Joyau Belle

Bekijk album (55)

Beschikbaarheid van 'Joyau Belle'

Ingrid en Arjen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 15 nov 2021

Joyau Belle heeft 7 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

Paul en Rosanne

Lieve Ingrid en Arjen,
Wat hebben wij genoten van ons verblijf in jullie prachtige gite en omgeving. Het ontvangst was warm, enthousiast en liefdevol.
De gite is met veel aandacht ingericht en van alle gemakken voorzien. Het zwembad is heel fijn voor een afkoeling op warme dagen.
Ook hebben we genoten van jullie culinaire talenten, fijne gesprekken, wandelingen en tips voor activiteiten in de omgeving.
We komen graag nog een keertje terug!
Lieve groet,
Paul, Rosanne en Bowie

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Rosanne, Paul en teckeltje Bowie, Dank voor jullie mooie woorden. Jullie waren er slechts een weekje, maar het was alsof we elkaar al veel langer kenden, het klikt heel goed. Bedankt voor de gezelligheid en jullie enthousiasme. Bowie en Dexter hebben heerlijk samen gespeeld, dat was mooi om te zien. Het ga jullie goed, hopenlijk tot een volgende keer op Les Breziers of tot in Groningen bij jullie mooie restaurant. Liefs, Ingrid en Arjen. En een blaf en lik van Dexter.

Helen

Een unieke plek.met een adembenemend uitzicht. Veel rust en vooral natuur. Overal zonnebloemvelden. En diverse Middeleeuwse dorpjes binnen handbereik. Gites Les Breziers is echt dé perfecte uitvalsbasis voor jouw vakantie. De gite Joyau Belle is net dit jaar gezellig en stijlvol ingericht door Arjen en Ingrid. Over alles is nagedacht! De gite is meer dan compleet. En als we al een vraag hadden, werd die meteen door de eigenaren opgepakt. Steden, markten, outdoor-activiteiten en grotten zijn allemaal binnen een uur rijden bereikbaar. De gastvrije ontvangst van Ingrid en Arjen is hartverwarmend. Ze stoppen hun hele ziel en zaligheid in de gite en doen dat ook echt samen. Mooi om te zien. De table d'Hotes is een absolute aanrader. Ingrid kookt en Arjen doet het dessert en de bediening. Ook een mooie gelegenheid om elkaar beter te leren kennen en met de andere twee gasten uit de studio kennis te maken. Kortom: echt een aanrader als je even helemaal wilt onthaasten.

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve familie, Wat een lieve en hartverwarmende recensie! Dank jullie wel. We hebben van jullie gezelschap genoten. Jullie waren hele fijne en sociale gasten en we vonden het een genoegen om jullie bij ons te mogen ontvangen. Het was ook bijzonder om te zien hoe jullie met z’n vieren hebben genoten en vele uitstapjes samen hebben gemaakt. Nogmaals dank voor jullie attente welkomst geschenk waar we nog steeds van genieten. Wie weet tot een volgende keer. A bientôt! Liefs, Arjen, Ingrid en Dexter (woef!)

Bezocht in juli 2021
Sarah Frederickx

We voelden ons direct welkom door het warme onthaal van Ingrid en Arjen (en Dexter) die hun rol als gastvrouw en -heer met glans vervulden. Lekker gegeten op onze eerste avond aan hun table d’hôtes en op deze manier ook de andere twee gasten van het verblijf kunnen leren kennen, wat onze verdere vakantie zeker zo aangenaam maakte. Hele aangename sfeer, nette omgeving (zowel in het huisje als erbuiten) en het zwembad had een perfecte temperatuur. Zeer aangename bedden ook. We onthouden dit adresje zeker om in de toekomst nog eens terug te gaan!

Reactie van Ingrid en Arjen

Hallo Sarah, Nick, Eva en Joost, Dank voor jullie mooie woorden. We vonden het heel erg leuk dat jullie bij ons waren op Les Breziers. Jullie waren prettige gasten en we hebben goede herinneringen aan de gezellige avonden tijdens de Table d’Hote. Ook de eerste week met Tine en Jasper was het heel gezellig. We hopen jullie in de toekomst weer te mogen begroeten. Hartelijke groet, Ingrid, Arjen en Dexter (woef!)

Bezocht in juni 2021

Arjen en Ingrid bedankt voor jullie gastvrijheid en goede zorgen. Wat een locatie en wat voor een ontvangst. Na de reis aangekomen en direct verwend worden met een drankje en een hapje (complete maaltijd). Genietend van het uitzicht vanaf het terras was dit een goede start van de vakantie. De zon, het zwembad, het luxe huis en niet te vergeten de Table d’Hotes maken het plaatje compleet. We hebben genoten, wederom bedankt voor alles. Wie weet ”A Bientot”.

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Edward en Marjo, bedankt voor jullie mooie recensie. Het was ons een genoegen jullie bij ons te gast te hebben en we hebben genoten van jullie enthousiasme en de gezelligheid. A bientot! Warme groet, Ingrid en Arjen

Bezocht in mei 2021

De laatste week van mei hebben we mogen doorbrengen in deze prachtige gîtes van Arjen en Ingrid. Wat een plaatje, zo fraai zoals het ligt midden in een oase van rust, uitkijkend over het vriendelijke landschap. De gîtes is met erg veel liefde zeer smaakvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Het sfeervolle dorpje Montcuq ligt dichtbij. We werden meteen verliefd op dit unieke plekje. Dank je Ingrid ook voor je geweldige kookkunst en jullie fijne gastvrijheid. We hebben enorm genoten en komen graag snel weer terug!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Paul en Marriëtte, dank voor jullie recensie. Het was heel fijn en gezellig dat jullie een weekje bij ons waren. We hopen jullie volgend jaar weer te mogen ontvangen. Hartelijke groet, Ingrid en Arjen