Petite Perle

Bekijk album (45)

Beschikbaarheid van 'Petite Perle'

Ingrid en Arjen heeft de kalender voor het laatst bijgewerkt op 23 sep 2022

Petite Perle heeft 15 recensies en is in de afgelopen 4 jaar gemiddeld beoordeeld met een:

9,9
Bezocht in augustus 2022

Heerlijke plek in een prachtige omgeving, waar ons een warm welkom wachtte van Ingrid en Arjen. De gîte is ruim en comfortabel en prima geschikt om met z'n vieren te verblijven. In het zwembad is het fijn afkoelen op warme dagen, de bomen in de tuin bieden schaduw om lekker te zitten of een spelletje te spelen. Overdag kijk je uit over velden en heuvels, 's avonds heb je zicht op (vallende) sterren en maan. In de omgeving kun je wandelen en zwemmen en op redelijke afstand zijn er tal van dorpen en stadjes met pleinen en terrassen. We hebben tweemaal mogen genieten van de table d'hôte, met creatieve en zalige gerechten, geserveerd aan een met zorg gedekte tafel. Je proeft de liefde. Ingrid en Arjen doen er alles aan om het hun gasten naar de zin te maken en zich thuis te laten voelen. Bij hen kom je graag terug!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve familie, we worden helemaal verlegen van jullie mooie recensie. Het is mooi omschreven en het is precies wat we onze gasten willen bieden en waar we het voor doen. Dank jullie wel ! Jullie hebben veel ondernomen en veel van de omgeving gezien, ondanks de hoge temperaturen. We hebben genoten van jullie gezelschap, de leuke sfeer in jullie gezin en de mooie gesprekken. We hopen jullie in de toekomst weer te mogen verwelkomen of te zien. Warme groeten van Ingrid, Arjen en Dexter.

Bezocht in augustus 2022
Carlo en Sandra

Liefde en veel aandacht zijn kenmerkend voor deze gite. Arjan en Ingrid hebben de gite zo ingericht dat het je aan niets ontbreekt. Het is een fantastische plek om tot rust te komen. Het zwembad is heerlijk en heeft altijd een aangename temperatuur.
Ook hebben wij twee keer gebruik gemaakt van de Table d’hôtes, Ingrid ( en een beetje Arjan) kan enorm lekker koken! Echt een aanrader! In de omgeving zijn veel leuke plaatsjes voor als je op pad wil.
Wij hebben zelf genoten van het Lac van Montcuq tijdens de super hete dagen, er zijn daar lekker veel bomen.
Deze kleine parel kunnen wij echt aanbevelen!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Carlo en Sandra, het was ons een genoegen dat jullie bij ons de vakantie hebben doorgebracht. We missen nu al jullie gezellige en vrolijke aanwezigheid. Jullie waren de ideale gasten en we hebben van jullie genoten. Bedankt voor alles en we hopen jullie in de toekomst weer eens te mogen verwelkomen. Liefs, Ingrid, Arjen en Dexter.

Genoten van het sfeervolle huis, de mooie rustige omgeving en de ongedwongen gastvrijheid van Arjan en Ingrid. We hebben een heel fijne week gehad!

Reactie van Ingrid en Arjen

Hallo Sandra, Gerrit en Daan. Dank jullie wel voor het compliment en we vonden het leuk dat jullie bij ons waren. Hartelijke groet, Ingrid en Arjen

Bezocht in juni 2022

Lieve Ingrid, Arjen en Dexter,
Wat een warm welkom bij jullie! En dat lag zeker niet alleen aan de temperatuur. Wij voelden ons zo welkom. Le petitie perle is met recht een pareltje. Wat hebben jullie er mooie en sfeervolle gites van gemaakt.
Alles was aanwezig van föhn tot waterkoker en nespresso machine.
Maar vooral de sfeervolle inrichting van de gites vonden wij prachtig. Zo’n sfeer kun je in een hotel niet krijgen. We hebben genoten van jullie table d’hote en de heerlijke wijn. Door de extreem hoge temperaturen hebben we minder van de omgeving kunnen zien dan we van plan waren, maar dat werd gecompenseerd door het heerlijke zwembad. Aan het eind van de dag konden we genieten van de enorme lavendelvelden in de buurt en van de kleine dorpjes in het gebied van de Lot.
We hopen terug te komen om de rest van het gebied te gaan ontdekken.

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Meret en Rene, dank voor jullie mooie reactie. We hebben van jullie genoten en missen jullie aanwezigheid nu al. Ook Dexter moest wennen dat jullie weer naar huis waren. Rene, nog bedankt voor de technische hulp en tips, dat was erg prettig. We hopen jullie volgend jaar wederom te mogen verwelkomen. Lieve groeten, Ingrid en Arjen

Bezocht in september 2021

Wij waren de laatste gasten van het zomerseizoen 2021 bij Ingrid en Arjen op Les Breziers.
Een heerlijke plek om tot rust te komen in de prachtige en vooral heel gezellig ingerichte gite.
De gastvrijheid en de heerlijke table d'hôte met de kookkunsten van Ingrid en de bakkunsten van Arjen en natuurlijk ook voortreffelijke wijnen uit de regio was een feestje. Het was goed toeven aan het zwembad en de omgeving is erg mooi om in te wandelen. Glooiend landschap met velden vol zonnebloemen, meloenen, graan en wijnstokken afgewisseld door bossen vlakbij de rivieren Lot, Garonne en Tarn met heel veel plus beaux villages, die extra mooi zijn op marktdagen. Echt een aanrader!

Reactie van Ingrid en Arjen

Lieve Caroline en Erik, Wij vonden het heel leuk om jullie te gast te hebben. Mooi om te zien dat jullie genoten hebben van jullie vakantie en er alles uit hebben gehaald. Van wandelen, uit eten, tourtjes in jullie prachtige cabrio tot lekker relaxen bij het zwembad met een boekje, baantjes trekken en genieten van de gezelligheid in jullie Gite. Succes met jullie werk en we hopen jullie in de toekomst weer te mogen begroeten op Les Breziers. Hartlijke groet, Ingrid en Arjen.