prive. Tip; nog een hor in de badkamer en iets van gordijn/luiken in de keuken, werd erg warm met de sunshine en 33 graden. Voor stadsmensen zoals wij was deze gite een oase van rust, heel fijn om hier 2 weken te zitten, je hoeft niets, maat kan van alles. We komen graag een keer terug. Dank.

Reactie van Dineke de Ruijter

Hartelijk dank voor de positieve recensie Nancy, fijn dat jullie zo hebben genoten! En de notenkraker wordt geregeld!

In een woord: Heerlijk!
Heel rustig en afgelegen; je hoort (en ziet) alleen vogels en schapen.
De gite is super schattig en comfortabel; het privé zwembad is pure luxe. Op ongeveer 5 km afstand ligt Labastide Murat waar je een prima supermarkt vindt voor boodschappen voor een hele week. Verder hoef je alleen maar te liggen, zwemmen, eten, lezen en wijn te drinken.
Wij zijn uitgerust!