Joyau Belle

Bekijk album (55)

Beschikbaarheid van 'Joyau Belle'

Ingrid en Arjen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 13 aug 2022

Joyau Belle heeft 14 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in augustus 2022
Carlo en Sandra

Liefde en veel aandacht zijn kenmerkend voor deze gite. Arjan en Ingrid hebben de gite zo ingericht dat het je aan niets ontbreekt. Het is een fantastische plek om tot rust te komen. Het zwembad is heerlijk en heeft altijd een aangename temperatuur.
Ook hebben wij twee keer gebruik gemaakt van de Table d’hôtes, Ingrid ( en een beetje Arjan) kan enorm lekker koken! Echt een aanrader! In de omgeving zijn veel leuke plaatsjes voor als je op pad wil.
Wij hebben zelf genoten van het Lac van Montcuq tijdens de super hete dagen, er zijn daar lekker veel bomen.
Deze kleine parel kunnen wij echt aanbevelen!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Carlo en Sandra, het was ons een genoegen dat jullie bij ons de vakantie hebben doorgebracht. We missen nu al jullie gezellige en vrolijke aanwezigheid. Jullie waren de ideale gasten en we hebben van jullie genoten. Bedankt voor alles en we hopen jullie in de toekomst weer eens te mogen verwelkomen. Liefs, Ingrid, Arjen en Dexter.

Genoten van het sfeervolle huis, de mooie rustige omgeving en de ongedwongen gastvrijheid van Arjan en Ingrid. We hebben een heel fijne week gehad!

Reactie van Ingrid en Arjen

Hallo Sandra, Gerrit en Daan. Dank jullie wel voor het compliment en we vonden het leuk dat jullie bij ons waren. Hartelijke groet, Ingrid en Arjen

Bezocht in juni 2022

Lieve Ingrid, Arjen en Dexter,
Wat een warm welkom bij jullie! En dat lag zeker niet alleen aan de temperatuur. Wij voelden ons zo welkom. Le petitie perle is met recht een pareltje. Wat hebben jullie er mooie en sfeervolle gites van gemaakt.
Alles was aanwezig van föhn tot waterkoker en nespresso machine.
Maar vooral de sfeervolle inrichting van de gites vonden wij prachtig. Zo’n sfeer kun je in een hotel niet krijgen. We hebben genoten van jullie table d’hote en de heerlijke wijn. Door de extreem hoge temperaturen hebben we minder van de omgeving kunnen zien dan we van plan waren, maar dat werd gecompenseerd door het heerlijke zwembad. Aan het eind van de dag konden we genieten van de enorme lavendelvelden in de buurt en van de kleine dorpjes in het gebied van de Lot.
We hopen terug te komen om de rest van het gebied te gaan ontdekken.

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Meret en Rene, dank voor jullie mooie reactie. We hebben van jullie genoten en missen jullie aanwezigheid nu al. Ook Dexter moest wennen dat jullie weer naar huis waren. Rene, nog bedankt voor de technische hulp en tips, dat was erg prettig. We hopen jullie volgend jaar wederom te mogen verwelkomen. Lieve groeten, Ingrid en Arjen

Bezocht in september 2021

Wij waren de laatste gasten van het zomerseizoen 2021 bij Ingrid en Arjen op Les Breziers.
Een heerlijke plek om tot rust te komen in de prachtige en vooral heel gezellig ingerichte gite.
De gastvrijheid en de heerlijke table d'hôte met de kookkunsten van Ingrid en de bakkunsten van Arjen en natuurlijk ook voortreffelijke wijnen uit de regio was een feestje. Het was goed toeven aan het zwembad en de omgeving is erg mooi om in te wandelen. Glooiend landschap met velden vol zonnebloemen, meloenen, graan en wijnstokken afgewisseld door bossen vlakbij de rivieren Lot, Garonne en Tarn met heel veel plus beaux villages, die extra mooi zijn op marktdagen. Echt een aanrader!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Caroline en Erik, Wij vonden het heel leuk om jullie te gast te hebben. Mooi om te zien dat jullie genoten hebben van jullie vakantie en er alles uit hebben gehaald. Van wandelen, uit eten, tourtjes in jullie prachtige cabrio tot lekker relaxen bij het zwembad met een boekje, baantjes trekken en genieten van de gezelligheid in jullie Gite. Succes met jullie werk en we hopen jullie in de toekomst weer te mogen begroeten op Les Breziers. Hartlijke groet, Ingrid en Arjen.

Lieve Ingrid en Arjen, het was een voorrecht om in jullie idyllische landgoed te kunnen verblijven. Jullie gaven ons een welkom gevoel. Petite Perle was een knus onderkomen voorzien van al het nodige en zeer smaakvol ingericht. De omgeving is adembenemend en opties zijn zowel op sportief als op cultureel vlak uitdagend. De rust en de natuur zijn overweldigend. Onze vakantie 2022 ligt al vast ! 😘

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Carine en Dirk, Dank jullie wel. Een week is kort, maar jullie hebben er alles uit gehaald. Wij vonden het erg leuk dat jullie bij ons waren en we hebben genoten van de gesprekken tijdens de Table d’Hote. Mooi ook om te zien hoe jullie hebben genoten van de streek. We vinden het heel fijn dat jullie volgend jaar weer de vakantie bij ons komen vieren, maar dan 2 weken ! Tot dan. Hartelijke groeten, Ingrid en Arjen.